Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To teraz musisz zonie kupic A1 :decayed: bo Citroen nie bardzo bedzie tam pasowal

przecież w garażu będzie stało B6 i B8 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.

Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa :kwasny: wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma .

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ----------

Wyrezane przed garazem :naughty:

http://s19.postimage.org/fvq334s9v/IMG_7758.jpg

mam cos podobnego ale w WC :polew::polew::polew::polew:

e6ea372295069665med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

Jest git tylko oby się nie zapadły, po dwóch latach będzie widać czy dobrze zrobione :naughty:, która firma Ci kładła kostki:question:

Pomysł prze za***isty :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.

Ja tez miałem wszystkie kody i doooopa :kwasny: wszystko zalezy od KOMFORTU kto jaki ma .

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 18:52 ----------

Wyrezane przed garazem :naughty:

http://s19.postimage.org/fvq334s9v/IMG_7758.jpg

piękne ;-) aż podkradnę Ci zdjęcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu puzle przed garażem :thumbup1:

i to się nazywa miłość do marki - jak kiedyś kosząc trawę na sporej działce wykosiłem logo audi - efekt był miazga

Ps. dawaj foto lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała kosmetyka w mojej B8 :wink: lusterka zewnetrzne 2012 w full opcji czyli:

- podgrzewane

- elektrycznie regulowane

- automatycznie przyciemniane (FOTOCHROM)

- elektrycznie składane

- z funkcja pamięci ustawiania ( to pod fotele w niedalekiej przyszłosci :naughty: )

- AUDI SIDE ASSIST

IMG_7765.jpg

IMG_7763.jpg

IMG_7764.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a funkcja pamięci lusterek to nie kwestia odpowiedniego modułu,foteli i kodowania tylko? czy one różnią się od elektrycznych,składanych jeszcze czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a funkcja pamięci lusterek to nie kwestia odpowiedniego modułu,foteli i kodowania tylko? czy one różnią się od elektrycznych,składanych jeszcze czymś?

Audi nic nie zmieniło w filozofii lusterek :wink: jest tak samo jak w poprzednich modelach B6 czy B7 .

Roznice polegaja oczywiscie w ilości kabli w lusterku do sterowania silniczkami . W pełnej opcj jest 14 pinów a zas w składanych bez pamieci 10 pinów.

Do odpalenia wszystkiego musimy miec oczywiscie fotele wyposazone w sterowniki pamieci , pozniej tylko kodowanie i odblokowanie OCHRONY KOMPONENTU :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dawno nic nowego nie robiłeś przy swoim B8 i nudno się robiło :decayed: fajny mod, bardzo przydatny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...