Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

tu juz nie chodzi o to ze bedzie mial przypal. nie chodzi o to ze rozwalil fure czy ze mogl komus cos zrobic.

Fakt jest taki ze sytuacja juz sie stała i nalezy dziekowac opatrznosci ze skonczylo sie na polamanych kosciach. Miejmy nadzieje ze otworzy to oczy jemu jak i tym z nasz co jezdza "bezpiecznie" i "mi sie to (nie / nigdy nie) przydazy/lo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

To że może pójść siedzieć też nie jest za przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek kierował z tego co wiem to wyrzuciło ich na łuku ale główna przyczyna to to, że jechał na dwóch gazach :wallbash: :doh1: Jestem tak wkurwiony na niego, że jeszcze bym mu dokopał w te połamane gnaty aby nabić mu trochę rozumu. Nie dość, że sam się rozwalił to i kogoś naraził na szwank swoją mega głupotą.

No to nie popisał się.. :kwasny::evil:

Dalej nie będę komentował.. niech wracają do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak to jest z takimi rozbitkami do kasacji. Gdzie je zwożą (chodzi o Warszawę Bemowo) i ile się płaci za taki "parking" albo jak można szybko to zezłomować żeby na koszty się nie narażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano dawna raggamanowa wiagra skończyła żywot na warszawskim słupie ;(

Uuuuuuuuuuu :confused4:

Nikomu nic się nie stało ?

Kierownik połamany ale tak, że musiał mieć operację, a pasażerka również połamana z podejrzeniem złamania kręgosłupa chociaż z tego co wiem rdzeń nie jest przerwany. Jutro będę wiedział dokładniej bo jadę do Warszawki odwiedzić poszkodowanych i przywieść rodziców pasażerki.

Przykra wiadomość. Mam nadzieję, że wyjdą z tego szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak to jest z takimi rozbitkami do kasacji. Gdzie je zwożą (chodzi o Warszawę Bemowo) i ile się płaci za taki "parking" albo jak można szybko to zezłomować żeby na koszty się nie narażać.

pytaj moskala bo jest na biezaco w temacie zlomowania aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotoradar obojętnie jakiej jakości robi zdjęcia jest patent.

Nie nakleja się nalepki z numerem rej na szybie a tablice wozi się za szybą jak np. jedziemy w trase tam gdzie stoją te śmietniki zdejmujemy tablice z za szyby i tyle mogą robić zdjęcia a fotka nie przyjdzie bo nie mają adresu bo nie ma numerów a w razie czego za brak tablic lub nie czytelne tablice jest 100zł i 0 punktów:)

W mieście tam gdzie wiemy że ich nie ma jeździmy z tablicą za szybą i jest luz.

Są też fotoradary co robią fotki z tyłu ale na to też jest od nie dawna świetny patent :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakleja się nalepki z numerem rej na szybie a tablice wozi się za szybą jak np. jedziemy w trase tam gdzie stoją te śmietniki zdejmujemy tablice z za szyby i tyle mogą robić zdjęcia a fotka nie przyjdzie bo nie mają adresu bo nie ma numerów a w razie czego za brak tablic lub nie czytelne tablice jest 100zł i 0 punktów:)

To w przypadku fotoradarów, o których istnieniu wiesz - a co z tymi, o których nie wiesz, a jest ich od zawalenia ? :wink4:

Są też fotoradary co robią fotki z tyłu ale na to też jest od nie dawna świetny patent :wink4:

Jaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 Osobiście wogóle nie mam tej tablicy za szybą mam ją na podłodze więc jak dla mnie mogą stać wszędzie...wersja z położeniem tablicy za szybą jest dla osób które nie chcą płacić 100zł za brak tablicy... :)

Ad. 2 Słynne już zasuwane ramki do tablic koszt w sumie nie mały ale pomysł i co najważniejsze wykonanie jest świetne wszystko działa nie zawiesza się i jest git. :)

Jak lece widze że jest fotoradar to na wszelki wypadek zasłaniam i tylną poprzez naciśnięcie pilota bo tych dwustronnych fotoradarów nie rozpozna się więc profilaktycznie można opuścić :)

Po samym sobie wiem że te przenośne fotoradary ustawiają tak że widać że on stoi nie ma tak że ustawiają go na samej górze drzewa że jego nie widać, ja poprostu tak mam że bardzo uważnie rozglądam się na boki i oczywiście do tyłu też bo przeceirz są też hiper szybkie Vectry V6 :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 2 Słynne już zasuwane ramki do tablic koszt w sumie nie mały ale pomysł i co najważniejsze wykonanie jest świetne wszystko działa nie zawiesza się i jest git. :)

Ostatnio nawet był program w TV, że Policja reaguje na te ramki :wink4:

Jak lece widze że jest fotoradar to na wszelki wypadek zasłaniam i tylną poprzez naciśnięcie pilota bo tych dwustronnych fotoradarów nie rozpozna się więc profilaktycznie można opuścić :)

Rozpozna rozpozna - bez problemu :tongue4:

Po samym sobie wiem że te przenośne fotoradary ustawiają tak że widać że on stoi nie ma tak że ustawiają go na samej górze drzewa że jego nie widać, ja poprostu tak mam że bardzo uważnie rozglądam się na boki

Ustawiają, że widać ? To popatrz na te kilka przypadków :naughty:

52175744.th.jpg

36778239.th.jpg

Ciekawostka na spostrzegawczość (to u nas w PL) - znajdźcie na tym zdjęciu fotoradar przenośny :naughty:

97713705.th.jpg

Tutaj odpowiedź:

fotorapidc.th.jpg

Acha, dla uściślenia - CB radio nie pomogło - nikt nie wiedział, że coś tam stoi więc jak się domyślam HDD zapełnił się wyjątkowo szybko :wink4:

Pozostałe:

05f04f5492c22c98.jpg

c582f49622f20860.jpg

644ff8f1ecaa0ac2.jpg

523e6587d69e824e.jpg

uid_a2c929cbe2b668fc0e7a7e4d091c5a231239216452374_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg

1.jpg

multabox_3.jpg

multanova_schweiz_1.jpg

Skoda%20RS.JPG

z3006994G.jpg

[imgt]http://www.foto-radary.pl/P1150055.JPG[/imgt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

Generalnie mnie osobiście nie dotyczy bo wogóle nie mam numerów z przodu także mogą i na Marsie sobie to zamontować :)

Wiadomo ludzie różnie kombinują, to że policja reaguje na ramki też wiem ale nie zasłonie sobie numerów przy nich no chyba że będę leciał będzie fotoradar ja zasłonie i akurat będą jechali za mną tak może być no ale cóż jak ktoś ma hobby jakie ma to trzeba sobie jakoś radzić :decayed:

Kłopoty to były tylko takie że policjant kazał zdemontować tą ramke i założyć normlaną nie zabierali dowodu ani nic no ewentualnie te 100zł za to że przez jakiś czas numery były nie czytelne chyba że ostatnio nasz genialny rząd wprowadził jakąś nową ustawę która nakazuje zabieranie dowodu za re ruchome ramki ale ja nic o takiej ustawie ani o takim przepisie nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że te przenośne fotoradary ustawiają tak że widać że on stoi nie ma tak że ustawiają go na samej górze drzewa że jego nie widać

Kurrwa, a myślałem, że niewiele wypiłem dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jak ten świat zadziwia...

Lukaszr dzięki wogóle za obszerną relacje zdjęciową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że te przenośne fotoradary ustawiają tak że widać że on stoi nie ma tak że ustawiają go na samej górze drzewa że jego nie widać

Kurrwa, a myślałem, że niewiele wypiłem dzisiaj wieczorem.

Na zdrowie Malik :) drzewo to drzewo ale fotoradar zacznie niedługo robić za gwiazdkę na choince :polew: bo właśnie ustawiają go wszędzie :gwizdanie: niestety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jechałem w sierpniu do Władka to spotkałem po drodze kilku kolesi co zamalowywali spreyami fotoradary :notworthy: hehe mają ludzie patenty postęp technologiczny pnie sie w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jechałem w sierpniu do Władka to spotkałem po drodze kilku kolesi co zamalowywali spreyami fotoradary :notworthy: hehe mają ludzie patenty postęp technologiczny pnie sie w górę

musimy zatrudnić Nosferka będzie jeździł z markerem i strzelał w obiektywy ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylko do każdego musi się uśmiechnąć może dostanie zdjęcie zanim go ustrzeli :P

:bry: wstawać lenie niedziela ładna pogoda a wy śpicie nie no :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:kawa:

:palacz:

:nose:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 10:02_________________________________________________

wstawać lenie niedziela ładna pogoda a wy śpicie nie no :kox:

Spoko, spoko - niedziela jest - trzeba sie wyspać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...