Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Masz łatwo zapamiętać, bo jest dokładnie odwrotnie niż u Ciebie

Dobrze, że J. tu nie zgląda bo miałbys juz dzisiaj wieczorem ostre lanie :wink4::tongue4:

Tylko nie do końca rozumiem...skoro u mnie jest kompromis to co jest u Was ? Dyktatura ? :decayed:

Wiciu robię grylla w weekend. Wpadasz ? :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 11:33 _________________________________________________i nastała głucha cisszzzzaaa :gwizdanie: :polew:

- patrzac na ton niektórych rozmów, chyba jednk zagląda :disgust: - i jeśli się nie mylę, to raczej Ty będziesz miał powtórkę rozmowy z Wisły :naughty::polew: A ja zdecydowanie będę miał wieczorem ostro :naughty: :drool: :banan:

- tak, kompromis :D . Jeden z moich tarnowskich znajomych też używa takiego słowa-klucza. Ma ksywę "Pantofel" :polew:

- głucha cisza :polew: - niektórzy pracują. Wiem, wiem - dla mnie to też kiedyś było nie do pomyślenia. To było w czasach kiedy używałem trudnych słów takich jak "kompromis" :polew: :polew: :polew:

- co do Twojej propozycji - jeśli Friday, to zapewne zahaczę w drodze do Tarnowa. Jeśli Saturday, to niestety odpada, bo Tarnów. Zresztą pisałem Ci, że dopóki nie zamknę przeprowadzki to muszę dać sobie na wstrzymanie niezależnie od już występujących :D i potencjalnych :polew: fochów. Nie wykluczone, że wcześniej Ty do mnie zawitasz ;):dance::drunk:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 12:06:43_________________________________________________

Wiciu...hop hooooop.....Wiciu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

- i jeśli się nie mylę, to raczej Ty będziesz miał powtórkę rozmowy z Wisły :naughty::polew: A ja zdecydowanie będę miał wieczorem ostro :naughty: :drool: :banan:

A co jakieś kolejne historie na mój temat zostały stworzone ? :polew:

- tak, kompromis :D . Jeden z moich tarnowskich znajomych też używa takiego słowa-klucza. Ma ksywę "Pantofel" :polew:

Znaczy, że kompleks masz ? :decayed:

- głucha cisza :polew: - niektórzy pracują.

Oj przynaj, że dzwoniłeś do J. spytac się czy cie pusci samego do "jaskini lwa"

Nie wykluczone, że wcześniej Ty do mnie zawitasz

Nie piję wódki :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s Przetrawiłeś tą moją flaszkę ? Miałeś zrecenzować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s Przetrawiłeś tą moją flaszkę ? Miałeś zrecenzować :decayed:

To jednak Wiciu piłes w weekend czy nie piłeś ? Prawdę gadasz o tych imprezach czy nie :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja flaszka Witkowa to dawny temat ..tylko do tej pory nie dowiedziałem sie czy warta zachodu ta limonka czy nie :mysli::decayed:

Tylko nie mow że smaku nie czułeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już temat ogarnąłem :th: Ale dzięki :th:

jakbyś czegoś szukał do swojego to wal tu:

www.ecodetuning.com

www.ecstuning.com

www.supremepowerparts.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- i jeśli się nie mylę, to raczej Ty będziesz miał powtórkę rozmowy z Wisły :naughty::polew: A ja zdecydowanie będę miał wieczorem ostro :naughty: :drool: :banan:

A co jakieś kolejne historie na mój temat zostały stworzone ? :polew:

1) Nie stworzone, tylko nie w pełni odpowiadające rzeczywistości :decayed: - rzeczywistość jest znacznie gorsza :polew: :polew: :polew: (widać, ze sobie jaja robię? :gwizdanie:)

2) Nawiązuję do sławetnej rozmowy w 6 oczu podczs ogniska w Wiśle - oj pamięć już szwankuje, wiem czemu nie pijesz już wódki :polew:

(...)

- tak, kompromis :D . Jeden z moich tarnowskich znajomych też używa takiego słowa-klucza. Ma ksywę "Pantofel" :polew:

Znaczy, że kompleks masz ? :decayed:

Nie muszę, bo się w odróżnieniu od niektórych pilnuję :tongue4:

(...) czy cie pusci samego do "jaskini lwa"

Do jaskini lwa nawet jakby prosiła, żebym poszedł, to bym się bał. Do Ciebie chodzę chętnie, bo tylko jest dużo ryku przez megafon, a potem wychodzi kotek burasek i mówi "miau" :D

(...)

Nie wykluczone, że wcześniej Ty do mnie zawitasz

Nie piję wódki :tongue4::polew:

Nie wywiniesz się - zaplanowane są dla Ciebie napoje mleczne :hi:

wit.s Przetrawiłeś tą moją flaszkę ? Miałeś zrecenzować :decayed:

To jednak Wiciu piłes w weekend czy nie piłeś ? Prawdę gadasz o tych imprezach czy nie :kox::tongue4:

Ani grama - są świadkowie :tongue4::decayed:

Ależ Ci się moduł Inkwizytor włączył :polew:

Oj, widzę, że rozmowa w 4 oczy jak najbardziej pożądana się staje.

Nooo, to moja wizyta u Ciebie coraz bardziej prawdopodobna.

P.S. Jakbym Ci chciał szpilę wbić, to napisałbym, ze zmanipulowałeś i przemilczałeś kiedy ten grill, żebym nie mógł się pojawić :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 13:02:29_________________________________________________

wit.s Przetrawiłeś tą moją flaszkę ? Miałeś zrecenzować :decayed:

Aaaaa, jakoś mi trochę uciekło, bo rzeczywiście dawny temat.

Ragga

Na początku z pewną nieśmiałością (jestem ze starej szkoły picia białej), ale docelowo okazała się świetna.

Solo-lepsza biała.

Do drinów - cytrynowa świetna i świetnie się spisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Nawiązuję do sławetnej rozmowy w 6 oczu podczs ogniska w Wiśle - oj pamięć już szwankuje, wiem czemu nie pijesz już wódki

Pamiętam...to znowu coś zrobiłem ?? :decayed:

Nie muszę, bo się w odróżnieniu od niektórych pilnuję :tongue4:

Wiciu kto kogo pilnuję to my dobrze wiemy :tongue4: Patrzaj impra u oniaka i rozmowa na balkoniku :tongue4:

Do Ciebie chodzę chętnie, bo tylko jest dużo ryku przez megafon, a potem wychodzi kotek burasek i mówi "miau"

To ciekawe, ostatnio jak była to nawet anonimowe telefony tez były z pytaniami :kox::polew:

Po co? Skoro tak zawsze spokojnie u mnie i wszyscy o tym wiedzą ? :tongue4:

Nie wywiniesz się - zaplanowane są dla Ciebie napoje mleczne

Dzięki za zaproszenie :> Wpadam SAM :th:

Ależ Ci się moduł Inkwizytor włączył

Nie nie kochany :decayed: To jest moduł ochronny. Taka wiesz szczepionka na wściekliznę :naughty:

P.S. Jakbym Ci chciał szpilę wbić, to napisałbym, ze zmanipulowałeś i przemilczałeś kiedy ten grill, żebym nie mógł się pojawić

Skoro J. wiedziała o imprezie to jak TY mogłeś nie ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Skoro J. wiedziała o imprezie to jak TY mogłeś nie ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Chyba Ci się gryle mylo, bo cóś od sensu gadasz, albo czas przeszły z przyszłym i not even in Your dreams.

Nooo... balkon był :kox: - nie tylko dla Ciebie to był ciekawy wieczór :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko dla Ciebie to był ciekawy wieczór

No w końcu. I na tym poprzestańmy kogucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Do Ciebie chodzę chętnie, bo tylko jest dużo ryku przez megafon, a potem wychodzi kotek burasek i mówi "miau"

To ciekawe, ostatnio jak była to nawet anonimowe telefony tez były z pytaniami :kox::polew:

Po co? Skoro tak zawsze spokojnie u mnie i wszyscy o tym wiedzą ? :tongue4:

Bo wszyscy lubimy ryczeć do megafonu, tak żeby wszyscy myśleli, ze to lwy, a potem wychodzą buraski :polew:[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 15:59:47_________________________________________________

nie tylko dla Ciebie to był ciekawy wieczór

No w końcu. I na tym poprzestańmy kogucie :P

Daj spokój - Hornet sie obrazi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zostałem poinformowany że oddadzą mi prawko więc w przeciągu 2 tygodni stawie się na spociku :), oczywiście jeżeli chcecie mnie oglądać :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. I na tym poprzestańmy kogucie :P

Zaraz, zaraz...... to słowo już jest zajęte :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. I na tym poprzestańmy kogucie :P

Zaraz, zaraz...... to słowo już jest zajęte :naughty:

Wiedziałem, walnij w stół, a nożyce się odezwą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu. I na tym poprzestańmy kogucie :P

Zaraz, zaraz...... to słowo już jest zajęte :naughty:

Wiedziałem, walnij w stół, a nożyce się odezwą :gwizdanie:

Horni jak każdy kogucik zaznacza swoje terytorium :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horni jak każdy kogucik zaznacza swoje terytorium :polew:

Oczywiście. Tylko uważaj które znaczysz bo kiedyś ktoś coś może powiedzieć na temat owego terytoriu.

Nie wiesz kto z kim trzyma .....a już można wpaść jeżeli trafisz na PIS-owca :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest ponad 20 autek :th:

Więc 21 nie zawadzi :naughty:

Wpadaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...