Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 17.04.2024 o 14:34, Hugo napisał(a):

@Osiollekk też muszę zamówić do A5 CPMB - 06H103495AK 

Tą ofertę patrzyłem z ASO  

https://allegro.pl/oferta/separator-oleju-odma-2-0-tsi-06h103495ak-oryginal-14571121541

 

@_małyTM_ ma dobre ceny. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@george :hi:

 

słabo...ale można zrobić 06H103495AK - 355 z wysyłką, jak pobranie to + 20

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogarnąłem w końcu jaki amor potrzebuje na tył przy springach h&r, pytanie tylko czy iść w SACHS 313366 (225zł) czy w BILSTEIN B8 (550zł)?

Opublikowano

Witam Panów sięgam porady gdzie wystroić na Śląsku auto najlepiej,moje dwa typy to compsport w Bielsku oraz dynosoft w Katowicach,chyba że macie jeszcze jakiś sprawdzonych tunerów na Śląsku i pewnych ? 

Opublikowano

Navipol - Kraków

Polecam.:cygaro:

Opublikowano
26 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Navipol - Kraków

Polecam.:cygaro:

taaaa

Marcin nie jest tunerem

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
47 minut temu, Leszczonka napisał(a):

Witam Panów sięgam porady gdzie wystroić na Śląsku auto najlepiej,moje dwa typy to compsport w Bielsku oraz dynosoft w Katowicach,chyba że macie jeszcze jakiś sprawdzonych tunerów na Śląsku i pewnych ? 

na śląsku masz jeszcze Walke Motorsport

Opublikowano
18 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Navipol - Kraków

Polecam.:cygaro:

Marcin zajmuje się doposażeniem aut, a nie hamowaniem ich ;)

Opublikowano
W dniu 5.05.2024 o 15:31, Osiollekk napisał(a):

Ogarnąłem w końcu jaki amor potrzebuje na tył przy springach h&r, pytanie tylko czy iść w SACHS 313366 (225zł) czy w BILSTEIN B8 (550zł)?

Bilstein B8 to już nieco usportowiona seria, B4 to chyba odpowiednik serii.

W dniu 7.05.2024 o 13:06, Leszczonka napisał(a):

Witam Panów sięgam porady gdzie wystroić na Śląsku auto najlepiej,moje dwa typy to compsport w Bielsku oraz dynosoft w Katowicach,chyba że macie jeszcze jakiś sprawdzonych tunerów na Śląsku i pewnych ? 

Jeżeli jesteś z północy Śląska to kilkadziesiąt kilometrów jest @Łukasz13.

Opublikowano

Jeśli nic się nie zmieniło to Bilstein B8 to już wersja o skróconym skoku stosowana przy sprężynach obniżających więcej niż -30mm.

Opublikowano

Hej wszystkim. Potrzebuję pomocy w odnalezieniu 2 brakujących elektrozaworów w moim 3.2FSI (Audi A5 08r). Wiszą 2 wtyczki i jeden wężyk jest zaślepiony. Staram się ustalić co do czego. 
 

Tak jest u mnie:

434DE7FB-6F22-4754-965F-04095BC58BCB.thumb.jpeg.7e1750f020f381e55ee4cadea70204ad.jpeg

 

Tak powinno być:

IMG_0794.thumb.jpeg.aab34544d444a72c8912a0ef5ee01ceb.jpeg
 

Dodam, że mam problem z klimatyzacją. Mimo, że klima jest włączona (HVAC pokazuje załączoną sprężarkę i ciśnienie) układ nie wydala. Widzę na wężu idącym do nagrzewnicy zawór, który powinien być sterowany podciśnieniem. Nie ma na nim wężyka. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, potrzebuję wymienić lampkę asystenta zmiany pasa ruchu w poliftowym lusterku kierowcy. Znalazłem numery: 8F1949145 i 8F1949146. Która to lewa?

 

Dzięki

Opublikowano
2 godziny temu, mlodyQ napisał(a):

Hej, potrzebuję wymienić lampkę asystenta zmiany pasa ruchu w poliftowym lusterku kierowcy. Znalazłem numery: 8F1949145 i 8F1949146. Która to lewa?

 

Dzięki

Lewa to ta z nieparzystą cyfrą na końcu. W tym przypadku 8F1949145

Opublikowano

Super, dzięki bardzo 

Opublikowano

Chwilami nie działają spryskiwacze szyby.

Na  długiej trasie zauważyłem, że czasami spryskiwacze nie działają...

Poziom płynu jest OK.:thumbup1:

Czy to zapchane dysze spryskiwaczy szyby?:mysli:

Jeśli tak to jak je wymontować i wyczyścić?:eusathink:

Opublikowano
23 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Chwilami nie działają spryskiwacze szyby.

Na  długiej trasie zauważyłem, że czasami spryskiwacze nie działają...

Poziom płynu jest OK.:thumbup1:

Czy to zapchane dysze spryskiwaczy szyby?:mysli:

Jeśli tak to jak je wymontować i wyczyścić?:eusathink:

Długość trasy nie ma wpływu na to czy dysze się zapychają bo albo są zapchane (co jest mało prawdopodobne) i nie pryskają albo są drożne i wszystko z nimi ok.

Odnośnie demontażu to maska w górę, odpinasz wszytko co do nich podpięte i wypychasz. Powodzenia
?

Opublikowano

Dziwne jest to , że raz działają raz nie..

Przykład:

Jadę 200 km autostradą i nie działają przez całą drogę.

Gaszę auto na chwilę na stacji benzynowej i po odpaleniu i ruszeniu w dalszą drogę nagle już działają.

Opublikowano
4 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

Dziwne jest to , że raz działają raz nie..

A pompka działa?

Opublikowano

Działa...:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Hej, mógłby ktoś zerknąć w schematy i podać mi nr elektrozaworu, który steruje zaworem wody 1J0819809? Dzięki wielkie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.