Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcieli Ci dac kilku wielbłądów na zamianę za K?

K. została w PL :naughty: Za kompana Adasia w wyprawie egipskiej sam dałbym kilka wielbłądów :naughty::decayed:

No nie gadaj , że z tomboyem poleciał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

całkiem nieźle wygląda :)

Tak Kasiu wiemy, że Adaś wpadł ci w oko :tongue4::polew:

No co ty Poziu przy tobie Adaś wymięka. :gwizdanie: :polew: :polew: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Poziu przy tobie Adaś wymięka. :gwizdanie: :polew: :polew: :wink4

Słuchaj nie oskarżaj Adasia, że jemu coś wymięka okej ? :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he pojechałem z tomboyem..spaliśmy w jednym łożu :kox: tom spał na dole a ja na górze :evil:

za K chcieli mi dać 9 piramid :cool1::evil: foty będą :tongue4:

dla wszystkich wybierających się w do egiptu radzę nauczyć się słów "ŁAN DOLAR" i mieć go zawsze przy sobie..bo bez niego nie dadzą spokoju ;( :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Poziu przy tobie Adaś wymięka. :gwizdanie: :polew: :polew: :wink4

Słuchaj nie oskarżaj Adasia, że jemu coś wymięka okej ? :tongue4::polew:

:zemdlal::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ,wystaw na Allegro może dadzą więcej :D

Ale od tego będzie musiał zapłacić prowizję :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tutaj jakiś Snowboardzistów albo Narciarzy ?

(Potrzebuje info na temat - Lodowców w Austrii - termin październik, jakie warunki itp.)

Odradzam termin październikowy! Najwcześniej jedź w połowie listopada. Tak na prawdę sezon zaczyna się dopiero po 20stym.

Jadąc przed sezonem niewiele zaoszczędzisz na zakwaterowaniu a niestety trafisz na same niedogodności. Oprócz braku śniegu poniżej 2500m dochodzi jeszcze cała masa ograniczeń związanych z niedziałającą infrastrukturą transportową, gastronomiczną, itd.

Wybrałem się kiedyś z kumplami do Kaprun na początku listopada. Płatne skibusy (które normalnie w sezonie są darmowe), pozamykane knajpy, ani jednego czynnego klubu Go-Go :thumbdown: I co tu kur*a robić :kwasny: Po prostu masakra! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej na desce, więcej na d*py :>

No przecież ci się nie przyzna przed milionami czytających :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam termin październikowy! Najwcześniej jedź w połowie listopada. Tak na prawdę sezon zaczyna się dopiero po 20stym.

Jadąc przed sezonem niewiele zaoszczędzisz na zakwaterowaniu a niestety trafisz na same niedogodności. Oprócz braku śniegu poniżej 2500m dochodzi jeszcze cała masa ograniczeń związanych z niedziałającą infrastrukturą transportową, gastronomiczną, itd.

Wybrałem się kiedyś z kumplami do Kaprun na początku listopada. Płatne skibusy (które normalnie w sezonie są darmowe), pozamykane knajpy, ani jednego czynnego klubu Go-Go :thumbdown: I co tu kur*a robić :kwasny: Po prostu masakra! :wallbash:

Ku*wa pozamykane Go-Go :shocked::zemdlal: To ja szczerze pie*dole taki urlop !! :banned::polew:

Malik właśnie dzwoniłem do obsługi Kirtzsteinhorn-a .... No i lipa. Informacje na stronie są prawdziwe (deszcze, 0cm śniegu), beznadziejne prognozy na następne tygodnie.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tutaj jakiś Snowboardzistów albo Narciarzy ?

(Potrzebuje info na temat - Lodowców w Austrii - termin październik, jakie warunki itp.)

Odradzam termin październikowy! Najwcześniej jedź w połowie listopada. Tak na prawdę sezon zaczyna się dopiero po 20stym.

Jadąc przed sezonem niewiele zaoszczędzisz na zakwaterowaniu a niestety trafisz na same niedogodności. Oprócz braku śniegu poniżej 2500m dochodzi jeszcze cała masa ograniczeń związanych z niedziałającą infrastrukturą transportową, gastronomiczną, itd.

Wybrałem się kiedyś z kumplami do Kaprun na początku listopada. Płatne skibusy (które normalnie w sezonie są darmowe), pozamykane knajpy, ani jednego czynnego klubu Go-Go :thumbdown: I co tu kur*a robić :kwasny: Po prostu masakra! :wallbash:

Kaprun takie jest, przeciez tam nie ma nawet freeski na otwarcie i zamkniecie sezonu.

Ja osobiscie jezdze wlasnie w wyludnione miejsca, tam gdzie nie ma popijawek itp.

Korzystam z 7 dni szusowania po sniegu a nie picia od wieczora do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzen spoko :good: Ale Kaprun w październiku praktycznie nie istnieje.. Nie ma warunków po prostu :( Poza tym kto jeździ to wie... Ciężko jest po całodziennym jeżdzeniu w mrozie, przyjść do domu, przebrać się i iść w tango :no: Przynajmniej moja ciało odmawia mi posłuszeństwa - padam jak mucha.. :wink4:

Ale przyznasz, że z akcją, że są pozamykane kluby Go-Go to już lekka przesada :gwizdanie:

A dzień w górach bez tego to dzień stracony :decayed:

sexy_snowboard_abfahrt_408.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na to wszystko pani Nosfer_owa ? :naughty: :gwizdanie:

To ta po prawej :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe mógłbym podzielić się swoimi zasobami miłości z nimi trzema :naughty: :naughty:

Bym Je wszystkie przytulił, ucałował, wykarmił... :yes2:

Ale to jest wersja w idealnym świecie.. W moim było by tak:

istockphoto_979269_angry_girl.jpg

Ale pracuje nad tym, żeby świat stał się idealny.. :decayed::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy kto co lubi

2 lata temu pojechalem do Marillevy

Imprezy dzien w dzien z ekipa z krakowskiego AWF konczyly sie o 8 rano w ktoryms z pokoi hotelowych

wypad ten nazwalismy pozniej "wyjazd prawie na narty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...