Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Foti ściągniete ?? wyrażać swoje opinie :bicz:

nie udaje mi sie..pewnie Vista robi swoje :sad:

zgadzam sie, my bedac na powislu slyszelismy ryk i wzzzziuut F1

Zółwik to z mojego potwora ten dzwiek sie roznosil bo akurat po poludniu upalalem :grin:

a myslalem Lukaszku, ze grochowki pojadles i wyszedles na swieze powietrze :tongue::grin::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam u siebie nic nie słyszałem :tongue:

Jak miałeś uszy zasłonięte tym od czego się robią zakola na czole, to nic dziwnego, że nie słyszałeś :polew:. Ale w tej sytuacji, nie można Cię żałować. :polew:

O ile ktoś tam bedzie?

No jak nie, jak tak. Może nawet jakaś klubowa Corolla, w gronie tych lokalnych paździochów :grin:. Bierz parę telefonow z A4 Assistance, bo jak będzie padać, to przeniesiemy się do Promenady - cobyś miał się z kim skontaktować jak dotrzeć :smiley:.

hornet. Jaka kicha z F1? Stałeś na pole position i widziałeś najważniejsze wyczyny motoryzacyjne, ale nie miałeś dostępu do tego pandemonium, które rozgrywało sią na zapleczu :polew:

- dzikie tłumy szturmujące na pół surowe karki z grilla i "plastikowe" gofry

- typki wiszące na każdej gałęzi okolicznych drzew

- bierzesz dwie barierki oddzielające tłum, stawiasz je równolegle i na stojaka mieści się dwóch typków - niektórzy potrafili tak stać ponad godzinę :shocked:

- moim faworytem był gościo, który wdrapał się po tylnej części bilboardu ( :shocked: :shocked: :shocked:przecież tam jest płasko!!!) i przez ponad 20 min dyndał w powietrzu nogami, opierając się tylko na rękach. Widok miał lepszy niż z trybuny VIP

Większości wyczynów nie udało mi się zobaczyć, robiłem za dźwigowego - dźwigałem J coby mogła zobaczyć. Była zachwycona. Mam nadzieję, że tym, że ją noszę na rękach, a nie tym, że renault Clio przejechało :polew:.

Wrażenia z przelotu F1 - niesamowite. Gęsia skórka i dreszcze. Oj, Norbi, nie wiem, czy nie będziesz miał towarzystwa na wyjazd :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dzwięk(ryk) silnika zabił. Warto było być tam chociażby dla tego odgłosu. Taraz wiem ,że jade na eliminacje F1 live.

no nareszcie jakies konkrety ..... czyli jest nas juz dwoch .... :grin:

kiedy jedziemy ... ? :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky ty to pierwsze pojaw sie na spocie :bicz: np. jutro

wiem ,wiem .... juz niedługo bede stałym bywalcem .... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy będzie jutro ktoś z VAGiem na spocie? Wyskoczyła mi juz inspekcja serwisowa a pod B6 kasuje sie ja chyba tylko VAGiem.

Aha, Żółwiu chyba kupie od Ciebie ten olej :)

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik ja mam vaga non stop w aucie takze spokojnie tylko lapka zabierz bo moj narazie chory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik ja mam vaga non stop w aucie takze spokojnie tylko lapka zabierz bo moj narazie chory

Ok, wezme lapka. Pytanie czy masz kabel USB czy Serial? Bo moja nowa maszyna nie ma juz portow Serial. Najwyzej bede musial odkopac starego grata ale musze wiedziec wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet. Zdjęcia bomba. Miałeś świetną miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet. Zdjęcia bomba. Miałeś świetną miejscówkę.

Mówiłem że się trafiła przypadkiem, w końcu wchodziłem gdzie prasa :bicz:

Trochę sprytu i opłaciło się, dopiero po jakimś czasie przesuneli mnie za barierke.

[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 12:59 _________________________________________________

malik ja mam vaga non stop w aucie takze spokojnie tylko lapka zabierz bo moj narazie chory

Ok, wezme lapka. Pytanie czy masz kabel USB czy Serial? Bo moja nowa maszyna nie ma juz portow Serial. Najwyzej bede musial odkopac starego grata ale musze wiedziec wczesniej.

Ja lapka mogę zabrać - Lukasa interfejs działa u mnie i już nic nie trzeba kombinować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TERAZ CHŁOPAKI COŚ Z INNEJ PAKI

KONIECZNIE Z DŹWIęKIEM >>TUTU<<

P.S. Wiersz tez mojego autorstwa jak i cale zaproszenie wykonanie moje a projekt JA+M

P.P.S ONO, HORNET wiem jakie macie na ten temat zdanie :grin:

yyyy ja nie wiem jakie mam zdanie :evil:może mnie uświadomisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Norbi, nie wiem, czy nie będziesz miał towarzystwa na wyjazd

No mam nadzieje!![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 13:24 _________________________________________________

Mnie tam dzwięk(ryk) silnika zabił. Warto było być tam chociażby dla tego odgłosu. Taraz wiem ,że jade na eliminacje F1 live.

no nareszcie jakies konkrety ..... czyli jest nas juz dwoch .... :grin:

kiedy jedziemy ... ? :afro:

Sprawdze grafik i pogadamy. Mamy 3 opcje najbliżej nas, na wycieczke samolotem sie nie pisze, chyba że Ono z walizką pln-ów z nami pojadzie :afro::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim mlodym wieku takie bledy :shocked:

co do vaga to damy rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze grafik i pogadamy. Mamy 3 opcje najbliżej nas, na wycieczke samolotem sie nie pisze, chyba że Ono z walizką pln-ów z nami pojadzie

najlepiej, najtaniej, wypada chyba hungaroring, jak się dobrze poszuka to ceny prawie jak u nas, byłem tam co prawda z 7 lat temu, ale chyba za wiele się nie zmieniło, impreza 24h :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze grafik i pogadamy. Mamy 3 opcje najbliżej nas, na wycieczke samolotem sie nie pisze, chyba że Ono z walizką pln-ów z nami pojadzie

najlepiej, najtaniej, wypada chyba hungaroring, jak się dobrze poszuka to ceny prawie jak u nas, byłem tam co prawda z 7 lat temu, ale chyba za wiele się nie zmieniło, impreza 24h :evil:

Też myśłałem o Hungaroringu, Hockenheim czy Nurburgring będą napewno drozsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jakas mocna grupa moglaby sie pojawic :)

no ale data to bardzo ladna dluugo takiej podobnej nie bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...