Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

ten watek z ta czestotliwoscia postow powinien miec tytul Czat Warszawski ... :polew:

z drugiej strony jest on jak serial Moda na Sukces ... kiedy nie zaczniesz ogladac[czytac] i tak wiadomo o co chodzi ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej mądrze gada :decayed:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 22:38_________________________________________________POZIEK - RIDGE FORRESTER?? :mysli:

fcd12391b0370c52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno..jak bede miec a4 to najwyzej nie bede wjeżdzać w wąską brame swojego podwórka...jakoś bym to przeżyla:)

Obydwa samochody mi się podobają tylko a3 trochę za mała a a4 duża...ale chyba lepiej mieć miejca "na zapas" niż odwrotnie. Zresztą jak uda się obejrzeć dokładnie to dopiero ocenie.

Przyznam że a4 znam tylko z widzenia ..jakoś tak przykuwa moją uwage :) Tylko do wydania mam max 24-25 tyś.

Jest akurat fajna A4 na sprzedaż :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_a4_19_tdi_97_rok-t59398.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

no Korzen to już powinieneś się sam domyślić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeee :naughty:

Jak ten leszcz się już odezwie (a tak rzadko to się dzieje) to zawsze napisze takiego ambitnego posta, że aż dech zapiera :naughty::kox::polew:

czy mozna wiedziec czemu mu wszyscy jada ? :polew:

padlem ... :polew:

no Korzen to już powinieneś się sam domyślić :polew:

przynajmniej mi sie humor poprawil, ide spac [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 23:20_________________________________________________

miłego spocikowania jutro :kox:

ciddsc00055tr0.jpg

a myslalem ze jak zrobie fote na -18,5 to bede góru

pewnie mieszkasz w suwałkach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze jak zrobie fote na -18,5 to bede góru

pewnie mieszkasz w suwałkach :polew: :polew: :polew:

było -19,5C ale nie zdążyłem cyknąć foteksa

hehe tempratura odnotowana w granicach Wawy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno..jak bede miec a4 to najwyzej nie bede wjeżdzać w wąską brame swojego podwórka...jakoś bym to przeżyla:)

Obydwa samochody mi się podobają tylko a3 trochę za mała a a4 duża...ale chyba lepiej mieć miejca "na zapas" niż odwrotnie. Zresztą jak uda się obejrzeć dokładnie to dopiero ocenie.

Przyznam że a4 znam tylko z widzenia ..jakoś tak przykuwa moją uwage :) Tylko do wydania mam max 24-25 tyś.

Jest akurat fajna A4 na sprzedaż :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_a4_19_tdi_97_rok-t59398.0.html

Daj spokój - to jest SEDAN :kox:

A jak wiadomo - sedanem, choćby i eSą :naughty: - lodówki nie przewieziesz :polew:

Nie to co eSa w avancie :tongue4:

Skoro koleżanka Monika rozmyślała o A3 czyli hatchbacku więc zapewne brała pod uwagę aspekt funkcjonalności i wielozadaniowości

A Ten, co tego sedana sprzedaje pewnie się z wiadomych :naughty: względów na avanta przesiada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego spocikowania jutro :kox:

ciddsc00055tr0.jpg

Ty Żółwiu lepiej fura zatankuj bo do roboty nie dojedziesz :) w zime pali więcej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... spryskiwacz mi przestał działać przy tylnej klapie. :no:

Znajdzie się jutro na spociku ktoś, umiejący bezszkodowo zdjąć boczek z klapy i i dostać się do środka do tego ustrojstwa :?: Podejżewam że węzyk odpadł albo cuś takiego :mysli:

albo zamarzł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo przednie działają. :rolleyes:

Poza tym zalałem płyn Autoland Psik-Pski, a to podobnież dobra firma i trzyma parametry :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wylacze ogrzewanie kabiny to w 5 min wchodzi na 90-tke :gwizdanie:

Tak, ale jak potem włączysz z powrotem ogrzewanie to moment i spada w dół.

Poza tym to tylko temperatura płynu, a nie oleju.

wiem ale ogrzewanie kabiny szwankuje.. no cóż traktor to traktor

jak tam się dzisiaj odpalało furmanki ? pytam tych co nie mają garaży :decayed:

u mnie było -20 C... ciężko zakręcił ale co dziwne momentalnie załapał ... nagrzał się po 3-4 km do 90C, włączyłem ogrzewanie i spadło prawie do zera :decayed: :decayed:

do roboty dojechałem więc z pierwszymi oznakami hipotermii .. karwa dosyć mam takiego mrozu

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 07:07_________________________________________________

No chłopaki mam komputer!!!!! :evil: na początek http://uokik.gov.pl/pl/jakosc_paliw/wyniki_kontroli_jakosci_paliw/kontrola_stacji_paliw/

nie wiem czy już to ktoś zamieszczał ale warto zobaczyć.....SZOK

Plik do pobrania więc nie zamieszczałem całości....

Orlen cęsto nie spełnia normy :decayed: a z tego co widze przynajmniej w W-wie najlepiej wypadają stacje TESCO :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...