Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje...czlowiekowi chcecie odebrac radosc uzytkowania 2 audi w zyciu...hehe

ponoc miala byc bezwypadkowa, sprawdzilem no i niewygladala na bita, czujnik tez nie pokazal nic...

dlatego pytam czy ktos zna to auto bo moze czegos nie zauwazylem a przydaloby sie wiedziec.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Bry

Koledzy może mi ktoś sprawdzić jakie zegary będą do mnie pasowały?

Obecnie mam 8E0920930J z kolorowym Fis-em.

Dzięki

pzr

A co z nimi nie tak ?

I za ile chcesz mi je oddać ? :)

Może tak jak proponowałeś ostatnio: Ja daję felgi - w rozliczeniu za zegary i twoją pasażerkę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanchoooo Nie wierz im to pierwszej klasy łgarze.. :P

Ja na spota boję się przyjeżdżać bo mi zaraz powiedzą, że mam Audiczkę z pięciu maluchów złożoną... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, aż tak strasznie na tych spotach??? dobrze , że moja zrobiona z dwóch kadetów i przestanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, aż tak strasznie na tych spotach??? dobrze , że moja zrobiona z dwóch kadetów i przestanku :)

kazdy musi przez to przejsc niestety, do tego jeszcze trzeba wpisowe przywiezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio skory nie oddadza widze.. ja podjade moze jak przerejestuje..., a narazie potesuje quattro gdzies na pobocznych parkingach... :cool1:

dziwnie sie jezdzi z blachami WR... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie sie jezdzi z blachami WR... :kox:

bo z takimi blachami to każdy sobie myśli, żeś warchoł :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no o płatności przelewem :) białym złotem xD to już zostałem poinformowany :decayed: hehe no ja jeszcze jakiś czas będę pomykał na ES fajnie się po Wawce jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeście pomogli, nic tylko głową :wallbash:

Nie ma nikt Etki zainstalowanej?

Nosfer look at: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=71184.0

Jak kupię mogę je sprzedaż, może i się komuś przydadzą.

Wkupnego nie miałem ale spoko było, na spot zawitam znów by posłuchać starych wyjadaczy i historii o tancerzu z Torwaru :wink4:

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema niekiepscy kolesie :hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 06:35_________________________________________________

to, aż tak strasznie na tych spotach???

no , ja ci powiem , ze jestem zarejestrowany na forum od czerwca'07 a jeszcze na spocie nie byłem. wystarczy mi lektura "spotów warszawskich" zeby skutecznie zniechęcić sie do bliższego poznania tychże "spotowiczów" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkupnego nie miałem ale spoko było, na spot zawitam znów by posłuchać starych wyjadaczy i historii o tancerzu z Torwaru :wink4:

:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkupnego nie miałem ale spoko było, na spot zawitam znów by posłuchać starych wyjadaczy i historii o tancerzu z Torwaru :wink4:

:dance:

padłem :decayed::naughty::kox:

:siema::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema niekiepscy kolesie :hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 06:35_________________________________________________

to, aż tak strasznie na tych spotach???

no , ja ci powiem , ze jestem zarejestrowany na forum od czerwca'07 a jeszcze na spocie nie byłem. wystarczy mi lektura "spotów warszawskich" zeby skutecznie zniechęcić sie do bliższego poznania tychże "spotowiczów" :decayed:

przemyśl sprawę - zapewniam że twoje życie nabierze dodatkowych rumieńców :wink4:

zdrowaś

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema niekiepscy kolesie :hi:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 06:35_________________________________________________

to, aż tak strasznie na tych spotach???

no , ja ci powiem , ze jestem zarejestrowany na forum od czerwca'07 a jeszcze na spocie nie byłem. wystarczy mi lektura "spotów warszawskich" zeby skutecznie zniechęcić sie do bliższego poznania tychże "spotowiczów" :decayed:

przemyśl sprawę - zapewniam że twoje życie nabierze dodatkowych rumieńców :wink4:

zdrowaś

k.

nigdy w życiu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

Widzę Poziek roztańczony od rana :gwizdanie: W sumie każdy musi coś robić bo by zdechł :blink:

Dziś chyba jednak zainstaluję Etkę bo nic się nie dzieje a autko stoi, chyba że do kogoś na priv uderzyć?

Panowie ogólnie dzięki koledze Aydaho namierzony jest dobry magik od spraw elektroniki, zrobi chyba wszystko w Audi więc jak by ktoś był w potrzebie podeślę nr.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba jednak zainstaluję Etkę bo nic się nie dzieje a autko stoi, chyba że do kogoś na priv uderzyć?

widzisz stary , popełniłeś błąd zadzierając z Poziem , juz dawno byś miał temat ogarnięty , on takie rzeczy szybko załatwia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz stary , popełniłeś błąd zadzierając z Poziem , juz dawno byś miał temat ogarnięty , on takie rzeczy szybko załatwia :wink4

Hehe ja bym powiedział że to Poziek zadarł ze mną :tongue4:

I ciężko mówić o zadzieraniu, kilka nie winnych wymian zdań a ile śmiechu na forum było :naughty:

Spoko Vaga sobie "stachałem" by nie męczyć bajka, z Etką chyba muszę zrobić tak samo, no i wtedy ja będę mógł pomóc innym.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...