Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no miałem miałem problem, ale jakoś przeszło, przynajmniej mi się wydaje albo konie zdechły hehe :) A serio to zaraz po wymianie turbo od 170 i programie, jak załadowałem auto albo w 4 osoby tak że był obciążony to przy trzecim lub czwartym biegu, gdzieś w granicach 2 - 3 tys obrotów przy dociśnięciu gazu potrafiło się po prostu ślizgać, obroty wzrastały nagle do 3 - 4 tys a prędkość ta sama. To wszystko przy około 206 KM i 430 Nm.

Daaawno już mi się nic z tym sprzęgłem nie działo a zrobiłem na nim od programu około 100 tys. ( Program u Rogala )

Zgodnie z materialami serwisowymi 2.0 tdi ma przenuesienie napedu do 350 NM

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zatyczka od bixa 8k0 941 159 A

Jaka jest cena tego ?

Opublikowano

Pewnie netto :kwasny:

Opublikowano

mi też coś tu śmierdzi :whistling:

ale wypasik :slina:

Opublikowano

nadal nie moge sobie poradzic z resetem po wymianie czujnika G450 :(

na pocieszenie odpalilem ekran przy cofaniu (mam tylko tyl) - dzieki Grzes.

ateje3a3.jpg

Opublikowano
nadal nie moge sobie poradzic z resetem po wymianie czujnika G450 :(

na pocieszenie odpalilem ekran przy cofaniu (mam tylko tyl) - dzieki Grzes.

http://img.tapatalk.com/d/13/03/09/ateje3a3.jpg

A podobno nie da rady ;)

Czy przy mmi basic (kolorowy bez navi) tez się uda jak sterownik 4 kanałowy i czujniki tylko tył? Zaciekawiłeś mnie, bo temat odpuściłem do czasu instalacji czujników z przodu i zmiany sterownika. Ale jak dałoby się uruchomić to poprosiłbym o jakieś wskazówki :)

Opublikowano

No ja mam basic can i kolorowe ekrany.. Opis w kodowaniu vag we warsztacie :)

Opublikowano
nadal nie moge sobie poradzic z resetem po wymianie czujnika G450 :(

na pocieszenie odpalilem ekran przy cofaniu (mam tylko tyl) - dzieki Grzes.

http://img.tapatalk.com/d/13/03/09/ateje3a3.jpg

A podobno nie da rady ;)

Czy przy mmi basic (kolorowy bez navi) tez się uda jak sterownik 4 kanałowy i czujniki tylko tył? Zaciekawiłeś mnie, bo temat odpuściłem do czasu instalacji czujników z przodu i zmiany sterownika. Ale jak dałoby się uruchomić to poprosiłbym o jakieś wskazówki :)

Da się:) wszyskie wskazówki masz w warsztacie, w dziale kodowania VCDS

Niewiecie moze gdzie mozna kupic taka zaslepke zarowki z lamy xenonowej ?

O którą konkretnie zaślepkę chodzi ??

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Panowie ,widze ze sporo z was ma 2.0 tdi po programach, nie macie problemów ze sprzęgłem??

moze ktos z was miał taki przypadek:

http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/slizgajace-sie-nowe-sprzeglo-264558/

Janusz - moman miał podobne jazdy - napisz do niego...

A no miałem miałem problem, ale jakoś przeszło, przynajmniej mi się wydaje albo konie zdechły hehe :) A serio to zaraz po wymianie turbo od 170 i programie, jak załadowałem auto albo w 4 osoby tak że był obciążony to przy trzecim lub czwartym biegu, gdzieś w granicach 2 - 3 tys obrotów przy dociśnięciu gazu potrafiło się po prostu ślizgać, obroty wzrastały nagle do 3 - 4 tys a prędkość ta sama. To wszystko przy około 206 KM i 430 Nm.

Daaawno już mi się nic z tym sprzęgłem nie działo a zrobiłem na nim od programu około 100 tys. ( Program u Rogala )

U mnie było dokładnie tak samo ,jak auto zapakowane to czasem sie slizgnęło ,potem przechodzilo i było dobrze. Dla swietego spokoju chciałem sobie poprawic i zmieniłem na nowe. Efekt jest taki że jest o wiele gorzej niz na starym zestawie. shit Walcze dalej ,najgorsze jest to że skrzynia w b8 jest wielka jak od czolgu i wszelkie zabawy z jej wyjmowaniem to spore koszta:(

Opublikowano
No ja mam basic can i kolorowe ekrany.. Opis w kodowaniu vag we warsztacie :)

Dzieki, dawno tam nie zaglądałem.

Ale potwierdzam, że działa pięknie :) już uruchomiłem, nawet miałem podpowiedź w longcoding :)

Opublikowano
Fele pomalowane :decayed:

jeszcze muszę dekielek pomalować na grafit lub czarny :wink:

http://imageshack.us/a/img849/8479/20130308151117.jpg

wiem, wiem... zawias jest za wysoki :wink:

Mi tam sie bardzo podobają dekielki w tym kolorze w jakim są :whistling:

Opublikowano
Nie wiem czy dużo czy mało, ale wrzucam, może komuś podejdzie:

AUDI A4 KOMPLET FOTELI KOMPLETNA TAPICERKA BOCZKI (3055691940) - motoAllegro

jak pamiętam to już wisi długo ten komplet, okrojone boczki z elektryki, światełek i kratek :kwasny:

Opublikowano

Piękna sztuka ta S4 - łykaj ją Cuber :naughty: zacna jest

Opublikowano

A co to za bajer?

Opublikowano
Car Repair Manuals

It's over. Completely over.

Chyba sie do Elsy dobrali...

Opublikowano
Mam na sprzedaz składane lusterka ,pod Pamieć 16 PIN (14 przewodów) :wink: dodatkowo przełacznik w tapicerce drzwi oraz plastikowa raczka .

Jaka kasa?

PLN :decayed: wiecej info na PW

Te lustra jeszcze są? 16 PIN to z fotochromem chyba? Daj znaka na PW...

No i .....HAPPY BIRTHYDAY......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
Tak hula moja klapa:

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

do sedana tez chcę zeby z pilota sie zamykało :decayed:

Moze takie wyrezasz ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-256830/index8.html

Tu nic niema, chyba sie nie znasz sie na sedanie :grin:, kazde B8 ma automatycznie podnoszenie klapy.

Chodzilo mi o zamykanie klapy w sedanie :decayed:

Każde B8 ma automatycznie podnoszenie klapy ????

"siurrr" ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.