Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No, to tylko Poźka brakuje w tym chórze szyderców :polew: :polew: :polew:

Pewno już dawno siedzi i pisze do wszystkich dziewczyn jakie ma tomaszust na naszej klasie :polew:

W najlepszym wypadku już się z nimi umawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Widzieliście już w Warszawie R8 ? :buhaha: Robi wrażenie, nie ma co... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UMÓWIŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ, NA KTÓREJ MI BARDZO ZALEŻY, HIHIHI. :banan: :banan: :banan:

Pewnie i tak tego nie rozumiecie, hyhy. :decayed:

Ale mam banana na gębie. :banan::naughty:

PS. Jestem umówiony na wtorek, więc spota olewam, hyhyhyhy. :decayed:

Dziękuję za uwagę. :>

żadna nowość i tak olewasz spoty bo się urywałeś do niej.... :tongue4: Redżi dobrze mówił :naughty: :gwizdanie:

A nie mowiłem .. :acute: Tomek olewał wypady na szame po spocie .. to musiało chodzić o szturchanie :lol1:

tomaszust odpuść sobie, gadałem z nią nic z tego nie będzie :gwizdanie: :tongue4:

Znowu bajerujesz moją babkę .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to był żarcik ale widzę że temat ładnie się rozwinął :naughty:

Tomek do tego czy na pewno warto to musisz być pewny na 100% a nawet na 102% (nie mylić z najlepszą teściową na 102...- 100km od domu 2 m pod ziemią) ja tez byłem pewny i co ... :confused4: ;( jak sie skończyło niektóre osoby z forum wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest piękne i fajne, nazywa się to pigułka miłości, ma czerwony kolor i jest w kształcie serca, podobno działa do 3 dni i jest się mocno zakochanym w osobie której nigdy się nie poznało :polew:

P.S. Furka odebrana od lakiernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd.lita pany. Krzyniek, nie zapominaj, ze cały czas jestem w podobnym kryzysie co ty, raggaman, pierd.lisz. :decayed: Adecneo, ty też pierd.lisz. :D

Wszyscy pierd.licie. :decayed:

Tak dla wyjaśnienia: jeszcze się nie zakochałem w tej dziewczynie, póki co jestem tylko zauroczony. Wiem, że nie można ufać kobietom, bo mam nauczkę, poza tym nikomu nie można ufać. Tak czy siak będzie dobrze - już mam dość imprez bez zobowiązań. A teraz wypadałoby wytrzeźwieć na jutrzejszy egzamin, więc dobranoc. :)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 02:33 _________________________________________________

NIC NIE POWIEM!

właśnie już wszystko powiedziałes brachu :> :>

Ty też pierd.lisz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pie*dolę :decayed:

Lubię pie*dolić :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i umieram ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust pamiętaj że jak będziesz planował już dzieciaki to służę znakomitym podłożem genetycznym , tak po znajomości za FREEE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście przy krówce..oniak dajesz na grilla za godzine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pije pier**le , wczoraj miałem glebe :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pije pier**le , wczoraj miałem glebe :sick3:

a dzisiaj naginałeś furą koło promki :tongue4:

k**wa nawet ludzi nie widzisz .... trochę za późno się zorientowałem ale odbijałem do BMW do fusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no nie widziałem , jechałem do maca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust pamiętaj że jak będziesz planował już dzieciaki to służę znakomitym podłożem genetycznym , tak po znajomości za FREEE .

wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust pamiętaj że jak będziesz planował już dzieciaki to służę znakomitym podłożem genetycznym , tak po znajomości za FREEE .

wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh

cosik mi się wydaje że co to niektórych będzie lączyć nie tylko miłość do a4 :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrrrrrrrrrwa

pokonałem stół do kuchni.

Wykończy mnie ten pierd olony remont. A raczej preprowadzka

FCUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust pamiętaj że jak będziesz planował już dzieciaki to służę znakomitym podłożem genetycznym , tak po znajomości za FREEE .

wiedzialem ze mozna na was liczyc i pomagacie sobie w takich tematach ale spokojnie sam sie z tym zmierze dziekuje za propozycje heh

cosik mi się wydaje że co to niektórych będzie lączyć nie tylko miłość do a4 :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Mozliwe, ze niektorych tak - skoro padaja takie propozycje to moze ktos sie kiedys skusi. Chociaz w przypadku konkretnej propozycji onego to musialby byc ktos bardzo slepy albo zdesperowany... :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...