Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Lampa była :decayed: dyfuzor zribił robotę :D

:mysli::decayed:

Zrobił znaczy się :D

Nakładka na lampę, która rozprasza światło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - nie ma ktoś z Was jakiegoś starego, niepotrzebnego, zepsutego reflektora przedniego z plastikową szybką ?

Potrzebuję do testów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa jakie tytuły :shocked:

"nie śpię bo trzymam kredens", "ufo mnie oszukało", "pobił matkę krakowską", "krwiożercze meszki atakują", ale "atak wściekłego bobra" i "dzike świnie zaatakowały wydrę" mnie wykończyły :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - nie ma ktoś z Was jakiegoś starego, niepotrzebnego, zepsutego reflektora przedniego z plastikową szybką ?

Potrzebuję do testów :wink4:

a ty nie masz bixów od adama ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzik to nie jest dobry pomysł. Źle dla kręgosłupa i prostej postawy ciała. Niech dzieciak sam zacznie chodzić. Krzywdę mu chodzikiem możesz zrobić

Słyszałem takie opinie ale nie wiem czy one sa trafne , ja śmigalem w chodziku , mój brat też , ludzie z mojego otoczenia tak samo wkladały dzieci w chodziki i nic sie nie działo , nie narzekam na kręgosłup.

Moze teraz dzieciaki takie delikatne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzik to nie jest dobry pomysł. Źle dla kręgosłupa i prostej postawy ciała. Niech dzieciak sam zacznie chodzić. Krzywdę mu chodzikiem możesz zrobić

Słyszałem takie opinie ale nie wiem czy one sa trafne , ja śmigalem w chodziku , mój brat też , ludzie z mojego otoczenia tak samo wkladały dzieci w chodziki i nic sie nie działo , nie narzekam na kręgosłup.

Moze teraz dzieciaki takie delikatne....

Nam o chodzikach powiedział masażysta/rehabilitant, który masował moje dzieci. Szczerze odradzał

Dzieciak jak ma chodzić to sam zacznie. Nic na siłę, wszystko w swoim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzik to nie jest dobry pomysł. Źle dla kręgosłupa i prostej postawy ciała. Niech dzieciak sam zacznie chodzić. Krzywdę mu chodzikiem możesz zrobić

Słyszałem takie opinie ale nie wiem czy one sa trafne , ja śmigalem w chodziku , mój brat też , ludzie z mojego otoczenia tak samo wkladały dzieci w chodziki i nic sie nie działo , nie narzekam na kręgosłup.

Moze teraz dzieciaki takie delikatne....

Nam o chodzikach powiedział masażysta/rehabilitant, który masował moje dzieci. Szczerze odradzał

Dzieciak jak ma chodzić to sam zacznie. Nic na siłę, wszystko w swoim czasie

chodzi szczególnie o dziewczynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, w jakim wieku jest dzieciak? Chodzika mozna uzywac, ale nie naduzywac :cool1: Wtedy nic dziecku nie grozi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wizytę kontrolną u ortopedy i sam zobaczysz. Oczywiście odradzam używania chodziku, krzywią się nóżki dzieciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, w jakim wieku jest dzieciak? Chodzika mozna uzywac, ale nie naduzywac :cool1: Wtedy nic dziecku nie grozi. :hi:

7 miesięcy , nie chce raczkować a jak postawisz ją na ziemi to przebiera nogami jak miś Yogi.

w chodziku nie bedzie od rana do nocy tylko od czasu do czasu, bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szybkie pytanie

W B5 jakie powinny byc dlugosci wycieraczek ?

530/510 czy 530/530 ???

u mnie obydwie sa takie same wiec chyba 530 - ale na aukcjach jest napisane ze zalecenia producenta sa inne (ja mam wycieraczki Valeo a chcialbym zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie katalogowo jest 530 mm z obu stron jak u większości posiadaczy B5 :)

A jakie chcesz te wycieraczki sobie kupić, to może pomogę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, w jakim wieku jest dzieciak? Chodzika mozna uzywac, ale nie naduzywac :cool1: Wtedy nic dziecku nie grozi. :hi:

7 miesięcy , nie chce raczkować a jak postawisz ją na ziemi to przebiera nogami jak miś Yogi.

w chodziku nie bedzie od rana do nocy tylko od czasu do czasu, bez przesady...

w tym wieku chodzik, w życiu!!! chyba że chcesz zniszczyć panewki stawowe dziecku. Idź do ortopedy w rejonie, niech da skierowanie na rehabilitacje. Panie rehabilitantki dadzą kilka lekcji poglądowych jak ćwiczyć z dzieckiem w domu. Później za 2 miesiące znowu do lekarza i albo dalsza rehabilitacja albo już się dziecko "nakieruje" na prawidłowy tor rozwoju. Moja córka zaczęła chodzić w wieku 1r 9m ale od razu bardzo pewnie przechodząc pierwszego dnia prawie pół kilometra i od tego czasu nie było siły aby dała się wozić w wózku. Też myślałem aby kupić jej chodzik ale byłem u 3 ortopedów, 2 neurologów i polecanej przez wszystkich lekarzy rehabilitantki i każdy mówił żeby mnie bóg bronił przed chodzikiem.

Teraz z synem (11 miesięcy) też mam problemy z książkowym rozwojem motorycznym ale po rehabilitacji idzie mu już coraz lepiej. To że Twoje dziecko nie raczkuje mając 7 miesięcy to nie jest tragedia, bardzo ważne jest aby podnosiła i utrzymywała w górze głowę.

Już niedługo będziesz wspominać piękne czasy gdy dziecko nie było jeszcze mobilne i było łatwo je pilnować :>

Ps. Właśnie żona od 5 minut próbuje namówić Kostję do powrotu do dużego pokoju z eskapady po przedpokoju, łazience i sypialniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie martwie o nią i jej rozwój , na razie jest wszystko git. wiem ze bede przeklinał dzień w którym zacznie śmigac ale cóż.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...