Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

jak dziala ten przycisk i jak go podpiac to nie jest problem, tylko gdzie go wpiac zeby za duzo nie kombinowac[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 21:35_________________________________________________slepy a od przycisku ida takie przewody?

zolty/niebieski

czerwony/fioletowy

czerwony/niebieski

bronzowy

Tak dokładnie takie :wink4:

jak dziala ten przycisk i jak go podpiac to nie jest problem, tylko gdzie go wpiac zeby za duzo nie kombinowac

zajrzyj do pierwszego lepszego watku o montazu zdalnego sterowania CZ w A4 sa opisane kable i kostki ktore za co odpowiadaja

zaraz, bede przegądał te wątki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przejrzyj sobie wydaje mi sie ze to....

guzik.th.jpg

bede cos jutro myslał o tym :wink4:, napewno da sie to zrobić :naughty:

Da się bo ja tez to zrobiłem ;)) ale jakiś rok temu ;) jak wsadzałem skórę z boczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj sobie wydaje mi sie ze to....

guzik.th.jpg

bede cos jutro myslał o tym :wink4:, napewno da sie to zrobić :naughty:

Da się bo ja tez to zrobiłem ;)) ale jakiś rok temu ;) jak wsadzałem skórę z boczkami ;)

Pamietasz może gdzie się z tym wpinałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostki w lewym słupku ;) wpiołem się tak jak alarmy zakładają ;) w te same kable ;) z forum wziąłem które to kabelki sterują CZ i do nich podłączyłem ten guziczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostki w lewym słupku ;) wpiołem się tak jak alarmy zakładają ;) w te same kable ;) z forum wziąłem które to kabelki sterują CZ i do nich podłączyłem ten guziczek ;)

przegądam właśnie wątki o CZ, ale nic nie znalazłem narazie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest proste jak kopanie kartofli, w A4 CZ sterowany jest minusem, wystarczy zmusic guzik by przelaczal raz na jeden raz na drugi kabelek mase, kabelki podpiete pod odpowiednie przewody w skrzynce z wtyczkami po lewej w nogach i juz. I pewnie wlasnie ten guzik tak dziala ze jak naciskamy zamknij to puszcza mase na przewod zamykajacy, jak otworz to na otwierajacy

zależy który rocznik bo u mnie jest sterowany na przemian +,- (cały czas na otwartym zamkujest plus a jak się zamknie jest minus) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest proste jak kopanie kartofli, w A4 CZ sterowany jest minusem, wystarczy zmusic guzik by przelaczal raz na jeden raz na drugi kabelek mase, kabelki podpiete pod odpowiednie przewody w skrzynce z wtyczkami po lewej w nogach i juz. I pewnie wlasnie ten guzik tak dziala ze jak naciskamy zamknij to puszcza mase na przewod zamykajacy, jak otworz to na otwierajacy

zależy który rocznik bo u mnie jest sterowany na przemian +,- (cały czas na otwartym zamkujest plus a jak się zamknie jest minus) :wink4:

muszę sprawdzić jak jest u mnie, tylko gdzie to można sprawdzić, w którejś z tych kostek przy nogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wpinałeś centralke od pilota te same kabelki możesz też wykorzystać ten kabelek co jest w dzwiach co idzie do zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wpinałeś centralke od pilota te same kabelki możesz też wykorzystać ten kabelek co jest w dzwiach co idzie do zamka

Dzięki wielkie, dzisiaj już tego nie ogarnę, w tygodniu się za to wezmę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut roboty :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 13:48_________________________________________________podjedź do mnie to się wepnie tylku musiałbyś mieć kierowce skrobneło by się małe co nieco :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut roboty :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 13:48_________________________________________________podjedź do mnie to się wepnie tylku musiałbyś mieć kierowce skrobneło by się małe co nieco :kox:

to chyba zostawie sobie to rezanie klamki, dozbieram więcej gratów i wpadnę na montaż :drunk:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 13:56_________________________________________________Jakby ktoś słyszał o kierze od S4, na mały wieloklin, to proszę o info, pilnie kupię, może być bez Airbagu, Cena do 400zł z poduchą, kiera może być wychechłana, i tak idzie do obszycia, zależy mi na dobrym stanie poduchy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem w bdb stanie za 400zł trza było brać, wisiała z 5 minut w dziale sprzedam :)

Pany co do tej klamki z przyciskiem to gdzie się trza wpiąć dokładnie? Która kostka i które kable. Ten schemat to dla jakiś profesorków, a nie dla przeciętnego zjadacza chleba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem w bdb stanie za 400zł trza było brać, wisiała z 5 minut w dziale sprzedam :)

Pany co do tej klamki z przyciskiem to gdzie się trza wpiąć dokładnie? Która kostka i które kable. Ten schemat to dla jakiś profesorków, a nie dla przeciętnego zjadacza chleba :)

:polew::good:

fakt po wuju fest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem w bdb stanie za 400zł trza było brać, wisiała z 5 minut w dziale sprzedam :)

Pany co do tej klamki z przyciskiem to gdzie się trza wpiąć dokładnie? Która kostka i które kable. Ten schemat to dla jakiś profesorków, a nie dla przeciętnego zjadacza chleba :)

Kierkę od Ciebie przyczaiłem dopiero jak ktoś ją łyknął :wallbash:

No a schemat do mnie nie przemawia :thumbdown:, Bede próbował to samemu w tygodniu na chłopski rozum rozwiązać, to jak coś to wkleje fotki :good:

o co chodzi Ci z tym linkiem? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...