Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Masz CB ? :naughty:

jęsli mówisz do mnie to mam ale w tym momencie akurat nie miałem włączonego a nawet nik nie mrógnoł światłami a jechałem dosłownie zatankować tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz CB ? :naughty:

jęsli mówisz do mnie to mam ale w tym momencie akurat nie miałem włączonego a nawet nik nie mrógnoł światłami a jechałem dosłownie zatankować tylko

no to zatankowałeś z grubej rury

moj rekord 17pkt na raz ale udało się przegadać misiaczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zatankowałeś z grubej rury

moj rekord 17pkt na raz ale udało się przegadać misiaczka...

a jaką zrypę dostałem od żony nawet mi dziś śniadanka nie zrobiła do pracy :polew: będą ciche dni tak czuję pozostanie mi jak na razie forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz CB ? :naughty:

ja mam a nie używam :decayed:

Ja też.. :decayed:

Ostatnimi czasy śmigam autem tylko w weekendy..a i z jazdą sie uspokoiłem - max 90 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej

2 znak zakazu wyprzedzania

3. Prędkość o 40 km za dużo

4. wyprzedzanie na skrzyżowaniu

I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator:

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt

2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt

3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt

Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie :tongue4:

Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos kijowo zaczal sie dla Was ten tydzień :tongue4:

Ale biednemu zawsze wiatr w twarz, piasek w oczy i kotwica w plecy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej

2 znak zakazu wyprzedzania

3. Prędkość o 40 km za dużo

4. wyprzedzanie na skrzyżowaniu

I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator:

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt

2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt

3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt

Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie :tongue4:

Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą :wink4:

Jeżeli by to byli Policjanci z naszego rejony to bym nic nie miał nadmienie że jeszcze szwagra mam policjanta i też nic nie dało załatwić bo tamci byli przyjezdni bodajże z Kielc.

Łukasz zgadzam się z tobą że taryfikator to mamy do bani ale jeżeli chodzi o to skrzyżowanie to nie jestem pewny bo na skrzyżowanie to mi nie wyglądało jak można takie coś nazwać skrzyżowaniem droga na wprost i dwie drogi polce po obu stronach jak tam nikt nie jeździ od czasu do czasu ciągnik albo furmanka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej

2 znak zakazu wyprzedzania

3. Prędkość o 40 km za dużo

4. wyprzedzanie na skrzyżowaniu

I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator:

1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt

2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt

3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt

Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie :tongue4:

Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą :wink4:

Jeżeli by to byli Policjanci z naszego rejony to bym nic nie miał nadmienie że jeszcze szwagra mam policjanta i też nic nie dało załatwić bo tamci byli przyjezdni bodajże z Kielc.

Łukasz zgadzam się z tobą że taryfikator to mamy do bani ale jeżeli chodzi o to skrzyżowanie to nie jestem pewny bo na skrzyżowanie to mi nie wyglądało jak można takie coś nazwać skrzyżowaniem droga na wprost i dwie drogi polce po obu stronach jak tam nikt nie jeździ od czasu do czasu ciągnik albo furmanka :wallbash:

Zgadzam się z Łukaszem (pogrubienie, podkreślenie) Też widziałem cudem uchodzącego Reno na kleszczowej - ja nie wyprzedzałem autobusu - on się zdecydował (i jeszcze jak mnie wyprzedzał to miałem odczucie, że zaraz będzie się pukał w głowę, dlaczego ja nie wyprzedzałem - tak sięna mnie spojrzał) i mało nie miał czołówki z wyjeżdżającym z podporządkowanej - i autobus i samochód z naprzeciwka musieli po poboczu zasuwać... Jeździjcie uważnie ludziska...

A w ogóle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko mordeczki :hi:

Widze, że niezle przygody mieliście, tylko współczuc bo jeździ się długo i nic a jak juz się coś zdarzy to z grubej rury. Na szczescie mój weekend bezproblemowo przebiegł :)

A dzisiaj nawet słońce rano swieciło :good:

Myslicie, że w zakopcu na ten weekend będzie snieg na stokach?

aaa i w piętek program już bedzie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mialem sytuacje ze wyprzedzajac ktos mi wyfrunal z podporzatkowanej. naprawde uczy to pokory i uwagi na drodze.

sytuacje mialem z rok temu a jeszcze dobrze pamietam i 3 razy mysle zanim zaczne wyprzedzac.

i mowie stanowcze nie dla wyprzedzania na podwojnej ciaglej a tymberdziej na krzyzowkach... - jrst to proszenie sie o nieszczescie.

zaraz beda dyskusje ze pasy sa zle malowane ze drogi sa do d*py. ale panowie nie oszukujmy sie puki nie bedzie lepiej musimy sie dostosowac do warunkow obecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci kobita forum przegląda ??

powiedz jej ,że zaraz puszcze PW i opisze co ty nam tu wklejasz od rana do wieczora :polew: :polew: :polew: :polew:

O to sie nie martw. Nie przeglada.. Odezwał mi sie leń.. SIegałem po kolejny browar do lodówki,a nie chcąc tracić czasu na pierdoły zleciłem jej wrzucenie tego artykułu na forum. No i sie podpisała..

BTW

yrB :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostal podobny, od strazy gminnej, z sierpnia tego roku

zaproponowali 150zl i 3 pinkty albo 240 zl bez punktow

skad oni biora takie kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostal podobny' date=' od strazy gminnej, z sierpnia tego roku

zaproponowali 150zl i 3 pinkty albo 240 zl bez punktow

skad oni biora takie kwoty?

[/quote']

Niewiem dokladnie..

Ja przekroczyłem o 29. Więc liczę ze 10 km/h to taka granica "wolności - bez zdjęcia" a pozostałe 19 km/h po 10zł.. Bo mandat mam na 190zł i 4 pkt.. W piątek jade tam znowu bo to pod koszalinem. Więc jadę się dogadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dostal podobny, od strazy gminnej, z sierpnia tego roku

zaproponowali 150zl i 3 pinkty albo 240 zl bez punktow

skad oni biora takie kwoty?

Niewiem dokladnie..

Ja przekroczyłem o 29. Więc liczę ze 10 km/h to taka granica "wolności - bez zdjęcia" a pozostałe 19 km/h po 10zł.. Bo mandat mam na 190zł i 4 pkt.. W piątek jade tam znowu bo to pod koszalinem. Więc jadę się dogadywać.

o co tu sie dogadywac?

zaplacic i tyle

koszty dojazdu bedziesz mial wieksze jak to warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co tu sie dogadywac?

zaplacic i tyle

koszty dojazdu bedziesz mial wieksze jak to warte...

Korzeń tak też bym zrobił.. Ale i tak tam jade.. Muszę odebrać siostrzenicę z sanatorium. Więc po drodze mi.. Nie zaszkodzi zajechać. Mogę tylko zyskać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...