Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to byl pierwszy dzien :P ale 3,5 kilo sie utrzymuje a hamburgera zjadlem tylko jednego a monster naprawde niezly trzeba bylo uwazac z przepustnica bo deba stawala ale to zwykla lodeczka wedkarska :lol:

buahahahahaha...zwykła łódeczka....dzieki za zmiane humoru lukas23:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

LukaszPhotos001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

Obrazek

Płaywałes tą łódeczką wedkarską:)??

a tak nawiasem mówiąc szukam silnika od a8 4,2 - do łodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

Takim to dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj cisne z Płocka a tu na mnie trąbi kolega Norbi :) Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2 :P a szkoda bo chciałem mu pokazać że wybrał złą marke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2

chcesz zeby Ci prawko zabrali? :D ja swoje wlasnie odbralem, jade na maraton, CU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec stało sie, na następnego spota aczwórką juz na pewno nie przyjadę bo sie właśnie sprzedała. Jak mod odblokuje wątek w dziale sprzedam to napisze wszystko co i jak aby utrzeć nos niedowiarkom i zazdrośnikom :mrgreen: .

Mam juz pewien nabytek na oku z rodziny VAG, ale jak nie wypali to może będę szukal A3 TDI. Pod koniec przyszłego tygodnia juz powinienem wiedzieć co i jak to sie na pewno pochwale jak cos kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec stało sie, na następnego spota aczwórką juz na pewno nie przyjadę bo sie właśnie sprzedała. Jak mod odblokuje wątek w dziale sprzedam to napisze wszystko co i jak aby utrzeć nos niedowiarkom i zazdrośnikom :mrgreen: .

Mam juz pewien nabytek na oku z rodziny VAG, ale jak nie wypali to może będę szukal A3 TDI. Pod koniec przyszłego tygodnia juz powinienem wiedzieć co i jak to sie na pewno pochwale jak cos kupie.

gratulacje

czekamy na jakies nowe Audi ... oczywiscie w TDI ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM.

heh ja z KR to moge nie wiedziec co to jest kill?? Czyzby chodzilo o EVO Killera czyli impreze GT??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Murzyn, to jakaś wkręta :?: :grin:

kill = chodzi o ściganko na trasie/mieście itp. itd :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono pewnie trafiłeś na dzidka w kapeluszu:P:P

a na poważnie to było znęcanie się nad słabszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie ale taki koło 40 dawał rade na trasie , słabszy malutko bo 200 KM miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono robiłeś jakiegoś sofcika,ze masz 233 kuce? wydawałomi się,ze masz nieco mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono robiłeś jakiegoś sofcika,ze masz 233 kuce? wydawałomi się,ze masz nieco mniej...

........ sprawdz na stronie audi ... to jest seryjna moc ...

a nawiazujac do tematu znalazlem na necie 3.0 TDI 204 kuce .... ale w ofercie Audi nie ma takiego silnika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm , silniki są identyczne tylko sofcik inny.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest. Spanky na stronie Audi nie było też 3.0 TDI manual. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest.

czyli masz tzw. Virtual Tuning ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe

w takiej konfigurcji to chyba odpychasz sie noga ruszajac spod swiatel ..... ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...