Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wymiana plecionki ok 340 pln :chytry: trochi dużo ale jak ma być dobrze to trudno

Wlasnie zaplacilem 350 za wymiane plecionki, czujnika temperatury i zmiane kolek :naughty: ... w zaprzyjaznionym serwisie...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srebrny Avant B5 z tablicami WOT .... i ramkami klubowymi to ktoś od nas? Pozdrawiam kierownika widzianego wczoraj wieczorem w Piasecznie. :)

Opublikowano

Spankej :naughty:

Opublikowano

Srebrny Avant B5 z tablicami WOT .... i ramkami klubowymi to ktoś od nas? Pozdrawiam kierownika widzianego wczoraj wieczorem w Piasecznie. :)

To na bank Spanky i jego serdelek :polew:

Opublikowano

Srebrny Avant B5 z tablicami WOT .... i ramkami klubowymi to ktoś od nas? Pozdrawiam kierownika widzianego wczoraj wieczorem w Piasecznie. :)

to ja ... :decayed:

To na bank Spanky i jego serdelek :polew:

nie serdelek tylko parówa ... :naughty:

serdelki maja dzieci ... :polew:

Opublikowano

hmm a ile by kosztowało uszczelnienie pompy paliwa, wymianę płynu chłodzącego i zrobienie tłumika(zawadziłem ost. i mi strasznie hałasuje)?????

Opublikowano

Wymiana co do wymiany płynu ..to tak jak mowiłem Ci na spocie ..wywal zbiornik i zrób mu płukanie kretem do kibla czy odkamieniaczek do czajników ( 2 saszetki mogą Ci nie wystarczyć :tongue4: ) ... płyn Febi 1,5 L to jakieś 20 zł .

Opublikowano

wie ktoś gdzie w W-wie mogę wymienić plecionke ( poza Przasnyską - brak terminów ) ??

dzwoniłem do ASO - plecionka jako taka nie występuje, tylko w zestawie rura + kat - cena elementu 2700 pln :polew:

wawa. szarych szeregów jest zagłębie tłumikowe (kilka warsztatów) zrobią dobrze i tanio, znają się na rzeczy :) (okolice kasprzaka)

Opublikowano

to co ja mam wykręcić ten zbiorniczek?? :mysli:

Adaho ewentualnie w Legionowie jest dobry facet od tłumików podejrzę p.Kwaśniewski/Kwiatkowski coś takiego... Robiłem u niego wszystkie swoje samochody i nie narzekałem :D

Opublikowano

dziś w W-F rozwalili mnie nazwą domu pogrzebowego: GROBOKOP :lol1:

Kiedyś wypadek spowoduję przez tych kolesi :rolleyes:

w niedziele od 12,00 jest `niedzielna suma` i sa powtorki z calego tygodnia

Opublikowano

pomocy!!!!

Powiedzcie mi mniej/więcej gdzie jest ul; Kołbucka w Warszawiw i ile minut potrzebuję żeby się na nią dostać ze szpitala na Banacha ( jutro w godzinach porannych ok 9,00)

Pojadę pewnie po GPS-ie, ale jaka to dzielnica i jak oszacować czas na dojazd

A i czy Hotel Gromada na Placu Pwstańców Warszawy, to jest ta Gromada niedaleko Chmielnej?

Brynia - chyba Ci chodziło o Kłobucką (Kołbuckiej zdaje się, ze nie ma w Wawie) - jakieś 6 km, tyle, ze lecisz Żwirki i Hynka w stronę Galerii Mokotów, więc może być dłużej, przez korki.

Gromada na Powstanców, to niedaleko MacDonalda na Świętokrzyskiej i KDT, Domów Handlowych Centrum[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 17:31:52_________________________________________________Jakbyś była facetem to do Gromady jest inny punkt orientacyjny :D

Opublikowano

co najwyżej akcesoria :D Tak mi się wydaję :D

Opublikowano

(...)Witek a ta Kłobucka to gdziesz przy Galreii Mokotów będzie?(...)

No, niedaleko

(...) jakieś atrakcje dla Pań też są?

Tam gdzie myślę, to Panie są atrakcją :decayed:

Brynia, to by o mnie źle świadczyło, gdybym choćby chciał wiedzieć gdzie są atrakcje które masz na myśli :D

Opublikowano

adaho, jak to brak terminow na przasnyskiej? to poczekaj z ta plecionka najwyzej. Poza tym cena... :polew:

Aut tam dziś ok 16.00 było duuużo :blink:

Opublikowano

Brynia, a jak tam małe stworzonko :mysli:?

Jak je znam to zapewne supeeer!

Opublikowano

Ja też się musze pochwalić moim psiakiem jest to słodki 3,5 miesięczny Amstaff :) jest super :>

Opublikowano

Ja tam mam nową plecionkę :D

w B6 nie dokupisz samej plecionki

Adaho.. W B5 też nie kupisz samej plecionki.

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaa :shocked:

jadę na porodówkę :buhaha:

Opublikowano

jadę na porodówkę :buhaha:

Powodzenia!!!!

Pamiętaj, grunt to: wdech, wydech, wdech, wydech :naughty::kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.