Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cyhba juz byly w tym temacie jezeli to nie te same. Na niemieckim e-bayu kosztuja cos kolo 270€

Opublikowano
  • Autor

Coś takiego wygrzebałem. Zapewne zaraz pojedziecie, jaka wiocha, jednak skoro znalazłem, to informuję :gwizdanie:

http://cgi.ebay.it/Fanali-fari-posteriori-LED-AUDI-A4-B7-8E-AVANT-neri-/360266674388?cmd=ViewItem&pt=Ricambi_automobili&hash=item53e19130d4

Było jako News - to są chyba lampy In Pro.

Ciekawe jak w "realu" się prezentiren ? :)

Opublikowano

Było jako News - to są chyba lampy In Pro.

Ciekawe jak w "realu" się prezentiren ? :)

präsentieren :wink4:

Opublikowano
  • Autor

vielen Dank :)[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:39_________________________________________________Kilka fotek lampek Dectane na A4 Avant

rli1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

rli2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

rli3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

rli4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

ostatnio jechałem za A4 na takich lampach ( nie wiem dokładnie jakiego producenta ) ale rozczarowałem się - kiepsko to wyglądało

Opublikowano

a te z a6 nie pasuja? jezeli pasuja to po co kombinowac z innymi?

Opublikowano

a te z a6 nie pasuja? jezeli pasuja to po co kombinowac z innymi?

A kolega czytal watek od poczatku czy sie obudzil?

Jakby pasowaly P&P to by juz chyba tu wszyscy na takich A6 jezdzili.

Opublikowano
  • Autor

a te z a6 nie pasuja? jezeli pasuja to po co kombinowac z innymi?

Proponuje tą wypowiedz na najlepszą w tym wątku...kto jest za :) ?

Opublikowano

Ja nie bo grzebalem z tymi z A6 i technicznie to trzeba troche rzezbic, a co prawda fajnie swieca, ale wykonanie nigdy nie bedzie perfekcyjne. Ogolnie jakbym to chcial perfekcyjnie zrobic, to pochlonely by wiecej jak 500€, a te z dectane sa za 280€ wiec juz przelkne ten pasek na rancie klapy, a jak wyjda te czarne dymione to bedzie ok jak do mnie.

Opublikowano

Koledzy a ma ktoś u siebie w sedanie założone jakieś lampki ledowe

Opublikowano

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

Opublikowano

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy :good:

Opublikowano

Ja w poniedzialek tne moje juz wszystko mam (przekladam panele ledowe z A6 do moich lamp)zostalo tylko to ladnie przeszczepic i podlaczyc jak dobrze pojdzie to mysle ze we wtorek wkleje jakies zdjecia :)

Opublikowano

Ja w poniedzialek tne moje juz wszystko mam (przekladam panele ledowe z A6 do moich lamp)zostalo tylko to ladnie przeszczepic i podlaczyc jak dobrze pojdzie to mysle ze we wtorek wkleje jakies zdjecia :)

Daj do wątku " zrób to sam " :):good: opis krok po kroku i koszta :)

Opublikowano

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy :good:

Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory.

Mi sie nie podoba.

Opublikowano

Panowie i jak tam z dostępnością lampek od Dectane? orientuje się ktoś? zawsze można samemu je trochę poprawić by świeciły się też te w klapie...

Opublikowano

Panowie i jak tam z dostępnością lampek od Dectane? orientuje się ktoś? zawsze można samemu je trochę poprawić by świeciły się też te w klapie...

Kolega MrMol zamowil i juz założył, więc problemu z dostępnością jakiegoś poważnego nie ma. Zdjęcia:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_lampy_dayline_jakie_wybrac-t113387.0.html;msg1626509#msg1626509

Opublikowano

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy :good:

Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory.

Mi sie nie podoba.

Jakbyś jechał wieczorem 10m za mną albo mironiem to nawet byś nie pomyślał że to A4. Poza tym mają prawo Ci się nie podobać i kupisz co zechcesz :cool1:

Opublikowano

Rezane A6 beda zawsze krzywe - diody co prawda sie mieszcza ale sa imo za szerokie i odleglosc od krawedzi lampy jest nierowna wtedy. Wyglada to kiepawo.

nie no kolego, u Mirona wyszło to cacy :good:

Nieprawda. Obejrzyj sobie dokładnie zdjecie beb36332344d6d27.jpg i porownaj dokad LEDy siegaja od strony wewnetrznej a jaka jest odleglosc od gory.

Mi sie nie podoba.

Jakbyś jechał wieczorem 10m za mną albo mironiem to nawet byś nie pomyślał że to A4. Poza tym mają prawo Ci się nie podobać i kupisz co zechcesz :cool1:

:good: święta prawda. O gustach się ie dyskutuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.