Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co do stanów polskich dróg i śmiertelności to polecam obejrzenie tego filmiku :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.wrzuta.pl/film/eDig18Gc6I

A wam trzęsą samochody dlatego że macie klekoty na ropę :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: i nie róbcie z tego zaraz polemiki

Dla chętnych dziś proponuje posłuchanie i postawienie krówki na silniku mojego mruczusia

Poszukuję Navigatora z mapami Polski i Europy na PC. Czy ktoś posiada takowego i mógłby sie podzielić?

Mam coś takiego, jak znajdę to przyniosę dziś.

http://pl.youtube.com/watch?v=om-mVwbIxbM

a zobaczcie to :shocked: to jest hardcore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Zgadza sie. Jezdzilem juz rok temu, widac nie zauwazyles :tongue4:

Co w tym dziwnego? Nasza zima to jesien z 3 dniami sniegu, nie widze sensu meczenia sie na 16".

sam chętnie latałbym na 17-kach ale szkoda mi było kasy na zimowe 17. wiec bedzie taczka na 15 :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 17:40_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=om-mVwbIxbM

a zobaczcie to :shocked: to jest hardcore

ssssstaaaare :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi dzisiaj podpiac auto pod kompa?? mialem dziwne zdarzenie dzisiaj i chce sprawdzic co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Zgadza sie. Jezdzilem juz rok temu, widac nie zauwazyles :tongue4:

Co w tym dziwnego? Nasza zima to jesien z 3 dniami sniegu, nie widze sensu meczenia sie na 16".

Ja bede zmieniał felgi ..wiec aktualne tez sostają na zime :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje informacji gdzie w wawce mozna wjechac na jakis podnosnik lub inny kanal,musze sie dostac do przewodow paliwowych pod podloga,kiedys w ciekawszych czasach mozna bylo wjechac na niektorych stacjach paliw a teraz te co znalem juz skasowali :thumbdown:.moze jeszcze ktos zna jakies takie miejsce? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje informacji gdzie w wawce mozna wjechac na jakis podnosnik lub inny kanal,musze sie dostac do przewodow paliwowych pod podloga,kiedys w ciekawszych czasach mozna bylo wjechac na niektorych stacjach paliw a teraz te co znalem juz skasowali :thumbdown:.moze jeszcze ktos zna jakies takie miejsce? dzieki

Pogadaj z Przemkiem, facetem naszej forumowej Kasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek ..moja Ula znalazła coś ..2 pokoje . 46 m . ul. Odkryta 01r. - to chyba rok budowy. 1690 zł

tel:602601020

Fajna okolica ..byś miał Toma77 jako sąsiada i mojego niebieskiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

Myślałem, że się załapię na dzisiejszy spocik, ale wróciłem godzinę temu.. :disgust:

A właśnie chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy na temat motorków.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...