Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK:good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przed chwilą widziałem wasz przejazd przy hotelu Victoria, było głośno ?

Opublikowano

Zbliża się Bukowina niebawem :kox:

Gotowi :naughty: ?

Opublikowano

Powoli się ogarniam i nastrajam :D dziwne, zwykle był temat do pogaduch o Bukowinie w tym roku nie ma , czemu ? 

Mam nadzieję że uda mi się graty zamontować na Bukowinę :D

Opublikowano
3 godziny temu, reikeb napisał:

Powoli się ogarniam i nastrajam :D dziwne, zwykle był temat do pogaduch o Bukowinie w tym roku nie ma , czemu ? 

Mam nadzieję że uda mi się graty zamontować na Bukowinę :D

Toć jest :D

 

Opublikowano
1 minutę temu, musti napisał:

Toć jest :D

 

Znalazłem xD :D

Opublikowano
20 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Przed chwilą widziałem wasz przejazd przy hotelu Victoria, było głośno ?

Tak jeździliśmy w niedzielę sporo. Nawet w bidzie k. Lublina byliśmy :)

Opublikowano
57 minut temu, Kosmita napisał:

Tak jeździliśmy w niedzielę sporo. Nawet w bidzie k. Lublina byliśmy :)

Przyszedłem za dźwiękiem na plac Piłsudskiego ?

Opublikowano

Witajcie,

Ojjjj tak! Trochę nas było wczoraj słychać na mieście i poza ? Fotki, filmiki powinny wyjść ? 

Opublikowano
4 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Ojjjj tak! Trochę nas było wczoraj słychać na mieście i poza ? Fotki, filmiki powinny wyjść ? 

Nie udało mi się nagrać ?

Opublikowano

Siemanko, 

będzie może ktoś dzisiaj z nadmiarem ramek klubowych? Chętnie przyjąłbym 2 sztuki ?

 

pozdro 

Opublikowano
W dniu 18.03.2019 o 11:46, Kosmita napisał:

Tak jeździliśmy w niedzielę sporo. Nawet w bidzie k. Lublina byliśmy :)

Było dać info, że lecicie na LU moglibyśmy się ustawić na spota , bo akurat u nas w niedziele był a do bidy chwila obwodnicą :D 

Opublikowano
1 godzinę temu, t_stepniak napisał:

Siemanko, 

będzie może ktoś dzisiaj z nadmiarem ramek klubowych? Chętnie przyjąłbym 2 sztuki ?

 

pozdro 

1  szt. będę miał do oddania :)

Opublikowano
6 minut temu, Marcinx52 napisał:

Było dać info, że lecicie na LU moglibyśmy się ustawić na spota , bo akurat u nas w niedziele był a do bidy chwila obwodnicą :D 

Wiesz co. My zrobiliśmy taki mocniejszy przelot ekipą Audi Warsaw Elite. Mogliśmy niby wpaść ale już padnięci byliśmy bo niepotrzebnie połączyliśmy latanie po mieście z trasą. Więc jak tam dobiliśmy to potem po jedzonku szybciutko przez Radom powrót, bo już dosyć późno było..

Opublikowano
3 godziny temu, Kosmita napisał:

1  szt. będę miał do oddania :)

Git, moje poszły razem z poprzednim autem, będę za godzinkę ;) 

Opublikowano

Kto leci z Warszawskich do Bukowiny ?

Opublikowano

ohohoho.. Z 17 aut leci z Warszawy więc sporo ludu :)

Opublikowano

Obecny w tym roku po kilku latach przerwy :D hmm to chyba będzie 4 mój zlot xD 

Opublikowano
W dniu 19.03.2019 o 14:09, Marcinx52 napisał:

Było dać info, że lecicie na LU moglibyśmy się ustawić na spota , bo akurat u nas w niedziele był a do bidy chwila obwodnicą :D 

W Bidzie dobre żarło! :);)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.