Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Bo podlegam wykluczeniu cyfrowemu i nie daję rady go wstawić :gwizdanie:

Ponadto nie pałam miłością do fotosików i innych tego typu serwerów :tongue4:

Zakładanie konta i inne taki wzbudza we mnie odruch :sick3:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:54_________________________________________________A co do zmieniary... możne byśmy kiedyś na spociku ją wyrezali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Bo podlegam wykluczeniu cyfrowemu i nie daję rady go wstawić :gwizdanie:

Ponadto nie pałam miłością do fotosików i innych tego typu serwerów :tongue4:

Zakładanie konta i inne taki wzbudza we mnie odruch :sick3:

No Suleimanoglu, ale niedługo to będziesz chyba musiał cyknąć avataraxa, np jak dosiadasz okrakiem AGB :sex: to by mi pasowało to twej ekscentrycznej natury :lol1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak centralnie, na samym AGB :?: :shocked:

To można sobie jajka sparzyć :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

:polew: :polew: :polew:

swiezak84

Spokojnie ja byłem chyba z 5 razy na spotach, za każdym razem jest lepiej... :) coraz więcej ludzi się ogarnia i coraz więcej ludzi Ciebie ogarnia... Mi to odpowiada bo nie jestem w sumie jakoś specjalnie wygadaną osobą... :wink4::good: a to co muszę się dowiedzieć to się dowiaduję, kogo byś nie zapytał to informację jakąś uzyskasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak centralnie, na samym AGB :?: :shocked:

To można sobie jajka sparzyć :polew: :polew:

Oj dasz rade, jak nie Ty to kto?? Przecież więcej AGB nie ma w klubie chyba :shocked::dziura:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może problem jest z innej strony ..przywitałeś się ? Zagadałeś ? Narzuciłeś temat ?

ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________

sorki oczywiscie 22,40.

ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo :mysli:?

:polew: :polew: :polew:

swiezak84

Spokojnie ja byłem chyba z 5 razy na spotach, za każdym razem jest lepiej... :) coraz więcej ludzi się ogarnia i coraz więcej ludzi Ciebie ogarnia... Mi to odpowiada bo nie jestem w sumie jakoś specjalnie wygadaną osobą... :wink4::good: a to co muszę się dowiedzieć to się dowiaduję, kogo byś nie zapytał to informację jakąś uzyskasz :)

trzeba sie przedstawic :) a nie czekac aż cie kwiatami obrzucą :)

ogarnij sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pamiętam swój pierwszy spot :decayed:

Wszyscy rzucili się mnie powitać :pociesz:, byłem obiektem ogólnego zainteresowania :dance2:, ludzie chcieli ze mną rozmawiać :friends:

a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja też pamiętam, LPG rozważałeś :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko z rana :hi:

No i Boguś Wenta na prezydenta :notworthy:

Zgadza się, a tak między nami to meczyk w wykonaniu Naszych super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę przeginka :confused4:

aleś mnie wypatrzył :decayed: morda mi się nie zamykała i prawie na MO się wpakowałem ( nigdy ich tam nie ma o 6:30 :shocked: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świezak, wszystko zależy od tego jakim autem przyjedziesz.. Jeśli przyjeżdżasz zwykłą bepiątką to niestety musisz przebijać się sam... :decayed: Przyjedź za tydzień - wtedy będzie już lepiej. :wink4:

Ja dawno nie byłem w Arkadii i też trochę boję się przyjechać... :rolleyes: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świezak, wszystko zależy od tego jakim autem przyjedziesz.. Jeśli przyjeżdżasz zwykłą bepiątką to niestety musisz przebijać się sam... :decayed:

To pojechałeś z koksem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejrzewam, ze jakbym nowym RS4 wpadl sami byscie do mnie przybiegli :wink4:

Już nie marudź jak skrzywdzona panienka - przecież wszyscy nie będą do każdego nowego biegać, latać i skakać koło niego.

Musisz podejść, posłuchać, pogadać, wtrącić coś od siebie.

Przyjeżdżasz, witasz się, mówisz, że jesteś nowy - na pewno nikt nie odwróci się do Ciebie plecami - Twój problem, jak staniesz za kimś i będziesz stał jak zniewieściała panienka :naughty:

Nie martw się, po 2-3 spotach będziesz kojarzony z twarzy i nie będzie problemu - każdy to przechodził więc przestań marudzić tylko następnym razem podejdź normalnie do ludzi, a na pewno się to zmieni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podjechać też z jakąś dziewoją z niezłym bufetem :naughty: :naughty: To wtedy podlecimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejrzewam, ze jakbym nowym RS4 wpadl sami byscie do mnie przybiegli :wink4:

co Ty RS to kupa szajsu - ale jakbyś nexią podjechał to siusiamy po nogach :decayed:

a tak poważnie - to masz rację z tym RS'em :naughty: takie życie mój drogi, póki co cierpliwości - towarzystwo jest po prostu nieśmiałe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko z rana :hi:

No i Boguś Wenta na prezydenta :notworthy:

bry

Wenta: "mamy jeszcze 15 sekund... a za chwile spokojnie panowie to dużo czasu" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenta: "mamy jeszcze 15 sekund... a za chwile spokojnie panowie to dużo czasu" :naughty:

Coś jak ten pilot Czopika z filmiku: "Nie pękamy, jedziemy dalej .." kiedy prawie dzwona by zaliczyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...