Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a moze podesle ci ecu i zrobi mi program ? ile za taki sofcik bierze ?

z tym ze ja mam wtryski 0.216 i chcialbym tak 125 KM chociaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to za koza? :naughty: Ale połysk że fiu fiu :gwizdanie: Słit focie można robić w drzwiach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto na szybko :decayed:

dsc9419.jpg

co to za seria? :bag:

:decayed:

p.s. ale za to drzwi kox :kox:

seria, seria, tak miała wygladać właśnie :naughty:, niebawem wpadnie klapa od USa :wink4:

a moze podesle ci ecu i zrobi mi program ? ile za taki sofcik bierze ?

z tym ze ja mam wtryski 0.216 i chcialbym tak 125 KM chociaz :)

PW :wink4:

co to za koza? :naughty: Ale połysk że fiu fiu :gwizdanie: Słit focie można robić w drzwiach :kox:

a nawet nie dostała polerki w tym roku jeszcze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach? :slina:

sercem, robił to namiętnie i z miłością :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :cool1: Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach? :slina:

w tym roku tylko przemyty wodą z jakimś szamponem ze stacji paliw :wink4:

To czym Ty ją potraktowałeś że wyszło takie lustro na drzwiach? :slina:

sercem, robił to namiętnie i z miłością :wink4:

to, to już nie długo :good:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:56_________________________________________________

no i jak masz te 312??

dzwoniłem dzisiaj, do gośćia, mówi że puśći same zaciski, ale o cene mam dzwonić jutro, bo musi popatrzeć w jakim stanie to jest, myślę że do 10, powinienem miec już info, czy bedzie coś z tego czy nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :cool1: Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz :decayed:

ja mam alternatywę - drugie auto :naughty: a lubię poświęcać dużo czasu dla autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :cool1: Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz :decayed:

ja mam alternatywę - drugie auto :naughty: a lubię poświęcać dużo czasu dla autka :good:

po dobrym nawoskowaniu fury deszcz nie straszny :wink4:, polejesz wodą i znów jest igła :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :cool1: Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz :decayed:

ja mam alternatywę - drugie auto :naughty: a lubię poświęcać dużo czasu dla autka :good:

po dobrym nawoskowaniu fury deszcz nie straszny :wink4:, polejesz wodą i znów jest igła :kox:

no tak jest, ale bo kilku godzinach pracy żal jechać w deszcz :gwizdanie: ja muszę nowy wosk kupić i ten ręcznik. Ale nie mam jak się gdzieś wybrać, bo chory w wyru leżę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem polerkę tempo i w ten sam dzień wydmuchało uszczelkę pod głowicą... Później za każdym razem jak nawoskowałem to na drugi dzień deszcz... Wczoraj umyłem szamponem za 7 zł i dzisiaj śnieg :decayed:

Sąsiad się się śmieje że myjąc auto zaklinam deszcz :decayed:

A panie coś pisałeś kiedyś że po założeniu rozpórki już opony Ci nie trą przy skręcie... :mysli: O którą rozpórkę chodziło? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :cool1: Ja już nie wkładam serca do pucowania bo wtedy na drugi dzień murowany deszcz :decayed:

ja mam alternatywę - drugie auto :naughty: a lubię poświęcać dużo czasu dla autka :good:

po dobrym nawoskowaniu fury deszcz nie straszny :wink4:, polejesz wodą i znów jest igła :kox:

no tak jest, ale bo kilku godzinach pracy żal jechać w deszcz :gwizdanie: ja muszę nowy wosk kupić i ten ręcznik. Ale nie mam jak się gdzieś wybrać, bo chory w wyru leżę :confused4:

no bywa :decayed:

Ja zrobiłem polerkę tempo i w ten sam dzień wydmuchało uszczelkę pod głowicą... Później za każdym razem jak nawoskowałem to na drugi dzień deszcz... Wczoraj umyłem szamponem za 7 zł i dzisiaj śnieg :decayed:

Sąsiad się się śmieje że myjąc auto zaklinam deszcz :decayed:

A panie coś pisałeś kiedyś że po założeniu rozpórki już opony Ci nie trą przy skręcie... :mysli: O którą rozpórkę chodziło? :wink4:

górna rozpórka :wink4:, jest dużo lepiej, ale błotniki i tak mam zamiar podklepać,bo przy wjechaniu w dziurę przy większej prędkośći i na skręconych kołach, lubi poderwać błotnik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie w zimie po wjechaniu w dziurę podrywało a teraz to przy lekkim pochyleniu budy na skręconych koła trze... :disgust: Nawet jak wyjeżdżam odemnie ze wsi na trasę i przejeżdżam na drugi pas przez delikatną koleinę :embarrassed:

Szukam rozwiązania do dobrej gleby i oszczędzenia błotników ale chyba jedyną opcją to chyba wrzucić opony 225/45 r16 żeby miały niższy profil bo mam takie na strychu...

A ból podwójny bo nadkola malowane były niecały rok temu i już lakier pęka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie w zimie po wjechaniu w dziurę podrywało a teraz to przy lekkim pochyleniu budy na skręconych koła trze... :disgust: Nawet jak wyjeżdżam odemnie ze wsi na trasę i przejeżdżam na drugi pas przez delikatną koleinę :embarrassed:

Szukam rozwiązania do dobrej gleby i oszczędzenia błotników ale chyba jedyną opcją to chyba wrzucić opony 225/45 r16 żeby miały niższy profil bo mam takie na strychu...

A ból podwójny bo nadkola malowane były niecały rok temu i już lakier pęka :wallbash:

no ja miałem to samo, nowy lakier na błotnikach, i załuje jak nie wiem co ze odrazu ich nie podklepałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się przejmujecie, ja się martwię co zrobić z tarciem opony o nadkole :decayed:

błotnik to tam kij, dawno został zaklepany i poszerzony, bez zbędnych przyrządów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy miałes mi klape zmierzyć :wink4:

na śmierć zapomniałem, tablica ma chyba 15x31cm z tego co pamiętam :wink4:

Ale się przejmujecie, ja się martwię co zrobić z tarciem opony o nadkole :decayed:

błotnik to tam kij, dawno został zaklepany i poszerzony, bez zbędnych przyrządów :)

no ja za błotniki mam zamiar sie zabrać niebawem :tongue4:, jak tam Prosięta już siedzą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosięta daaaawno wyprowadzone z garażu :rolleyes:

nie mogłem ich założyć bez dobrej gleby :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...