Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę , że nadszedł czas aby wprowadzić bardziej surową dyscyplinę.I traktujcie to jako ostrzeżenie.Od teraz jak zobaczę , że ktoś kogoś obraża , albo dąży do kłótni to od razu lecą kropki.Nieważne czy jest zielony , różowy czy fioletowy :angry: A jeżeli kropki nie pomogą to odpalę bananowca i będzie pozamiatane.Tak więc bardzo proszę o opanowanie się i trzymanie jakiegoś poziomu.

P.S

Poziu proponuję kilka dni bez forum

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj misiek, a ile Ty masz lat?

Kochanie, na tyle dużo żeby się nie wciągać ani nie uczestniczyć w tych chorych wymianach zdań.

EOT.

Opublikowano

Witam z rana

Po rozmowach postanowiono że wątek zamknięty bedzie do czwartku także kilka osób ma czas na przemyślenia .....

W razie pytań spotowych proszę na PW ale nic sie nie zmienia

Wtorek godzina 19 Arkadia [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 09:08_________________________________________________

Watek został otwarty mam nadzieje że nie prędko dojdzie do tego abym znowu musiał go zamykać

Opublikowano

hurraaaa

joł leszczyny ;)

Opublikowano

no w końcu bo jakoś dziwnie było bez aktywnej Warszawki :naughty::evil:

Opublikowano

warto looknąć :)

Opublikowano

Dobra... Ręce mi się przestają trząść.. mijają dreszcze..

:hi: :>

http://www.allegro.pl/item563154002_tunel_srodkowy_audi_a4.html - czy poliftowy tunel podchodzi pod przedliftową konsolę ? :mysli:

Czy trzeba kupić konsolę z poliftu ?

Plug&Play czy nie ? :mysli:

Opublikowano

Watek został otwarty mam nadzieje że nie prędko dojdzie do tego abym znowu musiał go zamykać

Fajnie, że możemy znowu dać upust swoim zapędom spammerskim.

Na przyszłość jednak myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie karać tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w konflikt a nie wszystkich jak leci :cool1:

Opublikowano

tak Malik jestem za :)

Opublikowano

Lukas, uratowałeś SPOTY RADOMSKIE przed zagładą. :notworthy: :th:

Chyba wszyscy wygłodniali, coo? :naughty:

Opublikowano

Łomatko. Ale miałem delire :)

No to była dobra okaza zeby nadrobic nieprzeczytane posty :polew:

:hi: w strone admina ;)

Opublikowano

Na przyszłość jednak myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie karać tylko osoby bezpośrednio zaangażowane w konflikt a nie wszystkich jak leci :cool1:

Dokładnie, znów się muszę z malikiem zgodzić :wink4:

UWAGA !!!

Uprzedzam tylko, że jakiekolwiek zapędy w kierunku niekontrolowanych kłótni (pomijam delikatne uszczypliwości, które na stałe wpisały się w ten wątek) będą od razu kasowane, a osoby, które będą naruszać porządek lub zachowywać się prowokująco otrzymają od razu ostrzeżenie lub moderowanie.

Opublikowano

tak jest PROSE Pana AdMiNiStRaToRa

:banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan2: :banan2: :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

uffffffffff :good:

Opublikowano

Już nie będzie wolnej amerykanki. :decayed:

Opublikowano

Czy jest tu jakiś cwaniak? :kox:

Opublikowano

Już nie będzie wolnej amerykanki. :decayed:

Wolna amerykanka w rozsądnym rozumieniu tego zwrotu jest jak najbardziej wskazana :wink4:

Opublikowano

Radom bardzo dziękuje za otwarcie soptów Wa-wy.

Znowu powracamy tam tylko do poważnych rozmów na poziomie :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4:

Brynika - już przepadło :gwizdanie: Teraz i tak będziemy wpadać do Was i spamować :tongue4:

Spodobało nam się :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale chodzi o wolną amerykankę w sensie wyzwoloną amerykanke? np. taką?

183075.jpg

Opublikowano

Wolna amerykanka w rozsądnym rozumieniu tego zwrotu jest jak najbardziej wskazana :wink4:

Byle tylko nie przeszła na Radom tak jak Suli tutaj straszy. :D

Al_Capone, myślę, że takich wolnych amerykanek się w tym wątku nie uniknie, co z resztą widać po Twoim poście. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.