Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malikusie cużesz :decayed: za czarna mamba się tam u Ciebie czai? piiiięęęękna

Nie chcę na razie nic zapeszać. W przyszły czwartek będę miał więcej fotek to się pochwalę :gwizdanie:

juz doplynal ... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie jeszcze ja nurkowie wyciagają :decayed:

Opublikowano

Łukasz, pamiętasz jak rozmawialiśmy o zmianie tylnych opon u mnie na takie same jak przednie? :cool1:

Znalazłem na Allegro dwie ciekawe opcje

http://www.allegro.pl/item415217996_pirelli_225_40_18_225_40r18_2szt_o_k_a_z_j_a.html

albo

http://www.allegro.pl/item414210956_pirelli_p_zero_rosso_7_5_mm_jak_nowe_225_40_18.html

Te drugie wyglądają jakby znajomo :wink4: Moje po niedzielnych jazdach mają taka samą "tareczkę" z tym, że bieżnik ma głębokość 6 mm :>

Co o tym sądzicie? Zastanawiam się 1,5 mm bieżnika jest warte 80 zeta :mysli:

Opublikowano

Dobrze że u Poźkowatego nie ma jeziorka :gwizdanie: :gwizdanie:

http://pl.youtube.com/watch?v=VArNmziTPHc&feature=related

Właśnie :polew:

Tyle dobra mogłoby się zmarnować :nabijasie:

Opublikowano

Suli, jak chcesz uzywane gumy, to jedz do Jozefowa, moge dac Ci numer ja albo Poziek albo oniak, maja spory wybor i dobre ceny (no i towar pewny).

Opublikowano

Suli, jak chcesz uzywane gumy, to jedz do Jozefowa, moge dac Ci numer ja albo Poziek albo oniak, maja spory wybor i dobre ceny (no i towar pewny).

Dokładnie, trzeba pojechać i obejrzeć, bo te na allegro to kiepskie są.

Suli trzeba wyskoczyć albo tam gdzie Mihaóek pisze, albo podobno gdzieś przy drodze na Nieporęt też jest takie miejsce.

Opublikowano

Ciekawe czy można u nich kupić jakieś "jednorazówki" na dobicie? :mysli::evil:

Opublikowano

To zalezy.

Oni raczej nie handluja oponami z 3-4mm bieznika... tak mi sie wydaje... ale zadzwonic mozna.

/22/ 789 16 98

Oczywiscie daja tydzien gwarancji na opony, ze po zalozeniu nie wyskocza bomble, a po paru dniach jazdy nie odpadnie bieznik :D

Opublikowano

Podobno gdzieś przy drodze na Nieporęt też jest takie miejsce.

Nic mi o tym nie wiadomo :mysli:

Opublikowano

http://fishki.net/comment.php?id=30719

Mam nadzieje ze nie dostane :ot::banned:

Scalilem ze spotami.

Opublikowano

Hehe, fajnie się tam chłopaki bawią na zlotach.. :decayed:

Opublikowano

Witam. W ostatni wtorek byłem pierwszy raz na spocie :> i padło pytanie zagadka: mulitronic czy tiptronic?

Zadzwoniłem do serwisu i jednak tiptronic :cool1:

P.S. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem opon z okolic Józefowa i tej strony Warszawy to musicie wiedzieć,

że właśnie ten koleś z Józefowa zaopatruje większość gumiarzy w okolicy. Od jakiegoś roku ma ładny punkt,

do którego bardzo łatwo dojechać jadąc przy torach. Sąsiaduje z nowym salonem :sick3: Hyundai'a.

Opublikowano

Karty SD o max jakiej pojemności obsługuje RNS-E? :mysli:

Opublikowano

P.S. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem opon z okolic Józefowa i tej strony Warszawy to musicie wiedzieć,

że właśnie ten koleś z Józefowa zaopatruje większość gumiarzy w okolicy. Od jakiegoś roku ma ładny punkt,

do którego bardzo łatwo dojechać jadąc przy torach. Sąsiaduje z nowym salonem :sick3: Hyundai'a.

firma nazywa sie Szablex ... :wink4:

Opublikowano

Karty SD o max jakiej pojemności obsługuje RNS-E? :mysli:

4GB, tylko pamiętaj że to musi być zwykła karta SD a nie SDHC.

Opublikowano

ja mam zwykłą SD 4 gb i nie czyta..

opony w józefowie polecam..zawsze tam kupowałem..zawsze igiełki..zawsze najlepsza cena :)

Z reklamacjami nie ma problemu..coś jest nie tak..wymieniają towar :cool1::kox::decayed:

Opublikowano

Mi nawet ściągał pojedyncze sztuki na zamówienie, był mały gratis 4nowych opon do ML'ki :przebiegly:

Opublikowano

Byłem - wqrwiłem sie :angry:

Zadzwoniłem do Szablexu - kobieta powiedziała mi są 4 P0 Rosso :thumbup: z czego 2 dobrym stanie a 2 w BARDZO dobrym :ok2:

Pogadałem chwilę, powiedziałem, że będę o 17.00

Nie ma sprawy, będą czekały :beach:

Więc pojechałem - cały w skowronkach :dance:

I co sie okzało :?: Że już ich nie było :!: :ranting1: Przyjechał jakiś szmaciarz jaguarem i wziął wszysko :wallbash: Te odłożone też :beksa:

Rozmawiałem z włascicielem, niestety w następnych transportach będzie ściągał już zimówki :thumbdown:

Facet przejął sie, powiedział że może mi coś sciagnąć, wręcz nówki, ale niestety, nie juz po tak okazyjnej cenie :no:

Jak nie urok to przemarsz bolszewików :confused4:

Ech losie...[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 18:54 _________________________________________________Na dodatek, w trakcie jazdy w korku zapaliła mi się żółta kontrolka zużycia hamulców. :no:

Takie kółeczko w przerywanych nawiasach.

Słuchajcie, co to dokładnie oznacza :?: bo nie pamiętam :dontknow:

Zużyte tarcze czy klocki? Tylko przód czy też tył :?:

Opublikowano

Takie kółeczko w przerywanych nawiasach.

Słuchajcie, co to dokładnie oznacza :?: bo nie pamiętam :dontknow:

Zużyte tarcze czy klocki? Tylko przód czy też tył :?:

klocki .. przód ...

z tylu nie ma czujnikow ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.