Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A co na to Paulina?

a nie wiesz ze panuje tu zasada: Mniej wiesz, spokojniej śpisz. :)

Olek a ta od Ciebie chyba za kare w tych zajebiaszczych kapciach pod drzwiami siedzi :P

Jakoś totalnie nie moj styl. Jedynie akcja - Klęknij, ziewnij jest dla niej odpowiednia :decayed::naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:41_________________________________________________

jest gdzie moczyć tylko trzeba wybrac się na odpowiednie mokradła i szukac swojego jeziorka :decayed:

Trzeba mieć jeszcze dobrą wędkę :kox::naughty::tongue4:

Sądzę ze ta wystarczy :naughty: :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item787978724_wedka_daiwa_mission_carp_x_3_90m_3_5lb_3_skl.html

To ja Ci powodzenia życze jak na taką wędkę chcesz złowic lachona :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ide suko...

....bujnąć sobie skórą :wink4:

A co na to Paulina? :mysli:

nie wiem , wątpie żeby znała Kali-ego :wink4:

Panowie jest sprawa , kolega (kawał chooja zresztą) sprzedaje swoje ADP za 16.500 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

kupujący ma wejść na temat o tym aucie na naszym forum i przeczytać opinie...dobre opinie :decayed:

moze wspólnymi siłami pomóżmy facetowi żeby nie popełnił błedu

oto link do tematu , licze na waszą kreatywność , wiem że jesteście nią obdarzeni aż nadto :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_16_adp_97r_by_musti-t70294.0.html

Żartowałem , nie róbmy obciachu

bo jeszcze przyjdzie Cuber i mi wsadzi kropka na stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powodzenia życze jak na taką wędkę chcesz złowic lachona :polew: :polew: :polew:

A co nie złowisz na taka? wedke na bok i juz ją :sex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa , kolega (kawał chooja zresztą) sprzedaje swoje ADP za 16.500 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

kupujący ma wejść na temat o tym aucie na naszym forum i przeczytać opinie...dobre opinie :decayed:

moze wspólnymi siłami pomóżmy facetowi żeby nie popełnił błedu

oto link do tematu , licze na waszą kreatywność , wiem że jesteście nią obdarzeni aż nadto :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/a4_16_adp_97r_by_musti-t70294.0.html

Dzięki ale wiecie Moskal pałka sobie w mordkę pluje że za tyle kaski sprzedałem autko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale wiecie Moskal pałka sobie w mordkę pluje że za tyle kaski sprzedałem autko :D

ja sobie w mordke nie pluje , chce tylko żeby nowy właściciel sobie nie pluł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:51_________________________________________________

Ech.. a juz sie rozpisywałem.. :)

ej stary , jedno dwa zdania możesz napisać :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej stary , jedno dwa zdania możesz napisać :good::kox:

Ale miało być z polotem.. A nie zmieszcze sie w 2 zdaniach :gwizdanie:

nie stawiaj kropek/przecinków. bedzie wilk syty i owca cała :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale wiecie Moskal pałka sobie w mordkę pluje że za tyle kaski sprzedałem autko :D

ja sobie w mordke nie pluje , chce tylko żeby nowy właściciel sobie nie pluł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:51_________________________________________________

Ech.. a juz sie rozpisywałem.. :)

ej stary , jedno dwa zdania możesz napisać :good::kox:

Moskal on nie będzie pluł bo wiadomo co w aucie piszczy :kox: Uważam że cena dobra była jak za autko haha :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym nie poszło :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:kox:

miałem podobną akcję na imprezie tylko że szło dwóch gości, jednego zdjąłem łokciem przez przypadek :gwizdanie: a drugi się strasznie rzucał podobnie jak ten na filmie niestety dla niego również się to źle skończyło :decayed: a my z kumplem dostaliśmy zakaz wstępu do lokalu na 2miechy :thumbdown: a chciałem go po prostu przeprosić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną akcję na imprezie tylko że szło dwóch gości, jednego zdjąłem łokciem przez przypadek :gwizdanie: a drugi się strasznie rzucał podobnie jak ten na filmie niestety dla niego również się to źle skończyło :decayed: a my z kumplem dostaliśmy zakaz wstępu do lokalu na 2miechy :thumbdown: a chciałem go po prostu przeprosić :gwizdanie:

poszedł liść ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:11_________________________________________________

Krzyniu wystarczy, że da takiemu z plaskacza :kox: Używając swojej szpadlo-dłoni :gwizdanie: :kox:


W końcu lubelski węgiel.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobną akcję na imprezie tylko że szło dwóch gości, jednego zdjąłem łokciem przez przypadek :gwizdanie: a drugi się strasznie rzucał podobnie jak ten na filmie niestety dla niego również się to źle skończyło :decayed: a my z kumplem dostaliśmy zakaz wstępu do lokalu na 2miechy :thumbdown: a chciałem go po prostu przeprosić :gwizdanie:

poszedł liść ???

nie zamknąłem nie chciałem mu całej twarzy rozwalić :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=dfcO597U26o&feature=related


[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:18_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=XRXbwWpiGtQ&feature=related

[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:23_________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=jQ2Yhu2W9FA&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek a ta od Ciebie chyba za kare w tych zajebiaszczych kapciach pod drzwiami siedzi :P

Jakoś totalnie nie moj styl. Jedynie akcja - Klęknij, ziewnij jest dla niej odpowiednia :decayed::naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 14:41

Ależ ja nie powiedziałem, że mi sie podoba. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza, że to ta sama. Podoma mi sie karteczka :) Cofanie sie do tyłu and shit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...