Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

były już w acie - ale nie mają więcej jak pół roku na oko :good:

naprawdę za***iście fajne - tylko nie mam stoperów z tyłu :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no bede musiał obadać sprawę, ale to dopiero na wiosnę, zimę sobie na luzaczka przelatam na gumie :wink4:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________ale mi sie podoba ta strona 69 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________a tak na serio to znalazłem ciekawą alternatywe :kox:

1200937416

http://allegro.pl/org-tuning-vw-golf-iv-polo-audi-seat-leon-skoda-i1213425366.html

chyba doszedł mi jeszcze jeden mod :gwizdanie:

Świetnie wyglądają - widziałbym coś takiego u siebie :)

Co do rezania to taśma dwustronna - do zdjęcia będzie trzymać :polew:

69 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zdjecia jak najbardziej :kox:, coś się wymyśli, o ile wogóle wskoczy to do auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wskakuje. i zaraz po tym awx albo avg + pierdoły :good:

69 :good:

masz literówke AVF :decayed:, tego bym nawet bardziej chciał bo więcej niutków w serii :decayed:, potem Turbo BRD, wtryski AL, centrzzalny ICek, i powinno sie już dobrze odpychać, ale to dalsza przyszłość, narazie rezam popierdółki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, pomyłka :decayed:

do tego klimatronic - którego chyba jeszcze nikt nie zrezał :decayed:

ale to już chyba wyższa szkoła jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, pomyłka :decayed:

do tego klimatronic - którego chyba jeszcze nikt nie zrezał :decayed:

ale to już chyba wyższa szkoła jazdy

Klima, jak już to bedzie rezana, na samym końcu :decayed:, jakoś nie jest mi to do szczęścia potrzebne :wink4:, ale większość poliftów, ma właśnie konsole pod klimę, i chcąć wymieniać konsole, co jest w planach, to trzeba bedzie klimkę ogarnąć :naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:08_________________________________________________chyba ze uda mi sie gdzieś wyrwać taką :gwizdanie:, myśle że po małej rzeźbie ogrzewanie by chodziło, na tych pokrętłach :good:

74245118.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupował ktoś szkła do siebie od tego allegrowicza, bo zastanawiam się czy ich nie wziąść :gwizdanie:

jakie szkła ?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

do tego klimatronic - którego chyba jeszcze nikt nie zrezał :decayed:

zrezal zrezal :good: jest watek na forumie, jeden magik wiecej robi niz gada :naughty:, ladnie se to ogarna i jeszcz kilka innych rzeczy w elektryce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupował ktoś szkła do siebie od tego allegrowicza, bo zastanawiam się czy ich nie wziąść :gwizdanie:

jakie szkła ?

Jak zwykle zapomniałem linka :wallbash:http://moto.allegro.pl/audi-a4-wklad-szklo-lusterka-lusterko-1999-01-podg-i1180278459.html

Chodzi o wkłady lusterek, bo chetnie zmontuje sobie podgrzewane, a szkła tez by pasowało wymienić to nie wiem czy sie nie oplaca takich kompletnych łyknąć :mysli:

A z modów, wskoczyło oświetlenie środka i bagażnika w białych LEDach :kox:, no i w końcu naprawiłem podświetlanie zapalniczki :good:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 00:08_________________________________________________Panowie poratujcie, bo nie mam kasy na mody :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157036.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, pomyłka :decayed:

do tego klimatronic - którego chyba jeszcze nikt nie zrezał :decayed:

ale to już chyba wyższa szkoła jazdy

Seba1_2 rezał u siebie, w tym swapa na AWX'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

karwa, nawet nie popatrzyłem że to do polifta :wallbash:, ogólnie to chyba bedzie kicha ze znalezieniem prawego wkładu do lustra z anglika, czyli zostaje rzeźba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

karwa, nawet nie popatrzyłem że to do polifta :wallbash:, ogólnie to chyba bedzie kicha ze znalezieniem prawego wkładu do lustra z anglika, czyli zostaje rzeźba :decayed:

poszperaj dobrze na alledrogo,

ale nie masz tylko w tym angliku podgrzewania czy jest zniszczona tafla? zostaw aglika wrezaj mu mate tylko stopke mocujaca lusterko do karoserii wymien na swoja EU, jak cos pytaj solarka on to rezal i jest lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy te wkłady do Ciebie nie podejda, inaczej wyprofilowane jest lusterko poliftowe :gwizdanie:

karwa, nawet nie popatrzyłem że to do polifta :wallbash:, ogólnie to chyba bedzie kicha ze znalezieniem prawego wkładu do lustra z anglika, czyli zostaje rzeźba :decayed:

poszperaj dobrze na alledrogo,

ale nie masz tylko w tym angliku podgrzewania czy jest zniszczona tafla? zostaw aglika wrezaj mu mate tylko stopke mocujaca lusterko do karoserii wymien na swoja EU, jak cos pytaj solarka on to rezal i jest lux

właśnie anglika mam grzanego, i jest już na europejskiej stopce, tylko lustra mi zaczynają od spodu podzerać :confused4:, i chciałem wymienić z całym szkłem :gwizdanie:, no ale prawe zostawie tak jak jest a do lewego kupię matę i szklo :wink4:, no i muszę całą wiązkę ciągnąć do luster :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________No i w środku zrobiło sie przyjemnie :gwizdanie:, Jeszcze tylko kiera i taborety :przebiegly:

pakietowietlenieled.jpg

pakietowietlenieled2.jpg

pakietowietlenieled3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledzik za***iście się prezenci - i tak jak mówię, w alu pedałach jakby się odbijał to miód malinka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, jakie diody i ile sztuk kupiłeś ?

do czego? bo ostatnio dość sporo diod kupowałem :gwizdanie:

ledzik za***iście się prezenci - i tak jak mówię, w alu pedałach jakby się odbijał to miód malinka :good:

już rozmawiałem w tej sprawie, i jest nadzieje że bedą :przebiegly:

no te lady daja po oczach :naughty: musze zmienic u siebie na takie jak masz jakas fote jak one wygladaja to pokaz :good:

które, które piszcie o które wam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o rodzaj diód do wnętrza: pod nogi, do podsufitki i ajk się orientujesz to jakie są w lampkach w tylnych słupkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...