Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie u mnie jest tak samo, kolejna oooo niedoróbka tak jak 'rączka' przy drzwiach, złazi, aż strach patrzeć. A to z passata pasuje bez żadnych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ponoć tak :wink4:, minimalne rezanko, na zatrzaskach trzeba zrobić i siedzi malina, zobaczymy w następnym tygodniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lampka jest kox :kox: tyle że gościu od dwóch lat nie może zejść z ceną :polew:

http://allegro.pl/item995054147_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Reniu ale nie widziałem jeszcze takiej zeby była z szybrem :gwizdanie:, a to jest priorytet :wink4:, a podświetlenie można wyrezać, chociaż aż takiego ciśnienia na to światełko nie mam :tongue4: no a ta moja stara to normalnie :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wspomniałem o tej lampce bo od zawsze mi się widziała, no ale cena od początku zaporowa :disgust:

PS. Tak teraz patrzę w Twój profil i widze znowu imiennika :kox: BTW ładną masz liczbę postów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, wspomniałem o tej lampce bo od zawsze mi się widziała, no ale cena od początku zaporowa :disgust:

PS. Tak teraz patrzę w Twój profil i widze znowu imiennika :kox: BTW ładną masz liczbę postów :cool1:

Nawet, nie wiem skąd się tego tyle wzięło :blink:, no a teraz jest równy 1K :kox:

slepy Autor wątku

Online

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Poland Poland

Województwo: małopolskie

Imię: Paweł

Model: A4 B5

Silnik: 1Z 1.9 90PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 1995

Wiadomości: 1000

:decayed:

no cena tamtej robi miazgę, tą wyrwałem myślę po pieniądzach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,że mnie tu jeszcze nie tu nie było :slina:

Zawsze podziwiam ludzi, którzy mają własne pomysły na mody :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod :decayed: Wentylki :gwizdanie:

dsc37084194038.jpgdsc37144203039.jpg

Wybaczcie mi foty ale jest już ciemno, no i furka przybrudzona, po tych ostatnich deszczach :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:31_________________________________________________Na czasie będę malował zaciski hamulców bo wyglądają okropnie :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miały być z Battalionem, ale się wysrały, więc narazie są te, mi się podobają i motyw kości z szustką zagości chyba na jeszcze jednym elemencie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miały być z Battalionem, ale się wysrały, więc narazie są te, mi się podobają i motyw kości z szustką zagości chyba na jeszcze jednym elemencie :gwizdanie:

osłony? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:OMG::bag:

odkręć to

a właśnie że nie :polew:, wolę te niż te zwykłe czarne kapturki :gwizdanie:

Tak jak powiedziałem jest to wersja przejściowa, i za nie długo ustąpi miejsca, innym wentlą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie że nie

:foch:

i to z przytupem :polew:, Aju , ale fokę tyłu mi na jutro strzelisz :wink4:, Mi się podoba, jak dorezam te co chce to Kostki będą na zimę, bo na zimowe koła też mam już plan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię zrobię fotę, dziś miałem zawrót głowy, sprzedawałem i auto i motor więc serio nawet i tym nie myślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko nic się nie dzieje, po prostu jestem jak to u Ciebie wygląda, ja chyba wrzucę jeszcze 5mm dystans na tył :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to już wiem co tu tak głośno :kox:

Slepy coś Ty założył :sarcastic:

zdejmij to nim zawołam lokalnych szyderców :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy coś Ty założył :sarcastic:

zdejmij to nim zawołam lokalnych szyderców decayed

nie i choooj :tongue4:, przynajmniej narazie :przebiegly:, a szyderców się nie boje to moja fura i będę robił co chce :banan2:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________przyszedł nowy stickers :banan:, jutro fotki bo dziś mi się nie chciało fury myć i go kleić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...