Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

mamy dużą :decayed: ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić :polew:
Opublikowano

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

Zwykle jest kolo 20-25 aut :cool1:

Opublikowano

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Opublikowano

mam pytanie do planujących byc dziś na spocie. czy ktoś ma gdzieś koło siebie możliwość kupienia mi żarówek HT Philips Vision Plus? musze wymienić i chciałbym to zrobić na spocie ale nie mam gdzie kupić żarówek po pracy

SHELL obok arkadii

Opublikowano

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

mamy dużą :decayed: ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić :polew:

Damy radę Krzyniu na pewno, Ty będziesz prowodylem :polew:

To dziś mam przyjeżdżać z kierowcą :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

Tom77 masz może coś dla mnie :naughty: a i chodzi mi tu o te zużyte rolki :wink4:

Opublikowano

napęd CD - pusty

ctrl+alt+del - nie działa :no:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa

po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del

jak masz win xp to podczas instalacji masz opcje "Napraw istniejacy system*" czy coś takiego to podmienia jak dobrze pamietam pliki systemowe na nowe nie kasując danych więc możesz sobie tym pojechać;)

*opcja w 2-gi oknie wyboru bodajże. nie "odzyskiwanie przy pomocy konsoli"

Opublikowano

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Tylko prosimy , nie przyjeżdzajcie gnojowozami :decayed:

Opublikowano

napęd CD - pusty

ctrl+alt+del - nie działa :no:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa

po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del

W takim razie grafa pamięć lub procek się sypnęły

Opublikowano

WoW zmienia zycie :decayed:

wowchangedmylife.jpg

Opublikowano

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Pakuj dupsko w sytronetta i dawaj , pójdziemy do człowieka-błyskawicy w BK :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Pakuj dupsko w sytronetta i dawaj , pójdziemy do człowieka-błyskawicy w BK :naughty: :naughty: :naughty:

czekajcie na mnie skołuje bonusowe kuponki :naughty:

znowu człowiek-błyskawica się wkur.... :kox:

Opublikowano

WoW zmienia zycie :decayed:

a taki był ładny :decayed:

czekajcie na mnie skołuje bonusowe kuponki :naughty:

znowu człowiek-błyskawica się wkur.... :kox:

ja moge sie troche spóźnić wiec a mnie pewnie bedziecie czekac , Kolkov przypomnij mi to ci pokaże podświetlenie

Opublikowano

Tacho SQAD - zabierze mnie ktoś na spota dzisiaj ?

[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 15:11_________________________________________________http://www.dziennik.pl/auto/article346932/Zobacz_jak_oszukac_laserowy_radar.html

Opublikowano

o cos dla poźka ;)

Opublikowano
siorka mi mówiła że to oglądali w TV i jeszcze jak się niemiec z polakiem dogaduje i ten mu auto kradnie a tamten bierze odszkodowanie i kupuje nówkę ;) i nie ma się co dziwić później że niemcy mówią ze polacy to złodzieje,

a te 10 autek z łódzkiego to dziś zawitają czy następnym razem???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.