Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O proszę, w zyciu bym nie pomyślał ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyrząd do demontażu tylnych lamp.

i jak jak zima zaskoczy a nie masz skrobaczki do szyb :D

Opublikowano

kuwa jak to wyglada ta szpatułka :D

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

Tez sie kiedys zastanawialem do czego ta "szpatułka" ;)

h2u9ucad.jpg

nkxu2xwa.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

A ja tak sie zawsze meczylem z wyjmowaniem tych lamp zeby zaczepow nie polamac :facepalm:

Opublikowano

A ja tak sie zawsze meczylem z wyjmowaniem tych lamp zeby zaczepow nie polamac :facepalm:

ja jestem zdolniejszy połamałem zaczepy :grin:

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Mam dwa pytanka do szanownego grona.

Po pierwsze, czy wydech z Q5, taki na dwie rurki jak w A4 3.0 TDI, podejdzie do naszych czwórek?

A drugie, co to jest na fotce? Mam takie coś w narzędziach w bagażniku.

6739873500_1453309014.jpg

Jak korzeń bo braveranie nie zapłonie to .... :lol1:

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo :P

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo :P

U mnie w przedlifcie jest taki sam zestaw, i żeby było śmieszniej to nie miałem pojęcia że te pierdołki do czegoś służą :wink:

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo :P

U mnie w przedlifcie jest taki sam zestaw, i żeby było śmieszniej to nie miałem pojęcia że te pierdołki do czegoś służą :wink:

Ja to samo, po pol roku jezdzenia autem dopiero ogarnalem, ze mam taki zestaw w bagazniku :grin:

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo :P

Z przedlifta. Zestaw mały MacGyver, Wrclaguna podobno tylko tych narzędzi używa do rezania. Na przykład quattro wyrezał tą szpachelką, co to niby do podważania lamp jest. :)

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

To są narzędzia z polifta? U mnie to wygląda zdecydowanie bardziej ubogo :P

U mnie w przedlifcie jest taki sam zestaw, i żeby było śmieszniej to nie miałem pojęcia że te pierdołki do czegoś służą :wink:
Tu nie ma znaczenia czy polift czy przedlift są różne zestawienia tego wyposażenia. U mnie np. Jest śrubokręt, szpatulka do lamp, szpilka do cholowania, spinka do wyciągania kapsli z śrub. Zestaw naprawczy opony czyli kompresor i łatka w sprayu.

I jak pierwszy raz zobaczyłem wyposażenie tej skrzynki to konsternacja...

Dlaczego nie mam klucza do kół i lewarka....? ZŁODZIEJE :)

Ale po chwili no po chol..ę mnie to jak nie mam koła zapasowego :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Krzychu to ten element w górnym lewym rogu :decayed:

DSC00514.jpg

Nie wiem jak zaznaczyć :facepalm:

Ja Cie pierdziu :D Pixjusz Ty żyjeszzz :D

ps. za cholere nie wiedizałem do czego ten kawałem plastiku miał służyć :D czlowiek uczy się całe życie :)

Opublikowano

A żyję jeszcze ...

Opublikowano

Widze przesiadka odrazu na lifta poszla no to pieknie :D ale przy twoim zapotrzebowaniu na moc czemu nie 3.0tfsi :D

Opublikowano

Widze przesiadka odrazu na lifta poszla no to pieknie :D ale przy twoim zapotrzebowaniu na moc czemu nie 3.0tfsi :D

Podatek akcyzowy za sprowadzenie auta powyżej 2.0 mnie zniechęcił (6 razy większy) i dla tego taka decyzja .

Zrobię program może na wiosnę i wystarczy (szkoda tylko że ośka-na Q nie starczyło Ojro, a golasa nie chciałem)

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu lewą kratkę do s-line przedlift ? Moja nie jest w środku zabudowana i mam wrażenie, że spalanie lekko wzrosło poza tym silnik się nie dogrzewa. Tak w ogóle to chyba jest to kratka z S4, które pewnie ma wylot w nadkolu.


Ile zawołać, za kratki nawiewów QQ1 ?

Opublikowano

Chciałem dziś zakodować VCDS-em sobie test wskazówek przy odpalaniu i po wciśnięciu "DO IT! " wyskoczyło takie cuś:

3729a56b1105fcb6med.png Nie byłem pewny którą opcję wybrać i wycofałem się z kodowania.

którą opcję wybrać gdy ten komunikat się pojawia?

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

Jak chcesz zakodować cokolwiek to nie naciskaj Cancel :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.