Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Młdojebce, stare pryki szykować czerwony dywan dla bumci, dziś prawdziwe auto Wasz spot zaszczyci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młdojebce, stare pryki szykować czerwony dywan dla bumci, dziś prawdziwe auto Wasz spot zaszczyci :decayed:

o ja pie#*&^*@#&dole..czemu nie mówiłeś wcześniej..dywany już jadą catering już gotowy :)

szampan metaxa i Ku....y na maxa :kox::banan3::sexinbed::boobs::sex::zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIPERPILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czym odkręcić kierę w B6??? Musze się dostać do kostki stacyjki bo nie palą mi się kontrolki. Dopiero jak z lekka uderzę odblokowaną kierownicą to raz na jakiś czas mogę zapalić silnik :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIPERPILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czym odkręcić kierę w B6??? Musze się dostać do kostki stacyjki bo nie palą mi się kontrolki. Dopiero jak z lekka uderzę odblokowaną kierownicą to raz na jakiś czas mogę zapalić silnik :wallbash:

kluczem, podjedz na spota moze Tosik bedzie to odkrecisz

jade i ja za chwile....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młdojebce, stare pryki szykować czerwony dywan dla bumci, dziś prawdziwe auto Wasz spot zaszczyci :decayed:

Norbi :shocked::kox: :kox:

odkładam kase na silnik puki co. obecny nie wytrzymał :P

Do czego potrzebujesz silnik ?

Mogę załatwic :wink4: W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młdojebce, stare pryki szykować czerwony dywan dla bumci, dziś prawdziwe auto Wasz spot zaszczyci :decayed:

Norbi :shocked::kox: :kox:

odkładam kase na silnik puki co. obecny nie wytrzymał :P

Do czego potrzebujesz silnik ?

Mogę załatwic :wink4: W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia :wink4:

Ragga bo mi sie spalil silniczek w szczoteczce elektrycznej. Za ile bys mial :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:26_________________________________________________ku***a mialem na spota jechac w koncu zobaczyc czy chopaki zyja i ich mordy zobaczyc bo sie stesknilem ale zycie studenckie nie pozwala bo ciagle cos sie dzieje.

Ide na wyklad z finansow to w przerwie trzeba browara sie napic, pozniej ide na prawo i w przerwie znowu bro...

Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

jakiś czas temu przywitałem się na forum, czas aby poznać Was osobiście. Jeśli wtorkowy spot aktualny to pojawię się jutro mniej lub bardziej punktualnie.

pozdrawiam

Czyli bedzie nas dwu nowych :)

Liczę mocno na pomoc chłopaków

Szeregowy Majkowski :kox: Co Ci się tam dzieje ? Zaraz się zrobi diagnostykę Online.. Nie będziesz musiał przyjeżdzać i poznawać tych wszystkich parszywców :sick3:

Kapralu Nosfer, melduje że właśnie ze spotu do domu zjechałem.

rozwiązać się mojego problemu nie dało ale całkiem znośnie było.

Ludzie tacy normalni jacyś :D

Kilku ludzi zapoznałem ale imion nie podam... nie pamiętam.

Dobra przyznać się z kim o alarmie z GPS gadałem??

3 nas było...

pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...