Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiciu, najlepszego :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wit.s 100 lat :kwiatek:. Specjalnie z tej okazji bede dzisiaj na spocie, zeby uscisnac Ci grabe :decayed:

Opublikowano

Viciu najlepszego :naughty: :>

Opublikowano

Witek z okazji urodzin dla największego poety na forum prezent od początkującej skromnej poetki

Żeby Poziek nie dokuczał

Żeby bank się nie narzucał

Żeby J się kochac chciało

By się szczęście oknem pchało

Żeby Helmut rwał po drodze

Żeby Prezs nie patrzył srodze

Żeby Tarnów był stolicą

By się trafił sex z dziewicą

By Cię wszyscy mocno kochali

I o Tobie pamiętali

Brynia

Buahahahahah chyba już nie w tym wcieleniu :gwizdanie: :cool1: :cool1: :cool1:

Łojezu, co wy z tymi dziewicami?? Przecież to takie proste... :tongue4:

Wicia, kolejka ode mnie :beer1: Najlepszego!

Opublikowano

Wiciu 100lat!

Tylko nie zapomnij przywieźć tortu, kanapek i czegoś do picia!

No!

:polew:

Opublikowano

Wszystkiego naj.... no i tych dziewic przede wszystkim , skoro tak ci wszyscy życzą :polew:

Opublikowano

Angela - jak fura ?? będziesz dzisiaj ?

Opublikowano

Wiciu, najlepszego :kox:

Opublikowano

100 lat Witoldzie :good:

Opublikowano

Wszystkiego co najlepsze :kwiatek:

Opublikowano

wreszcie i ja moze dzisiaj dotre,leci moze ktos od strony Pruszkowa ? to sie chetnie podczepie,ew.moge kogos zabrac jesli ma problemy z transportem.pozdrawiam

Opublikowano

Wiciu - dolna część Polski też o Tobie pamięta :wink4: - NAJLEPSZEGO :hi:

Opublikowano

wreszcie i ja moze dzisiaj dotre,leci moze ktos od strony Pruszkowa ? to sie chetnie podczepie,ew.moge kogos zabrac jesli ma problemy z transportem.pozdrawiam

Ja lecę z pruszkowa.. ale nie wiem o której będę wyjeżdzał + muszę jeszcze podjechać do pracy na kilka minut.. :thumbdown: Ale z Pruszkowa prosta droga - Jerozolimskimi - w Wawelską (przechodzi w Ludową, Al. stanów zjednoczonych) - w Ostrobramską..

Opublikowano

Angela - jak fura ?? będziesz dzisiaj ?

Jak sie nie rozjedziecie zbyt szybko.....to byc moze dotre.... :naughty:

Pozniej napisze dokladnie .o ktorej bede :)

Opublikowano

Angela dałam kase na kubki Lukaszowir za 2 sztuki. Jak będa kubeczki to daj Lukaszowr albo Tomaszust - dzięki :)

Brynia pisalem do Ciebie z pytaniem jak chcesz odebrac kubki..., nie odpisalas to zostaly u mnie.

Opublikowano

Wit ogrze, Ty rormalnie masz co tydzień urodziny chiba. Co kompa włącze to życzenia Ci składają :cool:

Opublikowano

wreszcie i ja moze dzisiaj dotre,leci moze ktos od strony Pruszkowa ? to sie chetnie podczepie,ew.moge kogos zabrac jesli ma problemy z transportem.pozdrawiam

Ja lece z Ursusa także nie daleko Pruszkowa :wink4: wyruszam po 18 jakoś tak 18:20 :)

Opublikowano

Ja tez z Ursusa jadę więc teżmoze się ktoś zabrać ze mną [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 13:50 _________________________________________________a może Pruszków, Piastów i Ursus - umówimy sie ok 18.30 przy Lidlu i pojedziemy razem kolumna ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.