Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

mamy dużą :decayed: ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

Zwykle jest kolo 20-25 aut :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do planujących byc dziś na spocie. czy ktoś ma gdzieś koło siebie możliwość kupienia mi żarówek HT Philips Vision Plus? musze wymienić i chciałbym to zrobić na spocie ale nie mam gdzie kupić żarówek po pracy

SHELL obok arkadii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnosnie waszych spotów W-wskich. Jaką macie tak przecietnie frekwencje we wtorki?? Mamy ochote wpasc do was z chlopakami w jakies 10 autek ze Skierniewic.

mamy dużą :decayed: ale 10 aut się jeszcze zmieści tylko nie wiem czy te krowy co przywieziecie damy radę wypić :polew:

Damy radę Krzyniu na pewno, Ty będziesz prowodylem :polew:

To dziś mam przyjeżdżać z kierowcą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom77 masz może coś dla mnie :naughty: a i chodzi mi tu o te zużyte rolki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd CD - pusty

ctrl+alt+del - nie działa :no:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa

po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del

jak masz win xp to podczas instalacji masz opcje "Napraw istniejacy system*" czy coś takiego to podmienia jak dobrze pamietam pliki systemowe na nowe nie kasując danych więc możesz sobie tym pojechać;)

*opcja w 2-gi oknie wyboru bodajże. nie "odzyskiwanie przy pomocy konsoli"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam frekwencja.. Zmieści się jeszcze 10 paździochów.. :decayed::naughty:

Tylko prosimy , nie przyjeżdzajcie gnojowozami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd CD - pusty

ctrl+alt+del - nie działa :no:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________jest nadzieja, włączyłem go ponad pół godziny temu a teraz wyświetla mi się na monitorze niebieski ekran "zapraszamy" i jest pulpit bez ikon, kursor myszy i nic poza tym nie działa

po następnych 10min zadziałał ctrl+alt+del

W takim razie grafa pamięć lub procek się sypnęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Pakuj dupsko w sytronetta i dawaj , pójdziemy do człowieka-błyskawicy w BK :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skovroon, to dzisiaj chcecie ten nalot zrobić? Mam się szykować dzisiaj na spot? :naughty:

Pakuj dupsko w sytronetta i dawaj , pójdziemy do człowieka-błyskawicy w BK :naughty: :naughty: :naughty:

czekajcie na mnie skołuje bonusowe kuponki :naughty:

znowu człowiek-błyskawica się wkur.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW zmienia zycie :decayed:

a taki był ładny :decayed:

czekajcie na mnie skołuje bonusowe kuponki :naughty:

znowu człowiek-błyskawica się wkur.... :kox:

ja moge sie troche spóźnić wiec a mnie pewnie bedziecie czekac , Kolkov przypomnij mi to ci pokaże podświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacho SQAD - zabierze mnie ktoś na spota dzisiaj ?

[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 15:11_________________________________________________http://www.dziennik.pl/auto/article346932/Zobacz_jak_oszukac_laserowy_radar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siorka mi mówiła że to oglądali w TV i jeszcze jak się niemiec z polakiem dogaduje i ten mu auto kradnie a tamten bierze odszkodowanie i kupuje nówkę ;) i nie ma się co dziwić później że niemcy mówią ze polacy to złodzieje,

a te 10 autek z łódzkiego to dziś zawitają czy następnym razem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...