Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
57 minut temu, Dev napisał:

daj VINa

Chętnie bym wysłał, ale na priv.

Tylko że u Ciebie ta opcja chyba jest zablokowana ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 minut temu, Caporeira napisał:

Chętnie bym wysłał, ale na priv.

Tylko że u Ciebie ta opcja chyba jest zablokowana ?

z czym masz problem ? dawaj tutaj

Opublikowano
W dniu 18.01.2021 o 21:21, Wandej napisał:

Lepiej daj nowe tarcze. Widziałeś 4-tłoczkowe zaciski Brembo pod tarcze 320mm. Możesz też takie kupić ale zapomnij wtedy o feldze 16`

Wchodzi ten zacisk w felge 16 tylko odwazniki klejone przeszkadzaja trxeba dać dystans by wypchnac odwazniki po zacisk albo felge z małym et

Opublikowano
Godzinę temu, karolek_ust napisał:

Wchodzi ten zacisk w felge 16 tylko odwazniki klejone przeszkadzaja trxeba dać dystans by wypchnac odwazniki po zacisk albo felge z małym et

Heble weszły bez dystansu, no ale to zwykłe 1tłoki bez cudów :D

Opublikowano
1 godzinę temu, davis693 napisał:

Heble weszły bez dystansu, no ale to zwykłe 1tłoki bez cudów :D

Mi chodzi o brembo 4 tłok 320 mm

Opublikowano

Czy takie nakładki na pedały i podstopnica z RS-a będą pasowały do A4 B8? (przedlift)

 

6f6814c9420a95734f1ea736b1f2 (4).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał:

Czy takie nakładki na pedały i podstopnica z RS-a będą pasowały do A4 B8? (przedlift)

 

6f6814c9420a95734f1ea736b1f2 (4).jpg

Na podstawie zdjęcia trudno stwierdzić. Nr części jest potrzebny lub link do aukcji czy sklepu. 

Opublikowano

Taka: 8E1 864 777 4P7

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
44 minuty temu, NelsonPL napisał:

Taka: 8E1 864 777 4P7

To jest do modelu B7.

Opublikowano

Podobno do RS4 / B7 tylko czy można zamontować w B8?

Nakładki tego typu przyszły mi już i mam je w domu. (manual)

Teraz zastanawiam się nad podstopnicą. (jeszcze nie zamówiłem)

Czy będzie pasować? Czy da się zamontować?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

Podobno do RS4 / B7 tylko czy można zamontować w B8?

Nakładki tego typu przyszły mi już i mam je w domu. (manual)

Teraz zastanawiam się nad podstopnicą. (jeszcze nie zamówiłem)

Czy będzie pasować? Czy da się zamontować?

Nie da się do B8 bo B8 ma inne pedały. Musisz szukać do B8. 

Opublikowano

Gdzie inne... Zerknij na to... Chyba jednak nie są inne. Podstopnica wymaga tylko  modyfikacji małej.

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
9 minut temu, NelsonPL napisał:

Podobno do RS4 / B7 tylko czy można zamontować w B8?

Tak wyglądają oryginalne do A4 b8 .

542B9C6E-D9C2-4ECB-8C51-501173B643FE.jpeg

Opublikowano
3 minuty temu, mariusz36 napisał:

Tak wyglądają oryginalne do A4 b8 .

542B9C6E-D9C2-4ECB-8C51-501173B643FE.jpeg

Pedały są te same co nie? tylko podstopnica inna--Podaj jej numer--numer części (podstopnicy)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
39 minut temu, NelsonPL napisał:

Podaj jej numer--numer części (podstopnicy)

Nie mam numeru , kupowałem w ASO już dawno a auto już sprzedałem . Nakładki na pedały wyglądają podobnie a podstopnice jak w tym temacie - można przerobić . Myślę że samą podstopnicę łatwiej kupić .

67870263-4E23-4EC0-AC3A-D9CF848FBE2C.jpeg1F773DFB-61BB-4E42-9912-7E3D43695890.jpegOryginalna  podstopnica ma taki nr. 8K1864777A 

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

Czyli te nakładki na pedały (hamulca,sprzęgła,gazu) będą pasowały bez problemu?:cygaro:

 

Podstopnice sobie przerobie. W necie jest opisane jak to zrobić. Prosta sprawa.:)

Zdjęcie z mojego auta.

 

20200714_125408 (3).jpg

6f6814c9420a95734f1ea736b1f2 (5).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

W Twoim temacie wypisujesz, że zamówione w ASO i niedługo odbierasz, a tu uzywki kompletujesz? :polew: 

Opublikowano
12 minut temu, gagat3k napisał:

W Twoim temacie wypisujesz, że zamówione w ASO i niedługo odbierasz, a tu uzywki kompletujesz? :polew: 

Zdjęcia to takie przykładowe z neta jakie zamówiłem i jakie mam...

Mam nowe (jeszcze nie rozpakowane):cygaro:

Nie mam takich jak na fotce tylko nowe.

Nie chciało mi się robić fotki. (czytaj tekst ze zrozumieniem)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Zdjęcia to takie przykładowe z neta jakie zamówiłem i jakie mam...

Mam nowe (jeszcze nie rozpakowane):cygaro:

Nie mam takich jak na fotce tylko nowe.

Nie chciało mi się robić fotki. (czytaj tekst ze zrozumieniem)

W takim razie czekamy na zdjęcia zamontowanych nakładek :cwaniak:

Opublikowano

Nakładki moje.

Niebawem zamontuje.:cygaro:

 

nakładki.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.