Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedaje jagody przy lesie i podobno jeszcze 500 słoików brakuje do RS'a :decayed:

chyba 50000..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje jagody przy lesie i podobno jeszcze 500 słoików brakuje do RS'a :decayed:

tam w lubelskim to jagody jak jabłka ,wchodzą 3 sztuki na 1-litrowy słoik :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje jagody przy lesie i podobno jeszcze 500 słoików brakuje do RS'a :decayed:

tam w lubelskim to jagody jak jabłka ,wchodzą 3 sztuki na 1-litrowy słoik :polew: :polew:

O boszzzzz poległem :polew: :polew:

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 16:28_________________________________________________http://www.wykop.pl/ramka/212635/stikini-bikini-to-juz-przeszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie macie może aktualny (który obiera) nr telefonu do Poźka..?? Dzwonie do niego i jedynie co słychać to jedynie sygnał.. Chłop się zapadł pod ziemię z moimi częściami, na które czekam już baaardzo długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie macie może aktualny (który obiera) nr telefonu do Poźka..?? Dzwonie do niego i jedynie co słychać to jedynie sygnał.. Chłop się zapadł pod ziemię z moimi częściami, na które czekam już baaardzo długo..

przewalił Cie , on tak ma.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie macie może aktualny (który obiera) nr telefonu do Poźka..?? Dzwonie do niego i jedynie co słychać to jedynie sygnał.. Chłop się zapadł pod ziemię z moimi częściami, na które czekam już baaardzo długo..

przewalił Cie , on tak ma.. :decayed:

Mnie to już k..ca chwyta :kwasny: auto już daawno miało jeździć na nowym setup'ie.. na ogólnopolskim w Pile była mowa o szybkiej wysyłce a tu lipa... kasa zapłacona a części jak nie ma tak nie ma... sprawa chyba przybierze inny obrót..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piruet z podwójnym axlem :polew:

nie słuchaj Moskala ... odkąd dostał headshota nie wie co pisze :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni nie mieli by takiej cierpliwości jak ja.. i nawet boska cierpliwość się kiedyś kończy biorąc pod uwagę jeszcze sumę jaka wchodzi w grę.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo pany, bedzie może ktos jutro na spocie co jest wstanie aktywowac tempomat w 3.0tdi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znalazł sobie nowych przyjaciół na forum marki nowej fury...

No i już nas nie kocha:(

na razie ładuje foty na NK :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 20:39_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=kh6HzUZuvPs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... ja tu widze że straszna posucha...

to tak na osłodę tym u których teraz pada i nie ma na żywo...

5f6cb174b851746fmed.jpg

2b1d5e355c1ff799med.jpg

23da09a571ae5bb1med.jpg

No w końcu cośsiędzieje normalnego na tym forum - a nie tylko gadanie o jakiś głupotach :polew:

Pozdrowienia z czarnuchowa zza oceanem - niestety nie dam rady wpaśćna dzisiejszego spota czego bardzo żałuje :>

Komu przywieźć cycatą LATINĘ?? :kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 02:07_________________________________________________

Panowie ma ktoś kontakt z Poźkiem??

Ja mam - a o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Pozdrowienia z czarnuchowa zza oceanem - niestety nie dam rady wpaśćna dzisiejszego spota czego bardzo żałuje :>

Fajnie spędzasz wakacje ... może mi przywieziesz coś fajnego ? :naughty: :naughty: :naughty:

P.S. Dobra, spadam na Manhattan ... jak coś to do zobaczenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś kontakt z Poźkiem??

Nie panikuj ..... tylko spokój Cię uratuje. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalną dedykacją ode mnie i Oskara dla Ajdahoł oraz Poźka :naughty: :naughty: :naughty:

7c318aa3cc05b674.jpg

81d06dad5ea0c563.jpg

224431764e8a6a2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo by chciały poznać "Guys from Polska" - szczególnie pierwsza Włoszka o imieniu Paola :cool1:

Nie do konca trzezwi :kox:

img2435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...