Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co niemożliwe ?

Zagailem, bo Orlen mie wkurzyl dawno temu i omijam go z daleka(nie tankowalem tam co najmniej rok). Ale moze znowu warto mu zaufac.... skoro Twoj BKN zapitala :hi:

Mozesz sie wkurzac ale prawda jest taka, ze jedyne paliwo importowane do Polski to Shell V-Power Racing. A cala reszta brana jest z hurtowni Orlenu. I niewazne czy to Neste, czy Statoil czy jakakolwiek inna stacja. Wszystkie maja paliwo z Orlenu :)

Roznice w cenie wynikaja z marketingu oraz z tego ze paliwo "rozwarstwia" sie w zbiornikach. Najlepsze gromadzi sie na gorze (to trafia na stacje Orlenu) a zlewki z dna leca na Neste i stacje hipermarketowe.

Co do tego czy na Orlenie wybierac paliwa ze znakiem Verva czy najzwyklejsze to niech Oniak opowie historie z hamowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niemożliwe ?

Zagailem, bo Orlen mie wkurzyl dawno temu i omijam go z daleka(nie tankowalem tam co najmniej rok). Ale moze znowu warto mu zaufac.... skoro Twoj BKN zapitala :hi:

Mozesz sie wkurzac ale prawda jest taka, ze jedyne paliwo importowane do Polski to Shell V-Power Racing. A cala reszta brana jest z hurtowni Orlenu. I niewazne czy to Neste, czy Statoil czy jakakolwiek inna stacja. Wszystkie maja paliwo z Orlenu :)

Roznice w cenie wynikaja z marketingu oraz z tego ze paliwo "rozwarstwia" sie w zbiornikach. Najlepsze gromadzi sie na gorze (to trafia na stacje Orlenu) a zlewki z dna leca na Neste i stacje hipermarketowe.

Co do tego czy na Orlenie wybierac paliwa ze znakiem Verva czy najzwyklejsze to niech Oniak opowie historie z hamowni :)

Wszystko się zgadza, tylko ,że na stacje hipermarketowe, czy inne Neste trafia dokładnie takie samo paliwo. Cysterna czy to Orlen, czy jakaś inna poprostu podjeżdza pod zbiornik i jest tankowana. Nikt tego nie rozgranicza bo się nie da.Przynajmniej tak sie dzieje w rozlewni w Mościskach i w Mławie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Norbi nauczył się cytować :)

zauważ, ze nie wybiórczo, bo tego nadal nie potrafie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki zmienione :thumbup:.

Mam tylko nadzieje, ze jutro zmienia mi te Wasze fachmany (ono, malik) tez koncowki wydechow co bym nie jechal z dwoma dziurami i kominami w dol

35h do :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze jutro zmienia mi te Wasze fachmany (ono, malik) tez koncowki wydechow co bym nie jechal z dwoma dziurami i kominami w dol

Spoko, Vegatuners z Klaudynu dają radę :) A i ubawisz sie setnie. Rób foty! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ, ze nie wybiórczo

pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze

bo tego nadal nie potrafie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze

Eeee tam, prawy górny róg każdego posta. Przycisk "cytuj" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważ, ze nie wybiórczo

pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze

bo tego nadal nie potrafie

Jak tak robie (bo wczesniej tego używałem) to wyskakuje mi błąd na stronie. :kwasny:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 21:18 _________________________________________________

pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze

Eeee tam, prawy górny róg każdego posta. Przycisk "cytuj" :)

a jak w ten sposób wybierzesz dane słowo?? wpisując quote!? za dużo pier...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi pierwsze klikasz myszka zaznaczasz tekst i ta ikoneczka quote

Przecież pisze BLĄD NA STRONIE!!! Nie działa w ten sposób :rant:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze BLĄD NA STRONIE!!! Nie działa w ten sposób

no co Ty opowiadasz Norbi wlasnie w ten sposob zacytowalam :)

Niestety u mnie nie banglajet, a banglało kiedyś. Jak nie wierzysz... zapraszam do mnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORBRA DZIEWCZYNKI !!!!!

Lepiej mi powidzcie ile "palilwa" zabrać ....dwie krowy będzie git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 2 krowy też zabieram , jak nie styknie to sklepik chyba gdzieś będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zabierać finke..nic innego..kto przywiezie jakieś gówno pije karniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...