Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Generalnie szukam, na nic się nie zdecydowałem. Czytałem że jest to dobry olej i serwisy skrzyń zalewają nim skrzynie. Zawsze lepiej zapytać czy może ktoś już zalewal tym olejem i ma doswiadczenie ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...

mozna wziac kiere sport ktora jest trojramienna ale bez znaczka sline:

TffIOTT.png

Opublikowano

Mam auto z 2008 roku caga wsadziłem turbo cglc. Czy ktoś robił taki manewr i czy po zmianie mechanicznej i odpaleniu miał błąd nastawnika napięcia turbiny? Właśnie tuner walczy z tym i prawdopodobnie jest uszkodzona gruszka / potencjometra. Czy ktoś miał taki problem.

Opublikowano

Mam auto z 2008 roku caga wsadziłem turbo cglc. Czy ktoś robił taki manewr i czy po zmianie mechanicznej i odpaleniu miał błąd nastawnika napięcia turbiny? Właśnie tuner walczy z tym i prawdopodobnie jest uszkodzona gruszka / potencjometra. Czy ktoś miał taki problem.

Nie da się zamienic z caga? Dwa, ze koledzy napisali Ci wczesniej - fobry tuner ogarnie :)

Wysłane z Note 3

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Fizycznie turbo siedzi ale jest problem ze sterowaniem. Dokładnie z potencjometrem, dzwoniłem do perun turbo i powiedzieli że była partia chińskich gruszek które często padały, sami ostatnio wymieniali. Tylko też mnie zastanawia czy mój sterownik to łyknie, czy dopiero ten z 2010 roku co się wyjmuje na kowadlo.

Potencjometr u mnie nie pokazuje żadnych wartości.

Opublikowano

Lusterka lift S5 a S4 pasują na przemian, no nie? :)

Opublikowano

No nie :)

Opublikowano

Przełożysz mocowania ze swoich chyba i będzie si ;)

Opublikowano

Przełożysz mocowania ze swoich chyba i będzie si ;)

Tylko problem jest tego typu, że w swoich nie mam składania, a w tych z S5 jest składanie, a na tej funkcji bardzo mi zależy, więc jak przełożę mocowanie, to nie będą składane, nie?

Opublikowano

będą, przekładasz tylko aluminiową stopę/mocowanie oraz czarny plastik

Opublikowano

Co mu to da ze przelozy aluminiowa stope hehe ? jak sruby nie podejda to juz chyba lepiej same obudowy przelozyc do swoich :)

Opublikowano

śruby wkręca się właśnie w tą stopkę (img), jeśli zostawi swoją od a4 to nie będzie problemu.

z tematu w warsztacie:

Po włączeniu zapłonu to norma w Audi, a kilka sekund ? u mnie rozkładają się mniej więcej tyle samo czasu co się składają

Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.

Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 :)

Edytowane przez Vis

Opublikowano

śruby wkręca się właśnie w tą stopkę (img), jeśli zostawi swoją od a4 to nie będzie problemu.

z tematu w warsztacie:

Po włączeniu zapłonu to norma w Audi, a kilka sekund ? u mnie rozkładają się mniej więcej tyle samo czasu co się składają

Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość.

Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 :)

:hi: Będziem rezać :decayed:

Opublikowano

u mnie zawsze lewe dluzej sie sklada i rozklada.. :P ogolnie skladane to super sprawa.. no i obowiazkowo fotochrom i podgrzewane..

Opublikowano

Ja też przekładałem stelaże el składane z luster od A5 do swoich stopek by dało się założyć do drzwi, wystarczy zrobić prosty ścisk do sprężyn i jest to banalne, dłużej się schodzi z rozebraniem i późniejszym delikatnym złożeniem obudów lusterek niż z samym przełożeniem stopek.

Opublikowano

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Opublikowano

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Ja ostatnio pokusilem sie o taki zabieg. Co prawda nie w neonach ale w przedliftowych ledach. Wymienilem i wsteczny i kierunki. Oczywiscie bralem takie z can busem ale i tak wali bledami. Jeszcze jakos nie mialem czasu zeby wylaczyc sprawdzanie tylnych zarowek. A efekt, lepiej to wyglada zwlaszcza jak masz podswietlanie tablicy w ledach. Co do mocy to ja nakos nie zwrocilem uwagi zeby mocniej swiecily a co wiecej przez zimniejsza barwe jakby ciemniej bylo. Jak chcesz to Ci strzele fote w ciemnym garazu.

Edytowane przez damianw

Opublikowano

Pany,

zmieniał ktoś w lampach tylnych (neonowe) żarówki od wstecznego na ledy? Lepiej to świeci?

Ledy gdzie się da to podstawa :)

Jak się wsadzi porządne żarówki to świecą na pewno lepiej.

Opublikowano

Aaa wlasnie a domokrążdzco :D jakie zakladales ledy bo pamietam ze chyba nawet je na handel dawales tak ?? Jak siweca?? Dalej wszystko smiga jak nalezy ?? Ii czy nie walily bledem ??

Opublikowano

A to zależy gdzie, bo ledy wrzucałem w różne miejsca - kierunki przód, światła cofania, oświetlenie rejestracji i wszystko w środku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.