Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

a kogo mamy sie czepic?jak to on swapuje :kox: blotniki dwa kupilem wczoraj od rsa tylko ze lewe ale za smieszne pieniadze goscie nie wiedzieli co sprzedaja :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam nie czepilismy sie my go po prostu lubimy a kto się lubi ten sie czubi :>

kazdy wie że to dobry majster tylko powolny :) a my go delikatnie poganiamy :tongue4:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:24_________________________________________________to sprzedaj jeden lewy

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:25_________________________________________________może ja kupie gdzieś dwa prawe to tez ci sprzedam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz przyjdzie Nosb i powie zabierać te pseudo S4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walta sie zabierac ten dziurawy kajak nie bede marnowal baranka na niego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walta sie zabierac ten dziurawy kajak nie bede marnowal baranka na niego :polew:

juz barankiem trzeba pryskać?? faktycznie może daj spokój :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb zauważyłem ze wszystkie twoje watki zaczynają się od w toku :)

raczej kończą :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejjcie sie smiejcie jeszcze tylko tona szpachlu i sami bedzie chcieli takiego miec :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale jakoś nie wyobrażam sobie rozstania z moją dotychczasową a4. A pracując na szrocie mogę se modzić i kosztów wielkich nie ponoszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bobrzanach, czekam własnie na jakiś 1.8t bo póki co nie ma :confused4: ale to 2.7 nie wiem czy już nie za droga zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

2,7 z przednim napędem to nie będzie dobry pomysł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał :naughty: ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:

2,7 z przednim napędem to nie będzie dobry pomysł :gwizdanie:

chyba że zmniejszą moc :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dwa lewe bo sie opylalo jak sie nie dostanie d*py ori a raczej napewno to z nich jakos trzeba wycudowac tylne blotniki nosb moze magica jakiegos tam ma u siebie po fachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ośka to główny problem

zrobisz swap na 2,7 i bedzie tak

była furka tasina

Kasku na alegro są dwa błotniki ale po 700zł/szt :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:50_________________________________________________http://allegro.pl/blotnik-l-audi-rs4-rs-4-s4-i1636342477.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...