Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

jak auto zostanie złożone i będzie już gotowe to wpadnij na spota kujawsko-pomorskiego :decayed:

:good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:57_________________________________________________

z cena blotnika to pojechal,drzwi taniej kupowalem

dlatego juz z rok jest na aukcji.od kiedy ja zaczolem skladac to zadnego prawego progu nie bylo lewy sie trafil.co prawda to kompletu na nastepnego rsa brakuje mi juz tylko tylnych cwiar(ale raczej sie nie trafia)i prawego progu reszta jest w garazu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo jest tego na szrotach a ciołki nie wiedzą że to od Rs4 :) Jeden koleś z KCH ( Nie jeździł na spoty ) miał polifta czerwonego z grillem od rski, patrze auto na sprzedaż na allegro hm... dzwonie do gościa mówię mu tak ...

- Witam, widzę że sprzedaje Pan samochód

- Tak, sprzedaje

- Byłbym zainteresowany grillem, (zaproponowałem mój grill oraz dopłatę 100 zł) Dodałem że mam grill od poliftowego audi a4 b5 a skoro sprzedaje to nie będzie mu potrzebny, zresztą kupujący i tak nie będzie widział różnicy ...

- W odpowiedzi usłyszałem ... Mój też jest od polifta i nie widzę sensu zamiany ...

- Mówię mu no własnie nie widać sensu ale 100 zł wpadnie

- Niestety ale dziękuje za propozycje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 aucie tez ma byc 2.7 bit?

juz jest wystarczy wlozycz do auta :> ale to jak odbiore od nosba najpierw tego to mu zostawie nastepnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 aucie tez ma byc 2.7 bit?

juz jest wystarczy wlozycz do auta :> ale to jak odbiore od nosba najpierw tego to mu zostawie nastepnego :naughty:

oba sedany?po co ci 2 takie same dupowozy? :naughty: :naughty: ale beda grubo wygladaly obok siebie...kolor mniemam ze bedzie inny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 aucie tez ma byc 2.7 bit?

juz jest wystarczy wlozycz do auta :> ale to jak odbiore od nosba najpierw tego to mu zostawie nastepnego :naughty:

Najpierw to mi wyślij tunel poliftowy do flokowania !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dostales?chyba zaraz zrezygnuje z tego goscia z forum bo tydzien ci juz wysyla!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie dostales?chyba zaraz zrezygnuje z tego goscia z forum bo tydzien ci juz wysyla!!!

No niestety nie dostałem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym juz sie zajmie blacharz ale z tego co wiem to musi byc zywica zrobione

no napewno musi coś polepic, ale bedzie kolejna piekna sztuka :kox:, kolor wybrany? :przebiegly:

wybrany wybrany Sepangblau Perleffekt z RS6

ten kolor jest wyjebany :slina: :slina: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam go prysnietego na na kawalku blachy w cieniu sie ladnie mieni na taki dziwny fiolet :good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:33_________________________________________________

image.jpg

rs1.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz blizej ale widac(w oddali na foto :tongue4:) jeden ulep juz smiga :>

P1020531.jpg

a tu ultra mega lekkie recaro z rs4 b10 :polew:

P1020537.jpg

Jak ostatnio widziałem auto to było jeszcze recaro z B5 a teraz prosze juz z b10 idziesz chopie z modami :decayed:

Nowy lakier to zawsze nowy lakier :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...