Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wogóle co przeszkadza jazda na 17 nawet w śniegu?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do stanów polskich dróg i śmiertelności to polecam obejrzenie tego filmiku :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.wrzuta.pl/film/eDig18Gc6I

A wam trzęsą samochody dlatego że macie klekoty na ropę :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: i nie róbcie z tego zaraz polemiki

Dla chętnych dziś proponuje posłuchanie i postawienie krówki na silniku mojego mruczusia

Poszukuję Navigatora z mapami Polski i Europy na PC. Czy ktoś posiada takowego i mógłby sie podzielić?

Mam coś takiego, jak znajdę to przyniosę dziś.

http://pl.youtube.com/watch?v=om-mVwbIxbM

a zobaczcie to :shocked: to jest hardcore

Opublikowano

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Zgadza sie. Jezdzilem juz rok temu, widac nie zauwazyles :tongue4:

Co w tym dziwnego? Nasza zima to jesien z 3 dniami sniegu, nie widze sensu meczenia sie na 16".

sam chętnie latałbym na 17-kach ale szkoda mi było kasy na zimowe 17. wiec bedzie taczka na 15 :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 17:40_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=om-mVwbIxbM

a zobaczcie to :shocked: to jest hardcore

ssssstaaaare :guma:

Opublikowano

Czy ktos moze mi dzisiaj podpiac auto pod kompa?? mialem dziwne zdarzenie dzisiaj i chce sprawdzic co jest grane

Opublikowano

Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.

Zgadza sie. Jezdzilem juz rok temu, widac nie zauwazyles :tongue4:

Co w tym dziwnego? Nasza zima to jesien z 3 dniami sniegu, nie widze sensu meczenia sie na 16".

Ja bede zmieniał felgi ..wiec aktualne tez sostają na zime :decayed:

Opublikowano

Czy ktos moze mi dzisiaj podpiac auto pod kompa?? mialem dziwne zdarzenie dzisiaj i chce sprawdzic co jest grane

Ja mam Polskiego Vag-a 4.9

Lecz nie mam kabelka :( i Lapka tez będę miał ze sobą :D

Opublikowano

Potrzebuję dobrego zakładu regenerującego turbosprężarki w W-wie lub okolicach. (dla dobrego kumpla)

Opublikowano

Specu z tego co mi wiadomo to jest chyba ktoś taki w Wieliszewie...

Opublikowano

Adecneo i Buba, to właśnie po tych filmikach zaczęła się wcześniej dyskusja o polskich drogach... :D

Opublikowano

Bardzo fajny SPOCik był dzisiaj :good:

może jakieś piwsko klubowe w piątek ???

Opublikowano

Ja bende za tydzień na spocie na 100% :>

Opublikowano

Bardzo fajny SPOCik był dzisiaj :good:

może jakieś piwsko klubowe w piątek ???

Czemu akurat w piątek :( (pracuję aż do niedzieli) :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

panowie potrzebuje informacji gdzie w wawce mozna wjechac na jakis podnosnik lub inny kanal,musze sie dostac do przewodow paliwowych pod podloga,kiedys w ciekawszych czasach mozna bylo wjechac na niektorych stacjach paliw a teraz te co znalem juz skasowali :thumbdown:.moze jeszcze ktos zna jakies takie miejsce? dzieki

Opublikowano

może jakieś piwsko klubowe w piątek ???

Podobno najlepsze piwo to na Tarchominie :decayed:

:good:

Opublikowano

panowie potrzebuje informacji gdzie w wawce mozna wjechac na jakis podnosnik lub inny kanal,musze sie dostac do przewodow paliwowych pod podloga,kiedys w ciekawszych czasach mozna bylo wjechac na niektorych stacjach paliw a teraz te co znalem juz skasowali :thumbdown:.moze jeszcze ktos zna jakies takie miejsce? dzieki

Pogadaj z Przemkiem, facetem naszej forumowej Kasi

Opublikowano

Grzesiek ..moja Ula znalazła coś ..2 pokoje . 46 m . ul. Odkryta 01r. - to chyba rok budowy. 1690 zł

tel:602601020

Fajna okolica ..byś miał Toma77 jako sąsiada i mojego niebieskiego :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Myślałem, że się załapię na dzisiejszy spocik, ale wróciłem godzinę temu.. :disgust:

A właśnie chciałem dowiedzieć się kilku rzeczy na temat motorków.. :naughty:

Opublikowano

To już po spocie? :shocked:

Opublikowano

a co myślałeś że jeszcze siedzą ? :polew::kox::decayed::naughty:

Opublikowano

ojej nie moze byc 24h spotow? :kox::naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.