Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos może ma doczynienia z fotelikami kinderkrafta ? sa w biedronce teraz w miare niskiej cenie, no i z "wygladu" tez sa w miare ciekawe

ewentualnie moze ktos sie podzieli doswiadczeniami z innymi modelami/firmami z takiej nizszej polki cenowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktos może ma doczynienia z fotelikami kinderkrafta ? sa w biedronce teraz w miare niskiej cenie, no i z "wygladu" tez sa w miare ciekawe

ewentualnie moze ktos sie podzieli doswiadczeniami z innymi modelami/firmami z takiej nizszej polki cenowej

pisz do założyciela tematu....ogarnia takie rzeczy :wink:

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-dzieciece-foteliki-samochodow-79597/

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

przybywa malych obywateli u mnie tez :)

gratulacje :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Twoja sie czuje ? wszystko okej ?

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Bo Ty Miszka z tego co czytałem przed chwilką na katowickich to sie deczko stresujesz :polew: .....hehe....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Twoja sie czuje ? wszystko okej ?

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Bo Ty Miszka z tego co czytałem przed chwilką na katowickich to sie deczko stresujesz :polew: .....hehe....:decayed:

moja się czuje w miarę ok, czasem ją kręgosłup boli i brzuch jak mała szaleje

ja się nie stresuje tylko się leczę po weekendowym kawalerskim :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że to był klinek ;) ...oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

Będzie wszystko dobrze.. trzymaj się tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zapalenie płuc w wieku chyba 11lat i pamiętam, że to był hard core, a tu jeszcze takie małe dziecko, no nic do zdrowia niech wraca szybko, powiedz, że chłopaki z AA4 klubu wypiją jej zdrówko :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRYFI

3majcie się i wspomagaj żonę jak możesz. Mój synek jak miał 4 miesiące jak spędził miesiąc w szpitalu w Tychach na zapalenie oskrzeli, a potem płuc. Nie wspominamy tego za dobrze, zwłaszcza żona!

Pozdrowionka i życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki!!!

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ojcostwo to nie tylko same miłe chwile choć bardzo bym chciał. Dziś w dniu dziecka, moja 3,5 roczna córka trafiła do szpitala pediatrycznego w BB z objawami obustronnego zapalenia płuc. Spędzi tam tydzień podłączona do kroplówek i aparatury oddechowej. To straszne widzieć ją z tymi wenflonami i plastrami. Ciągle płacze i chce do domu a my nie możemy nic na to poradzić. W dodatku na jednej małej sali jest 4 dzieci z rodzicami. 5 razy latałem dom-szpital by dowieźć odpowiednie rzeczy a i tak co chwilę muszę dowozić coś nowego. Koszmar....

my też to przeszliśmy jak maleństwo miało 8 m-cy...masakra ...służba zdrowia ,z którą mieliśmy doczynienia to banda ....gdyby była możliwość to bym ich polecił do odstrzału jak na wścieknięte lisy

trzymaj się ,Żonę pozdrów ,dzieciaczka również...jak co to pomożemy tak jak będziemy mogli

fon dostępny 24h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcinie współczuję, życzę zdrówka małej i cierpliwości dla Was. Moja młodsza córka też była w szpitalu na obustronne zapalenie płuc w wieku 2.5 roczku. Po 2 tygodniach zarazili ją salmonellą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...