Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde slepy -brakuje ci halo... a takie ładne miejsce tam masz :kox:

no właśnie dlatego te kratki idą na handel/zamiane za seryjne, i jak tylko dorwe ori halo to rezam, bo właśnie tego mi z przodu brakuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mnie oświecić, dlaczego poliftowe kratki nie pasują? przecież kształt jest chyba ten sam, a pionowe podpórki można wyciąć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mnie oświecić, dlaczego poliftowe kratki nie pasują? przecież kształt jest chyba ten sam, a pionowe podpórki można wyciąć :tongue4:

oj chlopie duzo gadania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mnie oświecić, dlaczego poliftowe kratki nie pasują? przecież kształt jest chyba ten sam, a pionowe podpórki można wyciąć :tongue4:

no ale poliftowe boczne składają sie z dwóch części kratki i zaślepki na halogen :gwizdanie:, temat przerabiany już wielokrotnie, do przedlifta trzeba zrezać zespolone halogeny z kratką, a u mnie dojdzie do tego ori siatka z RSa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wam rozebrac i pokazac jak to w poliftach wyglada :) ale z tego co widzialem to da rade te kratki wsadzic :wink4:

ale chodzi o kwestię zamocowania halo, w polifcie masz przygotowane na to miejsce, a u mnie niestety trzeba rezać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa :wink4: nie wiedzialem :decayed:

ale jest na to patent, już kilka razy obczajałem jak to robił u Siebie Mrogal :cool1:, także dam radę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote rezanko? :decayed: czekam na efekty :decayed: zrob te klamki :tongue4:

w sobote tylko zakup materiałów, bo idę na wesele :gwizdanie:, ale od poniedziałku jak się wezmę to może w następny czwartek bedzie gotowe :polew:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:15_________________________________________________eee, bym zapomniał, w sobotę kupiłem gwintowniki do lewarka, biegów :slina:, także jeszcze jedno rezanko dojdzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wam rozebrac i pokazac jak to w poliftach wyglada :) ale z tego co widzialem to da rade te kratki wsadzic :wink4:

ale chodzi o kwestię zamocowania halo, w polifcie masz przygotowane na to miejsce, a u mnie niestety trzeba rezać :good:

kup halo z a3 u mnie chyba z a3 wyrezalem, sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy według etki do starego zderzaka montuje sie dodatkowy element aby przykręcic halo, sprawdzane na roczniku 98

schowek01yb.jpg

http://a.imageshack.us/img717/6605/schowek01yb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rokmińcie temat halo i tego magicznego elementu to zrobi się kolejny obowiązkowy mod dla przedliftów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy według etki do starego zderzaka montuje sie dodatkowy element aby przykręcic halo, sprawdzane na roczniku 98

schowek01yb.jpg

http://a.imageshack.us/img717/6605/schowek01yb.jpg

ale wtedy element nr 11 z polifta nie pasuje ma inny luk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy według etki do starego zderzaka montuje sie dodatkowy element aby przykręcic halo, sprawdzane na roczniku 98

schowek01yb.jpg

http://a.imageshack.us/img717/6605/schowek01yb.jpg

ale wtedy element nr 11 z polifta nie pasuje ma inny luk

Z tym 11 to niewiem nie moge go znaleźć :gwizdanie: ale porównując go do wersji poliftowej jest inny[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________Ten halo montowany był tylko w 98r i chyba w góre :gwizdanie: w 97 jest jeszcze w reflektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gale tniesz? :polew:

:kox:

slepy szkoda ze ten zderzak z polifta poszedl juz :confused4: bys mial sprawe zalatwiona w sumie za free :wallbash: ze ja wczesniej nie wiedzialem ze szukasz :wallbash:

no niestety, szkoda żeśmy się wcześniej nie dogadali :gwizdanie: :wallbash:

slepy, do tych kratek z rsa, wrzuc dokladke z cupry i zółte halo :decayed:

spokojnie, spokojnie, wszystko bedzie w swoim czasie :gwizdanie:, ale napewno nie zostanie w stockowej czerni ta dokładka :evil:

Slepy według etki do starego zderzaka montuje sie dodatkowy element aby przykręcic halo, sprawdzane na roczniku 98

schowek01yb.jpg

http://a.imageshack.us/img717/6605/schowek01yb.jpg

ale wtedy element nr 11 z polifta nie pasuje ma inny luk

Z tym 11 to niewiem nie moge go znaleźć :gwizdanie: ale porównując go do wersji poliftowej jest inny[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________Ten halo montowany był tylko w 98r i chyba w góre :gwizdanie: w 97 jest jeszcze w reflektorze

Mi po głowie i tak chodzą zespolone :kox:, co by wyglądało jak USej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...