Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to małe podsumowanie

A4 były

A3 były

zdjęcia były

Spankej też był

Podziękowania dla Wszystkich którzy dali rade przyjechać :hi:

Prezes :notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nieźle było ... Aż nie zdążyłem z nikim z A3 pogadać :decayed:

Opublikowano

ja dzisiaj nie dalem rady niestety (a mieszkam vis-a-vis arkadii :\) czy spoty A3+A4 stana sie "tradycja" ?

Opublikowano

Prezes :rose::decayed:

Opublikowano

Łubu dubu, łubu dubu nie nam żyje Prezes ........... :polew:

Opublikowano

Dzieki za spota Koledzy, bylo milo:) do nastepnego

Opublikowano

Hugowiec rispekty :decayed: 2 dni jechać z lublina do wawy :) toż to jakiś rekord :evil:

Opublikowano

Ja tez bylem lecz tylko na chwilkę ;) Śpieszyło mi się :D

Następnym razem może będę od 18 :D:P

Z tymi co się nie pożegnałem to sorka...

Opublikowano

Tomek Szust - nie poznałem Cię barchu :friends: w tym fryzie :black: :gwizdanie:

Niechybny to znak, ze będziesz bogaty więc następnym razem stawiasz :drinks::decayed:

Opublikowano

Reszte lukaszr gdzieś udostepni :cool1:

img5125vi4.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Mam nadzieję Hugo, ze trafiłeś :sorry:

Nie chciałem Cię zgubić : :cool1::decayed:

Opublikowano

no byłem i ja po raz 1 i liścia nie wyłapałem za LRY :kox:

ogólnie spox tylko krótko (zakładam że się rozkręciło?) musiałem się zawinąć b.wcześnie :slina:

Pozdrawiam wszystkich których poznałem i tych z którymi nie miałem okazji :>

pozdro All.

Opublikowano

Fajnie bylo :good: Oby wiecej takich spotkań. Szkoda ze polonezow nie bylo i kosiarek jakos tak troche brakowalo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

K...wa Tosik na ONZ-cie prawie zmoczyłem fotel :decayed: , ale generalnie powrót ze spota zaliczamy do udanych :good:

Nawet koleś Alfą MiTo się załapał (ile on mówił, że ma 120KM czy 155?), śmieszną miał minę jak mu powiedziałeś, że TY masz 90 a ja 110 w serii :decayed:

Poza tym spot :kox: sporo furek było

Sebmis dzięki za logi :notworthy:

Opublikowano

i ja już dotarłem :gwizdanie:

spocik :good: tylko ta straż miejska .... co nie franiu??

tekst spotu:

raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"???

-nie na tapicerce :tongue4::polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:16_________________________________________________pożyczyłem z a3

img5125vi4.jpg

w800.png

Opublikowano

raggaman dostales logi?

kolkow daj @

tosik daj @

Opublikowano

i ja już dotarłem :gwizdanie:

spocik :good: tylko ta straż miejska .... co nie franiu??

tekst spotu:

raggaman ma quattro... jakie, na "hadlex_ie" czy na "torsten_ie"???

-nie na tapicerce :tongue4::polew: [br]

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ragga :good:

Opublikowano

Ja powiem tak ..niepocieszony karwa jestem :wallbash:

Opublikowano

Ja powiem tak ..niepocieszony karwa jestem :wallbash:

chyba wiem dlaczego....
Opublikowano

jakby 90 szlo lepiej jak 110 tezbym byl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.