Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, 

To i ja się wybiorę, do zobaczyska!

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak się nic nie wydarzy to ja wpadnę

Pozdro

Opublikowano

Siemanko,

będziemy będziemy :)

 

Zapraszam wszystkich na cotygodniowego spota w Arkadii od godziny 19:00 na parkingu -2, H. Tym razem mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć bez problemów :) Drugi spot w 2018 roku, na którym warto się pojawić. Dla chętnych po 21 pojedziemy coś razem zjeść aby pogadać w cieplejszym miejscu. Do zobaczenia!

Opublikowano
  • Autor

No siema!!!
Normalnie się stęskniłem :kox:

Wybieram się dziś, ale wszystko się kur... może zdarzyć :kwasny:

Ktoś planuje być wcześniej?


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zapisujemy się :) 

 

Opublikowano

Coś dawno Was nie widziałem (szok, płacz, niedowierzanie i panika!!).

Czy dzisiaj ktoś, coś?

Opublikowano
Zapisujemy się [emoji4] 
 
Dawno zapisany :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Coś dawno Was nie widziałem (szok, płacz, niedowierzanie i panika!!).
Czy dzisiaj ktoś, coś?
Ja dziś nie dojadę :kwasny:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja dziś odpadam bo mnie grypa próbuje przełamać :( Pojawię się za 2tyg.bo przyszły tydz.auto będzie stało u lakiernika. Przynajmniej zderzak nie będzie straszył jak teraz  :)

Opublikowano

Normalnie Arkadia pęka w szwach

Opublikowano

Taka zacna pogoda i żadne quattro nie wyjedzie...?

Ktoś poleci dobre miejsca do polatania bokiem?

Opublikowano
34 minuty temu, Tygrysv10 napisał:

 

Ktoś poleci dobre miejsca do polatania bokiem?

Nie byłem tam co prawda ale słyszałem,że polecają parking na tyłach c.h. marywilska na Białołęce

Opublikowano
W dniu 1/11/2018 o 01:18, Kosmita napisał:

Zapisujemy się :) 

chyba nie będę bez zimówek ryzykował ;-)


Arkadia we wtorki jeszcze aktualna? czy to jakiś co drugi wtorek jest? :P Aż przejadę w nast. wtorek zobaczyć :D

Opublikowano
14 godzin temu, Rafa(ł) napisał:

Nie byłem tam co prawda ale słyszałem,że polecają parking na tyłach c.h. marywilska na Białołęce

Zatem odwiedzone :)

Pan Henio z ochrony tylko raz do mnie wyleciał jak między budynkami fruwałem, ale za budynkiem na głównej części parkingu miejsca sporo i nikt już się nie czepiał. Na kolegów z bmw tylko uważać bo się akurat dwóch wczoraj strzeliło:facepalm:

Opublikowano

 

15 godzin temu, was002 napisał:

Arkadia we wtorki jeszcze aktualna? czy to jakiś co drugi wtorek jest? :P Aż przejadę w nast. wtorek zobaczyć :D

Arkadia aktualna w każdy worek. Wpadaj, opowiesz co u W8 słychać ;)

Edytowane przez Ralph53

Opublikowano
15 godzin temu, was002 napisał:

chyba nie będę bez zimówek ryzykował ;-)


Arkadia we wtorki jeszcze aktualna? czy to jakiś co drugi wtorek jest? :P Aż przejadę w nast. wtorek zobaczyć :D

Każdy wtorek:) zapraszam. Będę na pewno! Jak potwierdzisz to dla RSy będzie spora frekwencja może. 

A na bukowine kupe osób na lecie jedzie ale to zależy od pogody. Mogę Cię zabrać jak coś :)

Opublikowano
W dniu 16.01.2018 o 12:22, bongod napisał:

Dawno zapisany :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

No:) 

Opublikowano

Panowie kto ostatnio wspominał o dobrym serwisie skrzyń automat.  gdzieś w okolicach warszawy .

Potrzebuje namiar...

Opublikowano

To był najprawdopodobniej Auto Józefów http://www.autojozefow.pl/

Opublikowano

Witajcie,

Robert masz namiary w mms-ie :D

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.