Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też się chętnie pisze :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

P.S

Hornet , Wit.S jak wstawiacie zdjecie to link ma mieć końcówke .jpg , a nie .php :evil:

Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało :grin:

Też się chętnie pisze :)

:shocked: Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem?

Opublikowano

P.S

Hornet , Wit.S jak wstawiacie zdjecie to link ma mieć końcówke .jpg , a nie .php :evil:

Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało :grin:

Też się chętnie pisze :)

:shocked: Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem?

P.S

Hornet , Wit.S jak wstawiacie zdjecie to link ma mieć końcówke .jpg , a nie .php :evil:

Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało :grin:

Też się chętnie pisze :)

:shocked: Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem?

dla mnie ruda :evil: zgrabna :evil: z dobrym cycem :evil: tyłeczek foremny :evil:twarz nie raszplowata :evil::afro:

Opublikowano

chodziło mi bardziej o spociki, chętnie się dołącze :a4fan:

Opublikowano

dla mnie ruda :evil: zgrabna :evil: z dobrym cycem :evil: tyłeczek foremny :evil: twarz nie raszplowata :evil::afro:

Takie rzeczy tylko w Erze :afro:

Opublikowano

Poziek a u Q to foch juz minal chcesz nastepny taki zebys nie mogl poglaskac :cheesy:

Opublikowano
dla mnie ruda zgrabna z dobrym cycem tyłeczek foremny :evil:twarz nie raszplowata

e tam rude podobno wredne są ..... ja oscyluję przy jakiejś blondynie .....

f*ck znowu nie widać zdjęcia mimo że dodałem po kropce jpg :evil: :evil: :evil: jak to zrobić zeby pokazała się z dysku bo iw nnym przypadku będę forumowym kaleką :wink:

EDIT by pre_pl :

[img=http://D:\FOTKI\Warszawskie Spociki\DSC_0023.jpg\]

no jak ma się pokazać, jak ścieżka jest na Twoim dysku....

Musisz najjpierw umieścic zdjęcie na jakimś serwerze w internecie

Opublikowano

Hornet jak wiesz obecnie tez mam blond na fotelu pasażera...ale rudej nie głaskałem jeszcze... :bicz::afro::wink::tongue::evil:

Opublikowano

Hornet jak wiesz obecnie tez mam blond na fotelu pasażera...ale rudej nie głaskałem jeszcze... :bicz::afro::wink::tongue::evil:

Kumpel mi mówil że podobno są jak demony w łóżku hahahah

Opublikowano

chodziło mi bardziej o spociki, chętnie się dołącze :a4fan:

hehehe. zapraszamy.

Norbi

A Tobie się czaem okienka nie pozajączkowały? Norbiego to Ty na gadulcu chyba masz :tongue:

dla mnie ruda :evil: zgrabna :evil: z dobrym cycem :evil: tyłeczek foremny :evil:twarz nie raszplowata

No, niemal z ust mnie to wyjąłeś. Strasznie mnie na jakąś rudą wzięło. Ostatnimi czasy.[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 17:42:48_________________________________________________

Takie rzeczy tylko w Erze

No, niestety to fakt Prezesie, takie rudzielce to towar deficytowy.

Opublikowano

Norbi stawiasz % za rozowy kolorek :afro:

Ke??
Opublikowano

a co powiecie na czarna krecona ?? bo te zardzewiale to nie bardzo troche :afro:

Opublikowano

No krowke kolor jest to krowka sie nalezy bo tak to bys nalezal do szarej grupy uzytkownikow :grin:

Opublikowano

No krowke kolor jest to krowka sie nalezy bo tak to bys nalezal do szarej grupy uzytkownikow :grin:

Mistrzu mój!!! chętnie z Tobą wypije :quattro:
Opublikowano

Norbi to przecie tak jakbyś samemu wszystko wypił :tongue:

Opublikowano

No co ale ja bede polewal :evil:

a Poziek podeslij tego linka do akcesoriow o tych co gadalismy na spocie

Opublikowano

Heya Warsawioki :P

Wiem ze nie macie za blisko ale moze ktos sie skusi :)

W NIEDZIELE W KRK MEGA SPOCIK polaczony z klubem A3, na pewno bedzie kolo 40-50 OOOO , wiec ZAPRASZAMY :)

Wszystkie info na stronie naszych Krakowskich spocikow.

Opublikowano

wiec ZAPRASZAMY

Mad Max szkoda takiego ladnego miasta zebysmy go rozniesli :cheesy:

Opublikowano

Cio to ?? :evil:

9bae821aca168aa0.jpg[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 20:47 _________________________________________________

Opublikowano

Wtryskiwacze tylko jakie :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.