Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele o 12.00 w TVN Turbo nadawany będzie program “Ale urwał” prowadzony przez tancerze Łukasza Zarębskiego. W tym cyklu zaprezentuje on nietypowe dyscypliny sportowe jak np. canyoning, paralotniarstwo czy base jumping. Poza spotkaniem z ludźmi uprawiającymi te sporty, w każdym odcinku podjęta zostanie próba bicia rekordu Polski w danej dyscyplinie. W programie nie zabraknie również relacji z festiwali sportów ekstremalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W niedziele o 12.00 w TVN Turbo nadawany będzie program “Ale urwał” prowadzony przez tancerze Łukasza Zarębskiego. W tym cyklu zaprezentuje on nietypowe dyscypliny sportowe jak np. canyoning, paralotniarstwo czy base jumping. Poza spotkaniem z ludźmi uprawiającymi te sporty, w każdym odcinku podjęta zostanie próba bicia rekordu Polski w danej dyscyplinie. W programie nie zabraknie również relacji z festiwali sportów ekstremalnych.

hmmmm - czy spoty w promenadzie można zakwalifikować do tej ostatniej kategorii ?? :strzal:

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu podpis :kox: :kox: :kox:

czytałeś co ten pedał do mnie pisał na PW ? :decayed:

poka , to co mi wysyłałeś ??? czy coś nowego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu podpis :kox: :kox: :kox:

czytałeś co ten pedał do mnie pisał na PW ? :decayed:

poka , to co mi wysyłałeś ??? czy coś nowego ???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83547.msg1770624#msg1770624

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele o 12.00 w TVN Turbo nadawany będzie program “Ale urwał” prowadzony przez tancerze Łukasza Zarębskiego. W tym cyklu zaprezentuje on nietypowe dyscypliny sportowe jak np. canyoning, paralotniarstwo czy base jumping. Poza spotkaniem z ludźmi uprawiającymi te sporty, w każdym odcinku podjęta zostanie próba bicia rekordu Polski w danej dyscyplinie. W programie nie zabraknie również relacji z festiwali sportów ekstremalnych.

mówisz, że przytargasz TV do garage :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele o 12.00 w TVN Turbo nadawany będzie program “Ale urwał” prowadzony przez tancerze Łukasza Zarębskiego. W tym cyklu zaprezentuje on nietypowe dyscypliny sportowe jak np. canyoning, paralotniarstwo czy base jumping. Poza spotkaniem z ludźmi uprawiającymi te sporty, w każdym odcinku podjęta zostanie próba bicia rekordu Polski w danej dyscyplinie. W programie nie zabraknie również relacji z festiwali sportów ekstremalnych.

mówisz, że przytargasz TV do garage :naughty:

Jak się rozpędzimy to i tuner TV na fisie wyrezamy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym rzędzie zainteresowań, tak jak na spocie.

ale coś cie dziwi ? zawsze się d*pę opierdala temu co jest nieobecny

jak byłem na zlocie a ciebie nie było, to wszyscy z ciebie targali łacha aż ochrona przyszła i prosiła aby się uciszyć :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym rzędzie zainteresowań, tak jak na spocie.

ale coś cie dziwi ? zawsze się d*pę opierdala temu co jest nieobecny

jak byłem na zlocie a ciebie nie było, to wszyscy z ciebie targali łacha aż ochrona przyszła i prosiła aby się uciszyć :naughty: :naughty:

Wiesz nie wiem czy jak ty to mówisz "opierdalanie d*py" występuje u wszystkich. Zapewne nie!

"targali łacha" - ? Jak by to powiedzieć, widziałem raz kolesi którzy przyjechali do Wyszkowa i mówili że to metropolia, urzywali podobnych stwierdzeń, mieli malucha z choinką kokosową.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"targali łacha" - ? Jak by to powiedzieć, widziałem raz kolesi którzy przyjechali do Wyszkowa i mówili że to metropolia, urzywali podobnych stwierdzeń, mieli malucha z choinką kokosową.

Patrzę na twój profil, widzę Wałomonin wiec piszę językiem dla ciebie zrozumiałym :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na twój profil, widzę Wałomonin wiec piszę językiem dla ciebie zrozumiałym :naughty

Na tej wypowiedzi kończę. Ty zapewne jesteś tym "prawdziwym Warszawiakiem" :naughty:

A jeśli masz ochotę przyjedź do "Wałomonin" zobaczymy jak zatańczysz :gwizdanie:

Bajk czemu sprzedajesz autko, taka fajna fura :mysli: Jakie plany?

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli masz ochotę przyjedź do "Wałomonin" zobaczymy jak zatańczysz :gwizdanie:

kumplujesz sie z nowakiem ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli masz ochotę przyjedź do "Wałomonin" zobaczymy jak zatańczysz :gwizdanie:

kumplujesz sie z nowakiem ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To twój były partner z salsy?

Jak już nawijasz temat to tak bym wiedział, a nie sypiesz grypsami do nowego. Trzymaj jakiś "POziom" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego huggy sie tak Ciebie przyjebal? :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 15:15_________________________________________________to za ten Torwar ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego huggy sie tak Ciebie przyjebal? :kox:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 15:15_________________________________________________to za ten Torwar ? :gwizdanie:

Pewnie h do d szuka, bo ja wiem. Drwić to potrafi z każdego. Zobacz poprzednie 100 postów i znajdź rzeczowy :wallbash:

Nie ma co robić to pisze głupoty a ja odpisuję :wink4:

Co tam w sprawie pasażerki? Pobierasz ją, jak weźmiesz na weekend to dopłacę za chwilę świętego spokoju :naughty:

Z felg na razie nici, sam widzisz licznik padł :confused4: ale mam do kupienia RNS-E za 1000zł nowy, to chyba dobra cena?

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk czemu sprzedajesz autko, taka fajna fura :mysli: Jakie plany?

Znudziło się oraz za wolne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie h do d szuka, bo ja wiem. Drwić to potrafi z każdego. Zobacz poprzednie 100 postów i znajdź rzeczowy :wallbash:

Nie ma co robić to pisze głupoty a ja odpisuję :wink4:

rzeczowe posty ?

przejrzyj sobie dział techniczny miszczu :decayed: :decayed:

jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem (patrz twoja wycieczka na Torwar :polew: ) to może wychwycisz rzeczowe posty :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...