Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Koszmarne, urywające się dokładki w klimatach wiejskiego tuningu i "drutexu". Damski kolor. Wnętrze fajne. Ma takie listwy jak moje i takie siedzenia jakie chciałbym miec :)

Bo ja wiem, czy to wiejski tuning, to Ori dokładka, robiona przez MS design dla Audi, w rzeczywistości super wygląda, ale kupic do tej dokładki kratki to graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wybawca przegląda forum codziennie :thumbup: nawet czasami komuś temat zamkne :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Sorki, że przerywam ale co wy na to żeby dzisiaj zrobić jakiś spocik np w standardowym miejscu TORWAR ?

Jestem nowym forumowiczem i nie miałem okazji jeszcze nikogo poznać z warszawskich klubowiczów.

Z góry dzieki za odpowiedź.

Ok rozumiem, że niestety za późno z tym wyskoczyłem :) I nikomu się już nie chce dzisiaj wychodzić z domu, przy takiej pogodzie wcale się nie dziwie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybawca przegląda forum codziennie :thumbup: nawet czasami komuś temat zamkne :thumbup:

Ty wracaj a nie na obczyźnie siedzisz i lachony wyrywasz.... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 18:12 _________________________________________________

Bo ja wiem, czy to wiejski tuning, to Ori dokładka, robiona przez MS design dla Audi, w rzeczywistości super wygląda, ale kupic do tej dokładki kratki to graniczy z cudem

Coś zawsze można wyrezać mi się tam podoba a czerwony .... może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Sorki, że przerywam ale co wy na to żeby dzisiaj zrobić jakiś spocik np w standardowym miejscu TORWAR ?

Jestem nowym forumowiczem i nie miałem okazji jeszcze nikogo poznać z warszawskich klubowiczów.

Z góry dzieki za odpowiedź. ;)

zapraszamy na spocik we wtorek godz 19 parking- promenada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na spocik we wtorek godz 19 parking- promenada

dokladnie i innej opcji nie ma i nie bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na spocik we wtorek godz 19 parking- promenada

dokladnie i innej opcji nie ma i nie bedzie :decayed:

Dokładnie, a Wiciu już dzwonił do administracji ? z tego co się orientuję to wyciągnął najkrótszą zapałkę w losowaniu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak powinno byc .... :naughty:

To już wiem :)

p.s co ma wspolnego 4-ty cylinder ze sprzegłem ... ? :blink:

Nic, ale jakbyś wsiadł i spróbował jechać to byś od razu stwierdził, że sprzęgła już prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jooker. No, niezbyt dokładnie przeczytałeś ostatnie strony. Spoty we wtorki :D. Zapraszamy.

Angela. I co, Przasnyska?

Hornet. Oczywiście, ze dzwoniłem, ale powiedzieli, że wpuszczą tylko gości w bokserkach w paski. Mam z naszego grona wyznaczyć kogoś, kto to będzie sprawdzał. Zgadnij kto wylosuje najkrótszą zapalkę? :polew: Dziewczyny mają być w stringach - na mnie ciąży odpowiedzialność, aby tego dopilnować. Inaczej nic z tego.

Hej! Hej! Żuczki. Już mi tam cichaczem Promenady permanentnie nie lansować!!! :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jooker. No, niezbyt dokładnie przeczytałeś ostatnie strony. Spoty we wtorki :D. Zapraszamy.

Angela. I co, Przasnyska?

Hornet. Oczywiście, ze dzwoniłem, ale powiedzieli, że wpuszczą tylko gości w bokserkach w paski. Mam z naszego grona wyznaczyć kogoś, kto to będzie sprawdzał. Zgadnij kto wylosuje najkrótszą zapalkę? :polew: Dziewczyny mają być w stringach - na mnie ciąży odpowiedzialność, aby tego dopilnować. Inaczej nic z tego.

Hej! Hej! Żuczki. Już mi tam cichaczem Promenady permanentnie nie lansować!!! :bicz2:

nie Wiciu nie Przasnyska........Motor dal mi namiar i juz sie umowilam jutro odstawiam furke.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z naszego grona wyznaczyć kogoś, kto to będzie sprawdzał. Zgadnij kto wylosuje najkrótszą zapalkę? :

No nie mów że miałeś drugi raz szczęście i drugi raz wylosowałeś najkrótszą zapałkę :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko co do ZLOTU LETNIEGO.

Czy Warszawiaki cisną w czwartek wieczorem 23.08 do Olsztyna i jak się to ma do kasy przelanej za noclegi?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Warszawiaki cisną w czwartek wieczorem 23.08 do Olsztyna i jak to się to ma do kasy przelanej za noclegi??

nie zostalem wtajemniczony w taki plan...nic nie wiem na temat wczesniejszego wyjazdu :mysli:

oprócz tego co uslyszalem na odjzad ze spota od ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedziałem na spocie od ONO ,że jest taki plan więc poruszam temat:

Pytanko co do ZLOTU LETNIEGO.

Czy Warszawiaki cisną w czwartek wieczorem 23.08 do Olsztyna i jak się to ma do kasy przelanej za noclegi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedziałem na spocie od ONO ,że jest taki plan więc poruszam temat:

Pytanko co do ZLOTU LETNIEGO.

Czy Warszawiaki cisną w czwartek wieczorem 23.08 do Olsztyna i jak się to ma do kasy przelanej za noclegi??

oj to chyba plan tylko dla wtajemniczonych......ja tez nic nie wiem na ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że cisną a jak żeś by inaczej miało być :drool: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ja dobrze pamiętam gadke z lukassem to polecimy w czwartek ale czy na 1000 % to jeszcze nie wiem , nie ma sie tym co przejmować.Jeśli coś takiego wyniknie to pewnie zaraz przed zlotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiedziałem na spocie od ONO ,że jest taki plan więc poruszam temat:

Pytanko co do ZLOTU LETNIEGO.

Czy Warszawiaki cisną w czwartek wieczorem 23.08 do Olsztyna i jak się to ma do kasy przelanej za noclegi??

sa wstepne plany zeby jechac dzien wczesniej .... i nie tylko ludzie z Warszawy .... :naughty:

tak jak było na zlocie zimowym .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa wstepne plany zeby jechac dzien wczesniej .... i nie tylko ludzie z Warszawy .... :naughty:

Masz na myśli jakiegoś konkretnego dzika lubelskiego ?? :polew::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...