Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie myślałem, że są tylko okrągłe i podłużne. No nic, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podawał gdzieś numer zestawu naprawczego pokrętła MMI 3G, nie mogę tego odszukać, pomożecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie kupić urządzenie do ustawiania spryskiwaczy na szybę? Potrójne dysze się przestawiają non stop.

Tylko nie piszcie, że można to igłą ustawić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie kupić urządzenie do ustawiania spryskiwaczy na szybę? Potrójne dysze się przestawiają non stop.

Tylko nie piszcie, że można to igłą ustawić :D

To do tego są specjalne urządzenia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje :D Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje :D Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia ;)

je tam bo to nie igłą do dratwy tylko maciupką :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając w planach zmiane gateway można zrobić klona ustawień obecnego i potem zrobić przywrócenie ustawień na nowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kuwa w taka pogode jak teraz czyli w zasadzie non stop brudna szyba na ile wam starcza sprysków.. majac bixa bo ja zalałem do pełna w neidziele płyn a dziś kuwa 200km i znow czek sie zapalił...

zmianiłem spryski na mgiełki liczac ze bedzie mniej szło a tu d*pa..

what the heck ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien sobie czas dzialania i czestotliwosc uzycia spryskow lamp, powinno troche pomoc

Adjusting window/headlight washers and wipers: According to unconfirmed posts at motor-talk.de (see the original posts here for accurate information, in case my translation is flawed, http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=57and http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=56) in module Central Elect., adaptation channel 6 one can change the duration which the washers run, channel 25 the time of holding down the washer lever after which headlight washers activate and in channel 26 the amount of washer lever presses required to activate the headlight washers. According to these unconfirmed posts, to completely disable the headlight washers, change in module 09, coding, byte 20 from 04 to 00 and save. To disable the "one more wipe after some time" function in the window washer (http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=55), in module 09, coding, wiper control sub-module (WWS), long coding wizard, change byte 1, bit 3. There is also talk of disabling the rear wiper, perhaps a coding checkbox already in Central Elect. module in VAG-COM/VCDS (see below). Some of these changes may not work in all model-years and are unconfirmed.

Edytowane przez _Gabriel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien sobie czas dzialania i czestotliwosc uzycia spryskow lamp, powinno troche pomoc

Adjusting window/headlight washers and wipers: According to unconfirmed posts at motor-talk.de (see the original posts here for accurate information, in case my translation is flawed, http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=57and http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=56) in module Central Elect., adaptation channel 6 one can change the duration which the washers run, channel 25 the time of holding down the washer lever after which headlight washers activate and in channel 26 the amount of washer lever presses required to activate the headlight washers. According to these unconfirmed posts, to completely disable the headlight washers, change in module 09, coding, byte 20 from 04 to 00 and save. To disable the "one more wipe after some time" function in the window washer (http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=55), in module 09, coding, wiper control sub-module (WWS), long coding wizard, change byte 1, bit 3. There is also talk of disabling the rear wiper, perhaps a coding checkbox already in Central Elect. module in VAG-COM/VCDS (see below). Some of these changes may not work in all model-years and are unconfirmed.

o właśnie faktycznie już kiedyś o tym myślałem a teraz dziura... no bo rpzód to mam tak uwalony od płynu sze szok.... dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje :D Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia ;)

Oj nie zawsze u mnie dysze tak zaszły nagarem od niebieskiego płynu zimowego że musiałem moczyć 2 dni w odkamieniaczu i d łubać specjalnym dłubakiem do spryskiwaczy.

Ale to i tak małe piwo powiedzcie mi czy komus kiedyś udało się ustawić tyle dysze żeby psikały na szybę??????? bo u mnie albo na sam spód szyby albo w okno sąsiadowi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje :D Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia ;)

Oj nie zawsze u mnie dysze tak zaszły nagarem od niebieskiego płynu zimowego że musiałem moczyć 2 dni w odkamieniaczu i d łubać specjalnym dłubakiem do spryskiwaczy.

Ale to i tak małe piwo powiedzcie mi czy komus kiedyś udało się ustawić tyle dysze żeby psikały na szybę??????? bo u mnie albo na sam spód szyby albo w okno sąsiadowi :facepalm:

Mnie się udało parę razy, ale długo się tym nie cieszyłem. Szybko się przestawiają. Dodam jeszcze, że ja ustawiam zwykłym śrubokrętem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta od kierowcy ładnie psika, ale na pasażera stronę to sika albo za wysoko albo za nisko, trzeci strumień ok. Zawsze mówię że muszę to przestawić ale wyleci z głowy do następnego użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wziąć nie igłę bo za gruba, ale włos z szczotki drucianki i idealnie pasuje :D Jak chcesz możesz mi dyche odpalić za prawa do narzędzia ;)

Oj nie zawsze u mnie dysze tak zaszły nagarem od niebieskiego płynu zimowego że musiałem moczyć 2 dni w odkamieniaczu i d łubać specjalnym dłubakiem do spryskiwaczy.

Ale to i tak małe piwo powiedzcie mi czy komus kiedyś udało się ustawić tyle dysze żeby psikały na szybę??????? bo u mnie albo na sam spód szyby albo w okno sąsiadowi :facepalm:

Miałem to samo ze spryskiem od strony pasażera. Moczyłem i moczyłem, troche pomogło, ale nie supełnie. Dysze też musiałem przestawiać, bo w kosmos sikały. I skończyło się na wymianie na nowe. Idealnie ustawione i już od prawie roku jest bez zmian. A jako że nie mam podgrzewanych (klimat tego nie wymaga) to koszta też nie wielkie. Więc stwierdziłem, że jak zacznie coś się dziać to po prostu wymienie na nowe. Ale faktem jest, że jak ktoś posiada podgrzewane to koszta znacznie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dowiedziec jaki model mmi mam w aucie ?

5555348400_1422299300_thumb.jpg

2736315000_1422299456_thumb.jpg

To moj panel. To jest 3g low czy 3g high ? Po czym sie to poznaje?

brak joy'a - to jest LOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...