Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Faaaaajnie

[ Dodano: 12-01-2007, 17:04 ]

Ja jutro bladym świtem naprawiać pompkę centralnego - zobaczymy czy uda się coś wyrezać, czy ... nie będę miał centrala (2 tys za nową nie dam) :a4fan:

Opublikowano
Ciesze sie ze uznali GW no i że będe miał nówke sztuke

to moze doplac za taka 3 ramienna :?: a gdzie to takie gwarancje uznaja :?: u RW

Opublikowano

Niestety nie da sie podmienić , one kosztują tyle samo . Tak u RW :)

Opublikowano
Tak u RW :)

W Piasecznie byłeś ??

Opublikowano

W Powsinie bo tam robie bryke :) Nie lubie serwisów Audi jak widze że ten sam mechanik robi T4 :P

Opublikowano

ej! Halloooo!!! Jedzie kto jutro na dyno-day, czy nie? Bede taki samotny :( ... :diabel2:

Opublikowano

A gdzie ten Norbi, jeszcze nie dojechal ?? :one:

Opublikowano
A gdzie ten Norbi, jeszcze nie dojechal ??

dojechał, dojechał :P

troszkę na gg z nim dzisiaj gadałem...studzi emocje w domu :D

z fury na razie bardzo zadowolony :a4fan:

Opublikowano

Ludzie niech mi ktoś wyśle prawidłową ścieżkę pliku Boot.ini Xp Prof z jednym sys. plz

Opublikowano

Kur.... Panowie toż to pomiot szatani!!! nie dość, że S4 to jak dla mnie kult to jeszcze zrobione na 316 kucy i predkośc max. podniesiona do 266!!

:a4fan: gdzie taka z napisem S4, wstawiłbym chba ze czterysta. Rece i nogi jeszcze mi sie trzęsą i nogawki falują. Fotki zara porobie i mam nadzieje że uda mi sie wrzucic. Dodam,że moj brader dzieciol juz zdązyl mi ro***bac cos w lewym przednim zawieszeniu cyt.( nie wiedzialem, ze tak szybka na takim krotkim odcinku mi sie do 200 rozpedzi) :diabelek: i wjebal sie w jakiego wyrypa, albo innego jumpa i tera mi cos tak pyka. Zara wychodze ogladziny zrobic

[ Dodano: 13-01-2007, 10:04 ]

A i jeszce jedno, ten koles z ktorym sie zamienilem bedzie chcial sprzedac tą moja 2.5TDI za jakies smieszne pieniadze. Mowil cos o 30 tysiach, tak wiec szczerze polecam, wiecie jak o nia dbalem. Kicholku wyciagaj skarpete i do kołobrzegu marsz :D

Opublikowano

kuwa.., mnie moja z kosztami 30k wyszla. Niechby to :galy:

Opublikowano

Norbi szykuj bryke na ustawke trzeba sprawdzić KM vs Nm :) Musimy sie gdzieś zgadać w dzień jak nie będzie padać :)

Opublikowano

ja to chętnie nagram :)

Opublikowano

Będzie filmik z 3 kamer :D Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi :D

Opublikowano
Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi

a Ty nie ?? :galy:

:582:

Opublikowano

No to czekamy na foteczki :564:

Opublikowano

Hehe, wlasnie wrocilem od Chojnackiego :)

Mam niezly bonus. 117KM i 253Nm. TDI POWER hehe.

A adamooo dymi jak stary traktor :P

Opublikowano
Będzie filmik z 3 kamer :D Tylko jak sie teraz z Norbim dogadać jak on ciągle w bryce siedzi :D

;) Siedzi to mało powiedziane! Teraz tam jest M3! Ale nie ma się co dziwić, samochód bajka. Pozwole sobie co nieco napisac chlopaki bo sama jestem (cicha wielbicielka audi) pod wielkim wrażeniem! Po prostu orgazm! :) Wiedzialam, ze to będzie szybkie na maksa i juz po kilku sekundach pokochalam pedal gazu, ale kazda sekunda byla zaskoczeniem, w zyciu nie mialam takiej przyjemnosci z wyprzedzania! Naprawdę polecam panowie, kupujcie S4!!!

Opublikowano

ciekawe kiedy pokochasz drążek zmiany biegów ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.