Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

dobra dobra :polew: :polew: :polew: ja pamietam inna wersje

Opublikowano

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

:polew:
Opublikowano

:decayed:

idę do doma :decayed::hi:

Opublikowano

hmmm w Rykach też mnie przekonywał żebym nie jechał do Bidy bo planowałem... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Planowaliśmy mój drugu, planowaliśmy :decayed::naughty:

Opublikowano

Ale Wy ściemniacze jesteście :polew:

Ktoś gdzieś kiedyś pisał że paput największy :tongue4: ale na razie ja mu wierze :wink4:

Opublikowano

Ale Wy ściemniacze jesteście :polew:

Ktoś gdzieś kiedyś pisał że paput największy :tongue4: ale na razie ja mu wierze :wink4:

Przecież był spot w bidzie chyba :naughty: ja pisałem ze moze będe, ale rafalekx inaczej rozkręcił sprawe :decayed:

Opublikowano

Ale Wy ściemniacze jesteście :polew:

Ktoś gdzieś kiedyś pisał że paput największy :tongue4: ale na razie ja mu wierze :wink4:

Przecież był spot w bidzie chyba :naughty: ja pisałem ze moze będe, ale rafalekx inaczej rozkręcił sprawe :decayed:

właśnie, 4 autka były bo norbert hu wie gdzie zapodział lampy :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:08_________________________________________________kurrffffa ja najwiekszy ściemniacz na forum jestem :mysli: no no zaraz za rafalekxem i kowim :kox:
Opublikowano

kurrffffa ja najwiekszy ściemniacz na forum jestem :mysli: no no zaraz za rafalekxem i kowim :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: chyba Cię posmyrało :P

Opublikowano

Mniejsza kto większym, ustalcie gdzie i o której się widzimy.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem chetny,podajcie termina :kox:

Opublikowano

ooo ktoś nowy się odezwał :notworthy: Może się zgadamy i pojedziemy na Lbn, w najbliższa niedzielę 06, bo w Lubartowie ciężko będzie zebrać eqpe, odezwij się w Spotach LBN :)

Opublikowano

Oo że ja tego wątku nie widziałem :decayed:

Ogólnie to w ja jestem chętny na spota, ale na weekendach to siedzę w szkole więc spot tylko w LBN

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie Panowie. Ma ktoś może chwilkę czasu? :naughty:

Opublikowano

Witajcie Panowie. Ma ktoś może chwilkę czasu? :naughty:

zależy do czego :)
Opublikowano

Już nie aktualne raczej :tongue4:

Opublikowano

witam spociarzy xD

ja chętny na spota ale raczej w lbn, najbliższa niedziela mi pasuje, bede jeszcze potwierdzał koło piatku jak bedzie wiecej audiczek

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.