Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Panie ile ucinałeś drążek zmiany biegów? :gwizdanie:

nie pamiętam dokładnie, ale cos kolo 4cm :wink4:

pół metra :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:26_________________________________________________bo miał taką :kox:

MiniCountrymanWRC_srodek.jpg

fotele by spasiły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale teraz zauważyłem że ty masz inną gałę :naughty: Ja też gdzieś niżej 4 cm dałem ale zaraz mi się mieszek przetrze bo ta tulejka trze o ramkę na wstecznym :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz zauważyłem że ty masz inną gałę :naughty: Ja też gdzieś niżej 4 cm dałem ale zaraz mi się mieszek przetrze bo ta tulejka trze o ramkę na wstecznym :disgust:

poka fotę :wink4:, ja mam gałkę z B7 S-line :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie zrobione kalkulatorem :wink4:

960950.jpeg

A tobie nie obciera nic o ramkę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie zrobione kalkulatorem :wink4:

960950.jpeg

A tobie nie obciera nic o ramkę? :mysli:

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie coś z tym z tym bo skarcanie gałki to był spontan i brakło mi czasu na dopracowanie :decayed:

Odkurzałem auto przed wyjazdem na dooopy spojrzałem na gałę i po chwili już siedziałem z narzynką, żabką i brzeszczotem w aucie rezałem :polew:

A i tak muszę mieszek nowy sobie uszyć z lepszej skóry bo ten był z cieniutkiej na próbę i rozerwał mi się jak nakręcałem gałkę po raz n-ty więc coś będę wtedy ciął szlifował żeby było gites :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie coś z tym z tym bo skarcanie gałki to był spontan i brakło mi czasu na dopracowanie :decayed:

Odkurzałem auto przed wyjazdem na dooopy spojrzałem na gałę i po chwili już siedziałem z narzynką, żabką i brzeszczotem w aucie rezałem :polew:

A i tak muszę mieszek nowy sobie uszyć z lepszej skóry bo ten był z cieniutkiej na próbę i rozerwał mi się jak nakręcałem gałkę po raz n-ty więc coś będę wtedy ciął szlifował żeby było gites :gwizdanie:

no ja mam mieszek też szyty, krótszy niż ori, bo przy rozmiarach ori ta skóra się za bardzo gieła w ramce, i ona blokowała gałkę :wink4:, teraz mam mieszek od Raggi i jest elegancko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie blokuje bo a skóra jest gruba jak kartka papieru :decayed: Ale to na krótką metę póki co było robione...

Jakbym założył kierę z eski to też będę obszywał chyba wszystko bo u Ciebie to wyszło :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie blokuje bo a skóra jest gruba jak kartka papieru :decayed: Ale to na krótką metę póki co było robione...

Jakbym założył kierę z eski to też będę obszywał chyba wszystko bo u Ciebie to wyszło :kox: :kox: :kox:

wszystko zasługą Raggi :notworthy:, spasiły by jeszcze tylko kubełki w czarnej skórze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasiły by jeszcze tylko kubełki w czarnej skórze :kox:

są na sprzedaż w dziale sprzedam auto na części :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasiły by jeszcze tylko kubełki w czarnej skórze :kox:

są na sprzedaż w dziale sprzedam auto na części :kox:

nie ma niestety kasy na takie rarytasy :wink4:, pozatym bez klimy nie pakuje skórki :decayed:, póki co ogarniam wszystkie sprawy z silnikiem, bo jest dość mocno zamulony po przestanej zimię, potem podmianka kompa, i hamownia, cały czas szukam 312mm, mam nadzieje że w tym tygodniu bede miał już coś w garści :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście skóry nie chce do siebie, najlepsze dla mnie są półskóry a jak nie półskora to materiałowe kubełki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna zaczęta rezaniem :tongue4: i tak ma byc :good: zakładaj mistrzu klape :good:

listwa jescze nie pospawana :doh1:, nie mam jej kiedy gosciowi podrzucić, reszta juz ogarnięta, siłownik na miejscu, wiązka jest, jeszcze tylko jakis guzik do tego muszę wymyślić :decayed:

ja osobiście skóry nie chce do siebie, najlepsze dla mnie są półskóry a jak nie półskora to materiałowe kubełki...

no ja mam kubełki grzane w materiale :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zapomniałem, że przecież masz to nie ma co sobie głowy zawracać, ja teraz jestem na etapie zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zapomniałem, że przecież masz to nie ma co sobie głowy zawracać, ja teraz jestem na etapie zakupu

teraz tylko łokcia szukam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato idzie to szyba w dół i masz gotowy podłokietnik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato idzie to szyba w dół i masz gotowy podłokietnik :decayed:

no jest i tak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób swapa bo na gwałt 1z-cior potrzebny jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób swapa bo na gwałt 1z-cior potrzebny jest :naughty:

a co chcesz zeta kupić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...