Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Klienci się znajdą zapewne...jak dla mnie super samochód zapakujesz sporo bagażu i lecisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietro3

Rozpracowałem Cie...jesteś tą tajemniczą bronią Malika ...co by zrobić "plan" do końca roku :cygaro::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek o 5 rano?? ale się chłopaki wcześnie zerwali do roboty :tongue4: o pianiu koguta normlanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały dodatek do filmiku, oficjalnie do kupienia w Polsce http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6391196

He he he. Heble z przodu tak duże, że cały środek felgi wypełniły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to że tam jest felga 21 cali a na tym zdjęciu które przedstawia samochód z boku wydają się takie małe nie wyglądają na 21 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas jest tak że jak wydadzą kilkaset setek tysięcy złotych na nowe Vectry i jakieś tam radary to potem nie ma na drogi a w cenie tych laserowych radarów i fotoradarów pewnie by się zrobiło lub wyremontowało ładnych pare kilometrów drogi.

Grubo sie mylisz jesli myslisz, że za kilka setek tysięcy złotych coś mozna wybudowac sensownego... Koszt 1 km autostrady w Polsce to minimum 5 mln EURO, a Ty wytykasz Policji, że dostali nowy sprzęt za pare groszy.

Wracając do autostrad.

Podczas pobytu w Budapeszczie przy Hungaroringu mieszkałem w hotelu z ekipą z Bielska Białej i okolic, która buduje w Polsce autostrady.

Byli tam inżynierowie, prezesi, dyrektorzy wykonawcy po zwykłych robotników, kilkadziesiąt osob.

Jeden z nich bardzo fajnie wypowiadał się o problemie autostrad w tym kraju.

Po pierwsze, skąd dostajemy kase na autostrady, oczywiście z UE.

Dlaczego mamy piękną autostradę A2 i A4.

Bo Niemcom i Belgom zależy żeby wyjechać z zachodu prosto do Polski na autostradę i przelecieć ją aż do wschodniej granicy.

Nigdy nie będzie im zależało i będą cofać nam kase na A1 Kraków-Trójmiasto.

Poprostu ta droga jest im zbędna.

Jest jeszcze druga sprawa. Sprawa ekologów.

Ekolodzy przygotowują mapę miejsc, gdzie żyją zaginione gatunki i tamtędy nie może iść droga. Taką mapę dostarczają do Brukseli, dostają za to kasę i są szczęśliwi. W tym samym czasie nasz rząd przygotowuje plan autostrad w polsce. Pech taki, że te drogi idealnie pokrywają się z miejscami zaznaczonymi przez ekologów. Na końcu ucieka nam kasa na autostrady bo sami ze sobą nie możemy się dogadać. Jakby nie można było dogadać się wewnątrz.

wiecej infi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jakby ktoś widział Norbiego, :gwizdanie:

przekażcie mu, aby sprawdził PW :cool1:

Ważna sprawa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo z przed paru dni to Norbi wygrzewał tyłeczek w Portugalii :naughty: :gwizdanie: i nie wiem czy wrócił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo wczoraj około 17:00 trzepała policja na ul Powsińskiej/Przyczólkowej w strone Warszawy przed Wilanowem ???

Srebrne B6 Avant z naklejką klubową ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek o 5 rano?? ale się chłopaki wcześnie zerwali do roboty :tongue4: o pianiu koguta normlanie :kox:

później nie ma sensu tam stać pewnie, bo średnia 20kmh :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol kto coś takiego kupi???

na Połczyńskiej stoi RS6 Avant za ponad 550 tyś i już zarezerwowany :cool1: [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 08:27_________________________________________________a odnośnie dróg, to zapytałem kiedyś Pana w GDKiA, czemu droga krajowa 4 lata po remoncie kwalifikuje się do kolejnego remontu? a on na to..."czasami tak bywa"... ręce opadają i takich przypadków są setki, jak już coś zrobią to spie.. rdolą, tak jak wyjazd z Wawy na Terespol. Szkoda nerwów na takie tematy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 20 minut temu na Kabatach...

Dojeżdżam do skrzyżowania bez znaków, po prawej mam czarne Audi A6, więc grzecznie czekam aż sobie przejedzie. Jakoś powoli się zbiera, więc myślę sobie "facet, taką fajną masz furę, a tak się gramolisz" - gościu w końcu przejeżdża, zaglądam do środka... Leszek Miller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...