Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

młodzi to nie wiedza ale starzy..jest kolejny Krzyś Kichol przecież :)

Jego to na spotach od zimy nie widzialem :gwizdanie: ... ale tez rzadko bywalem przez moment :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżeli u Was jest jak u mnie to pogoda na nocne charce idealna :evil:

Opublikowano

Dzięki wielkie za super imprezkę.Zakończyła się o 5:10 :banan2:

P.S

Poziu , Cuber striptiz był pierwsza klasa :polew:

Opublikowano

Szkoda że tak wcześnie się zmyłem :( , Poziu nago? To chyba dużo wódki jeszcze się przelało...

Czy ktoś przetestował w końcu paletkę na komary?

Opublikowano

Łoo matko głowa mnie napier.. a wyszedłem pierwszy chyba. Się działo

Opublikowano

Ego

te

absolvo

:dziura:

Opublikowano

Poziowy trzeba mi dach umyc bo jakis piasek na nim lezy, Akcja "leżacy policjant" :notworthy:

Opublikowano

...ale mnie głowa n a p i e r d a l a :confused4: Imprezka pierwsza klasa :notworthy:

Opublikowano

Widziałem przygotowania i stwierdzam że jeżeli zmarnowaliście wszystkie kielonki które widziałem to szacun :notworthy:

Norbiasty jak zwykle w palnik że głowa napie_dala :kox:

Gospodarz chyba jeszcze dogorywa :polew:

Opublikowano

o rany ale się na.. :kox:

Opublikowano

...ale mnie głowa n a p i e r d a l a :confused4: Imprezka pierwsza klasa :notworthy:

ktoś wam za dużo polewał :naughty: :gwizdanie:

akcja policjant wyj***na w kosmos już nie musiałem hamować jak wracałem :kox:

Poziu dzięks za zaproszenie, reszcie za miłą atmosferę :good:

Bryńka wszystkiego naj najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

cos dla malika :shocked:

006sportcd8.th.jpg

łeee, pozowane :decayed:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, impreza KOX, najzajebistrza z wszystkich....

Do nieobecnych: przepraszam za wydzwanianie nad ranem...pijany byłem :naughty:

AAAAdammmm, AAAAAAAAdAAAAAAm :kox:

Opublikowano

Poziek dzięki za imprezkę :kox: na maxa był

Dotarlismy szczęsliwie do domu, z nas dwojga prowadziłam ja :gwizdanie: ale zdychamy obydwoje

Ukcio powiedział że picie z Wami zawsze się dla niego źle kończy, ale tym razem i ja nie dałam rady ;(

Wydaje mie się ze mięso na grillu było nieświeże :gwizdanie:

Ja też właśnie dotarłam do domku. :)

Poziek impreza za***ista. :kox:

Akcja policjant w nocy - mega ubaw. :gwizdanie:

Przemek jeszcze zdycha, ale spoko do następnej imprezy na pewno wydobrzeje.

Pozostałym dziękuję za super imprezkę.

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie, impreza KOX, najzajebistrza z wszystkich....

Do nieobecnych: przepraszam za wydzwanianie nad ranem...pijany byłem :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale wcześnie powstawaliście ... :przebiegly: Łeb mnie ostro napier... !

Dawno już nie byłem taki śnięty jak dzisiaj :zemdlal:

Akcja P. piękna sprawa :naughty: Właściciel działki obok napewno się ucieszył z nowych cegieł na podwórku :decayed: :decayed:

Wydaje mie się ze mięso na grillu było nieświeże :gwizdanie:

Też mi się właśnie wydaje :wink4:

Poziek dzięki za zaproszenie - świetna sprawa po całym tygodniu :good:

Gościom oczywiście za rewelacyjne towarzystwo, cieszę się że w końcu mogłem poznać częśc ekipy. :naughty:

No i oczywiście wszyscy, którzy nazwali mnie wczoraj pierwszym spamerem :bicz3: :bicz3: zostaną kiedyś z tego rozliczeni :evil::D

:friends:

Opublikowano

Wcześnie ???

Od 10 był kolejny grill do 13, potem polewanie się wodą - z Cubrem robiliśmy sobie prysznic, bo był upał i przy okazji Krysia została bardzo mocno zlana :polew:

Impreza zaczęła się wczoraj około 18, a skończyła dzisiaj o 15 - mega kox - ciężko będzie zapomnieć pewne momenty :tongue4:

Bardzo dziękujemy Poziek, ale z drugiej strony to Ty powinieneś podziękować mi, bo inaczej to nie wiem czy nie spałbyś gdzieś w polu w burakach :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: - zawsze muszę Ciebie pilnować :sesese::punish::thankyou2:

Opublikowano

Poziu fakturke od blacharza za mój dach wysle na Twoj adres :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

No i Ja dotarłem do domku :cool1:

Dzieki Poziu za goscine :notworthy:

Lukaszr Twoje skrzydełka były poprostu świetne :good:

Ogólnie dzięki wszystkim za mega imprezke :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.